Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tesciow wredna krowa

Mamusia mezusia

Polecane posty

widzeze temat tetni zyciem...GO WEST:)!A JA JAKBYM MOGŁA TO BYM ZAMIESZKAŁA Z TESCIOWA:) :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
no widzisz ,czyli sie zgadzamy Ja tez powiedziłam ze moja noga nie stanie u niej a jej piekna stopa u mnie w domu >I super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
noe chcesz byc moja synowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
malgosiekkkk chyba jednak nie czytalas wszystkich moich wypowiedzi,poczytaj od poczatku a wtedy powiesz czy jestem zlosliwa o.k.???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
tylko ja jej nie wyrzucilam do hotelu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interesuje mnie dlaczego
obiektywna.... "z nią dogadać...." czemu nie "z nimi dogadać" ona wymaga szacunku w stosunku do siebie, a nowej RODZINY nie szanuje, tylko rozdziela i podburza syna.... gośka a ja dla mojej teściowej jestem miła, uprzejma, milczeniem znoszę jej docinki, zjadam jej przesolone jedzenie i dziękuję..... zawożę jej moje dziecko tak jak tego sobi życzyła na weekendy, cjoć jest mi to wybitnie nie na rękę, załatwiam to o co poprosi......ale nie zrezygnuję dla niej ze swoich planów.... bo na to nie zasłużyła.... i to jest nasze wspólne zdanie z mężem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm nie wiem czy bys dała rade :)ja jestem osoba baaardzo ciezką we współzyciu no oczywiscie nie mówie ze miałybysmy współzyc od razu no ale z czasem......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
noe ile jestes po slubie jesli mozna wiedziec???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
moze nie jestes złosliwa bronia ale ulegasz wpływom innych i zmieniasz zdanie by miec ich poparcie ale to na forum normalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
Ilona ja nie potrzebuje poparcia innych,mnie wkurza to co piszesz moherowe berety zmien jadlodalnie myj dupe babce pod wplywem tych i innych wypowiedzi zmieniam zdanie o tobie bo na poczatku bylas zlosliwa ale delikatna a teraz dopieprzasz innym i to ostro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
zaraz wracam ide na papieroska 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
najpierw zmieniałas zdanie a potem poczytałas o beretach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm 4 lata mieszkam a 2 jestem po slubie a jedyny problem jaki był dla moich tesciów to to ze mieszkam przed slubem z ich synem potem ze tylko po cywilnym i dzidzius nie ochrzczony a teraz jak jest po chrzcie i koscielnym to jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interesuje mnie dlaczego
dziewczyny, do tematu :D Ilona kupiłaś im mieszkanie.... więc po co zaczynaliście w ogóle razem mieszkać, jak to się stało, że się zgodziłaś.... wiem że barbi urodziła bliźniaki.... ale czy nie mozna im było pomagać "dochodząc"????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wesoło:Teściowa na 102 - 100 m od domu i 2 pod ziemią :)CzymSięRóżniTeściowaOdCoca-coli?NiczymToIToDobreJakZimne!!!!!!!!!!!!!! :) -Co to jest żona i teściowa w samochodzie?...- Zestaw głośnomówiący :D teściowa i słońce są takie same na jedno i drugie nie da sie patrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
no to szybko sie doczytałas o mieszkaniu! mozna im było NIE pomagać i byłoby najlepiej OOOOO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesciowa zieciowi
czesc dziewczyny.Wpadłam tylko na chwile i widze,ze tutaj starsznie nerwowo. Do Ilina wesoła chyba trochę tym razem przesadziłas,jestes agresywna jak diabli, a obrazaniem Bronki zniżyłas sie do poziomu wiekszości gówniarzy siedzących na kafeterii.I co ty piszesz o wykształceniu,to nie tylko papier,ale tez kultura.Dobrze,ze prowadzisz samodzielne biuro,bo nie sądze,zebys z takim charakterkiem gdziekolwiek indziej zagrzała miejsce. Nie potrafiłas wychowac syna,a masz pretensje do synowej.Gdyby był takim ideałem to przez te 3 lata nie trułby ci za przeproszeniem gitary,tylko sie wyprowadził z rodziną do własnego mieszkania. Jeżeli chciałabyś mnie obrazać to prosze juz wykreslić wykształcenie i pozycje materailną,bo sadzę,ze jest na nieco wyzszym poziomie niż Twoje i nie tylko na papierze. Przepraszam pozostałe dziewczyny,ale po przeczytaniu tego wszystkiego nie mogłam sie powstrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosiekkkk
