Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tesciow wredna krowa

Mamusia mezusia

Polecane posty

Gość ILONA wesoła
nie zaprosiłam ! wpakowali sie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
tesciowa zieciowi moge byc twoja synowa????:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interesuje mnie dlaczego
jak to się wpakowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesciowa zieciowi
musze kończyć.Trzymajcie sie dziewczyny i bawcie sie dobrze,jutro wpadne zobaczyć co sie tutaj działo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
malgosiek chyba sie z toba zgodze sa wredne synowe i sa wredne tesciowe tak bylo jest i bedzie zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
ja tez juz chyba na dzisiaj skoncze,powiem jedno dzisiaj bylo za ostro podziwiam sama siebie ze potrafia byc az tak zlosliwa i wredna!!!!Zycze wszystkim udanych obrad a potem milych snow,dobranoc synowe i tesciowe.🌻 :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na jutro zaprosiłąm moich tesciów a byłam wczoraj u nich tesciowa moje to kobieta która podziwiam zapitala 12 godzin zeby utrzymac rodzine bo tylko ona pracuje wraca po nocy do domu bardzo zmeczona podziwaim ja skad siły bierze jest bardzo spokojna i wyciszona a moze poprostu nie ma siły na kłótnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesciowa zieciowi
wiesz Bronka,ja przyjmuje ludzi takimi jacy są,nie staram sie nikogo zmieniac na siłe,jedyne czego nie znosze to chamstwa i tupeciarstwa.I w każdym,nawet w zieciu staram sie znaleźć to co najlepsze:) .Poza tym ani ja ,ani moja córka nie jesteśmy ideałami. Gdyby wszystkie tesciowe spojrzały na siebie obiektywnie,nie byłoby z nimi problemów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interesuje mnie dlaczego
zalezy też z czyjej strony poznaje się historię.... ciekawe co by napisała Barbie.... w swoim topiku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
normalnie wpakowali sie !Bo z dwojka dzieci samej ciezko a mamusia Barbi sie na nich wypięła pojechała na urlop w czasie jak miały urodzic sie wnuki wiedziała ze ja sie nimi pomoge opiekowac bo zna mnie i wiedziała ze nie odmowie Barbi miała byc jakis czas ale bardzo spodobało sie to moje pomaganie które stało sie wreszcie wyreczaniem Prałam sprzatałam gotowałam pracowałam zajmowałam sie dziecmi Syn pracuje jako kierowca i bywa ze nie ma go tygodniami bo jezdzi tirem po Europie a Barbi zyje w innym wymiarze Jest piekna i nic nie musi ale wszyscy MUSZA ! A wiec byłam babcia matka i ojcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
Barbi nic by nie napisała bo ona nie wie do czego słuzy internet SERIO Ona jest 100lat za murzynami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wogóle nie uwazam ze obowiazkiem babc czy tesciowych jest wieczne pomaganie czy branie opieki nad dzidziusiem na siebie.owszem moga pomóc ale tp tylko ich dobra wola moja mama wogóle sie nie opiekowala maluchem tesciowa tez nie i co sama zostawałam juz po tygodniu bo maz do pracy poszedł i daje rade do dzis nikt fizycznie mi nie pomaga i niewynikaja z tego zadne nieporozumienia bo nikt nikogo sie nie czepaia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
a teraz jestem synowa matka i zona i ide spac bo maz juz przygotował mi kąpiel Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ciesze sie ze sama sobie radze a jak juz mam dosc wtedy jade do jednych czy drugich a oni zawsze z usmiechem nas przyjmuja moze to jest recepta na przyjazn tylko nie wiem co bym zrobiła jakby one mi sie zaczeły same pakowac do domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interesuje mnie dlaczego
no dobra poopiekować przy bliźniakach rozumiem.... ale czemu od razu przeprowadzka? no i czemu nie mówiłaś po prostu NIE.... np barbi dzwoni i mówi.... nie dam rady odebrać dzieci z przedszkola, a ty na to ja też nie!!!! i co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
i wtedy zadzwoniłaby do mnie przedszkolanka ze mam odebrac dzieci bo one zamykaja przedszkole !!!!!!!fajnie ? ide juz sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interesuje mnie dlaczego
a dlaczego do ciebie by zadzwoniła? mam dziecko w przedszkolu i wiem, że na umowi biorą telefony do rodziców a nie do babć!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
ale jak mieszkali u mnie to dzwonili na moj telefon,, a barbi nie miała czasu bo zawsze siedziała na plotach u kolezanek jeszce bezdzietnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesciowa zieciowi
Wiesz Ilona,jestem babcia bliźniaków i nie wierze Ci ,ze mogłas pracowac,prowadzić cąły dom i zajmowac sie dwójka niemowlaków. To jest po prostu niewykonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interesuje mnie dlaczego
a teraz dlaczego nie dzwonią? jak wystawiłaś wolizki za drzwi, to już się wnukami nie przejmujesz? ciekawa logika....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no co Ty
Dobrej nocy moje Panie. Z racji gosci nie miałam czasu dzis z wami popisać, ale widzę, że Ilonka o mnie nie zapomniała :-P. Ponieważ Ilonko ciekawi cie moje wykształcenie, to uchylę rąbka tajemnicy: wyższe + podyplomowe. I mówię "Na śpiku", przez ś na początku Bronka, nie przejmuj sie wrednymi tekstami. Ja mam wrażenie, że ona tak musi - dzień bez agresji to dzień stracony :classic_cool: Dobrej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
Witam wszystkie tesciowe i synowe,mam nadzieje ze emocje opadly po wczorajszym wieczorze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bronka ja dopiero przeczytałam i mam te emocje :P a ilonka dalej sie czepia dziewczyny co sobie placek zamowiła :P ilonko podaj adres przeslemy ,tobie poczta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
Moni moj starszy synus ma 6 lat a mlodszy 5,starszy chodzi do zerowki a mlodszy do przedszkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
Baca trzyma swoją teściową nad przepaścią i tak rzece: -Mój dziad zarąbał swoją teściową ciupaską,mój ojciec swoją teściowa powiesił,a jo cie kochom to cie puscom wolno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
widze ze dzisiaj nikogo nie ma i chyba nie bedzie?zajrze tu wieczorkiem. :-D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jest ktos??????:) bronka mam pytanie jak sobie twoj syn radzi w zerowce,? bo ja mam corke tez 6 letnia ,ale jej sie nie chce uczyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×