Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tesciow wredna krowa

Mamusia mezusia

Polecane posty

Mój mąż jest skłócony ze swoją mamą. Jego rodzice są po rozwodzie. On i siostra po rozwodzie zostali z ojcem. Mama od razu się zgodziła na to, by dzieci były z tatą, nie walczyła w sądzie o prawo do opieki. Jakoś nigdy sie zbytnio dziećmi nie interesowała. Teraz juz trzy lata z nią nie rozmawiamy, od czasu kiedy, gdy ją zaprosiliśmy na zaręczyny, a ona powiedziała: \"A po co ja mam do was przychodzić?\". Więc właściwie to się cieszę, że nie mam teściowej. Za to teścia mam dosyć fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak sobie was czytam i cieszę się, że teściowej właściwie nie ma w naszym życiu. Mój brat za to już narzeka na swoją - dopiero przyszłą -teściową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, kiedyś jeszcze zależało mi na tym, żeby się z nią spotykać, zwłaszcza, że Marcin - wtedy mój narzeczony bardzo cierpiał z tego powodu, że ona zawsze miała do niego jakieś pretensje, że nie mógl ze mną do niej iść, bo zawsze był \"niewłaściwy moment\". Miał lepszy kontakty z moją mamą, niż z własną. Ale teraz już się do tego przyzwyczaił i chyba tak już nie cierpi, przynajmniej o tym już nie mówi. A o tym, że jestem w ciąży powiedziała jej Marcina siostra już dawno i nawet nie zadzwoniła czy nie przyszła. Chyba nawet nie będzie znała swojego wnuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
czesc moni i madzia,moni moj maly tez za bardzo niechce sie uczyc ale mysle ze jak pojdzie do pierwszej klasy to bedzie dobrze,nie przejmuje sie na zapas jak beda problemy w pierwszej klasie zaczne sie martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
madzia bardzo wspolczuje twojemu mezowi a mysle ze on wcale sie nie przyzwyczail do tego nie da sie przyzwyczaic,po prostu nie mowi juz o tym,dobrze ze twoja mama jest dla niego dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
a i gratuluje ci madziu,bo chyba dobrze przeczytalam ze jestes w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
no to teraz twoj maz bedzie mial na kogo przelac swoje uczucia dobre uczucia a dobra strona tego ze twoja tesciowa nie utrzymuje z wami kontaktu to to ze masz swiety spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
witam co juz mnie nie wołacie do dyskusji?Widze ze wam sie nudzi jak nie ma kogo pokrytykowac A u mnie zmiany oj zmiany nastały UFF jak goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
moni76 gdzie sie podzialas,ja zbytnio teraz nie mam czasu ale o 20-stej jestem wolna i bede mogla posiedziec,teraz jestem tak z doskoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesciowa zieciowi
czesc dziewczyny Madzia,z Ciebie to prawdziwa szczesciara-bez tesciowej:) Wlasnie rozmawiałam z córka.Mój ziec swietnie sobie dzisiaj poradził.Troche sie denerwowałam,bo pierwszy raz został na tak długo sam z maluchami/maja półtora roku/.Podobno jest dumny,ze tak wszystko dobrze poszło:) Bronka,jak babcia,wyobrazam sobie wasze nerwy,chyba,że juz troche przywykliście do takich niespodzianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
czesc Ilona ty myslisz ze my tu tylko twoim tematem zyjemy??nie tylko,ale skoro jestes to fajnie ale jak pisalam wyzej bede miala czas na siedzenie przy kompie od 20-stej,ale ciekawosc mnie zrzera co sie u ciebie wydarzylo wiec napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
witam tesciowa zieciowi-ja juz przywyklam do takich krytycznych sytuacji dzisiaj juz troche lepiej ale wszystko sie jeszcze moze zdarzyc.no to ciesze sie ze ziec tak swietnie sobie poradzil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziu ,ale jak by miała ochote to by utrzymywała kontakty :(,ale jak jej nie interesuje własny syn ! no i wnuk ! no to nie mam okreslenia na to strasznie smutne:( dobrze ze macie podparcie w twojej mamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interesuje mnie dlaczego
cześć wszystkim u mnie zaczął się gorący tydzień.... przeprowadzamy część biura i kupujemy nowy sprzęt.... dziś ćwiczyłam jazdę z przyczepką, bo jutro ruszamy :D oooooj ciężko było.... szczególnie cofać, chyba na kierowcę Tir'a bym się nie nadawała ;) więc ja raczej Ilonki już nie "pomęcze".... choć ciekawi mnie jak ta cała sytuacja się zakończy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TESCIOWA
,ale jak jej nie interesuje własny syn ! no i wnuk ! no to nie mam okreslenia na to a jak ja interesuje to tez zle Same nie wiecie czego chcecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bronka jestem :) ja dzis byłam u kolezanku zobaczyc jej 5 mc dzidzie:)jaka roskoszna ...hm... madziu tez gratulacje z powody ciazy :) witaj tesciowa zieca:) jak włoski??? no i witaj -interesuje mnie-:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tesciowa - nie zle jak interesujecie sie ,tylko jak ciagle mowicie to zle robisz tamto ,no a moj syn tego nie jada a ty gotujesz ,o to mi chodzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TESCIOWA
No to napisz jak i czym nalezy sie interesowc aby było dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co z synowa jestes pokłucona? nie wiem kazda synowa jest inna porozmawiaj z nia to moze powie tobie co jej nie pasuje,a ty co tobie nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
czesc interesuje mnie to,moni nie mow mi nic o malych dieciach bo tez mi sie chce takigo malego brzdaca,a pozatym napatrzylam sie na waszych maluchow sliczne maluchy,no a co z Ilonka pisala ze u niej goraco i cisza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
Tesciowa tez witam, chyba nowa tesciowa do nas dolaczyla??czy sie myle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
broneczko mi tez sie takie maluchy podobaja :)...az by sie chciało....ale rozsade nie pozwala :( a ilonka nie pisz bo nie chce jak by chciała to by napisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ilonki prosic nie bede ,poniewaz ona chyba lubi jak sie ja prosi,no i jak barbi by jakis ruch zrobiła to by odrazu napisala , a tak to moze syn przyjechał :) i jest zadowolona no nie wiem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ilonko nam sie nie nudzi ! a ty lubisz podpuszczac ,tak mysle a krytykowac cały czas nie musimy ,a zreszta ty nas tez krytykowałas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jakos net mi szfankuje:( raz jest raz nie, bronka jestes ?? chyba z babcia cos sie dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TESCIOWA
Nudzi sie wam nudzi bardzo Nie mozecie sobie normalnie pogadac tylko kreci was jak Ilona cos napisze!!Macie zadatki na dewotki Współczuje waszym tesciowym a w przyszłosci zieciom i synowym Jescze młode a juz plotusnice Czarno to widze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×