dziewczyny jakie wy jestescie mile to wlasnie tu widze mowie wam tesciowa tez czlowiek , ja to sie nawet cieszylam jak sie poznali wiesz co ja nawet jak jej nie znalam to zawsze ja pozdrawialam , pomoglam jej matce jej kupowalam zawsz e ciuchy swieta i urodziny tez ja a ona co ?? no jak to mowia nie lez w dupe to nie powoachasz hamstwa , gdybym tak umiala to ona by sie uganiala za mna a z reszta to bezsensu JADEM ZIEJECIE NA WSZYSTKO CO SIE RUSZA tylko po co zastanawiam sie wyrzucacie sie z domu klniecie ,przeciesz wam syna swego wychowala i napewno by nie chciala sie klocic tylko w zgodzie i POMAGAC rozumiecie?? bardzo bym pragnella zeby syn mial opieke i zone kochajaca zebym ja juz sobie od martwienia odpoczellla ale ta to tylko wie ile lakier do paznokci kosztuje i jaki kolor wlosow by zrobic a majtki brudne w domu MOIM!!!! jak mnei nei ma to powkladala do mojej szafki!!! wrocilam niespodziewanie i co prosze 3 godz sprzatac musialam zeby zamieszkac na urlop (bez niej) wiec nie mowcie mi o wspanialych synowych i koszmarnych tesciowych ok ???? sorry ale juz polska forma jakos mi nie wychodzi wybaczcie .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
Nie powstrzymuj sie! Pluj kop krzycz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
to było do tesciowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesciowa zieciowi
do Ilona Napisałam juz co myśle na ten temat i nie mam zamiaru dalej z Tobą prowadzić dyskusji.Plucie,kopanie i krzyk -niestety to nie mój styl;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interesuje mnie dlaczego
nie, tylko jak się pomaga, to się pomaga.... a nie stawia milion warunków... w innym wypadku lepiej wcale za pomoc się nie brać!!!! nam np teściowie naobiecywali, że nam dołożą do mieszkania.... a potem się rozmyslili bo jednak stwierdzili, że na coś im tam może zabraknąć... szczegół, że ja byłam w 8 miesiącu ciąży, a mieszkanie już prawie było kupione.... musieliśmy się wycofywać z tranzakcji i szukać mniejszego.... oj wtedy, to byłam wściekła.... teraz myślę, że to była zagrywka teściowej.... bo chciała, żebysmy u niej zamieszkali.... wtedy miałaby nas "na oku".... na szczęście udało na się znaleźć tańsze mieszkanie w ciągu miesiąca.... szkoda, że tak blisko tesciowej ;) eh, dobrze że już tam nie mieszkamy ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
Przeciez nikt tu nie pisze ze wszystkie tesciowe sa takie same,moja mama ma swietna tesciowa tata tez my tylko tu piszemy o wlasnych wrednych tesciowych,moja jest straszna i nic na to nie poradze popisac sobie chociaz moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
Tesciowa zieciowi-jak ci mina dzien?bo chyba od wczoraj cie tu nie widzialam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosiekkkk
wiecie , ja to bym tak chciala zeby im dobrze bylo zyc nie macie pojecia ale jak zla tesciowa to dobra synowa a jak zla synowa to dobra tesciowa no ja mam takie wrazenie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesciowa zieciowi
do bronka dzisiaj cały dzien były wnuczki z zieciem,corka w szkole,pojechali juz do domu:).mieli zostac na noc,ale moj ulubieniec:)stwierdził,ze musze odpocząc w niedziele:).Za to obiecałam,ze w przyszłym tygodniu zabiore dzieci na cały weekend i oni trochę odetchną/ale to powiedziałam córce,ma mu przekazać/:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interesuje mnie dlaczego
ja bym tylko chciała wiedzieć, o co mojej chodzi? bo tak jak nie wiem o co chodzi Ilonie, nie wiem też o co mojej chodzi? niby na mnie narzeka, ale nas zaprasza, dzwoni.... tak jak Ilona, niby kupiła im mieszkanie, żeby żyli osobno, a jednak zaprosiła ich do domu, żeby pomagać, a później miała do synowej pretensje, że jej pomaga.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×