Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

Tantusia - czekamy na jutrzejszy wynik testu - nie chcesz chyba, abyśmy się nabawiły nerwicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam jeszcze raz wszystkie dziewczyny ten topik przynosi szczęście i nam tez sie uda tak jak udało się załozycvielce topiku Starczka Gratuluje jeszcze raz .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Możemy założyć, że nie jest pani w ciąży\" - taki komunikat odczytałam robiąc sobie test, a brzuch wzdęty i temp. nie spadła. Nie znam się co prawda na tym mierzeniu temp., ale o ile się nie mylę to przed @@@ temp. spada :o Zawiedziona czekam na @@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a_guu ---- zgadza sie, przed @ temp powinna spasc, nieznacznie, ale powinna byc nizsza. A co za test robilas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam się nie wpisywać.. ale co tam, może to szczęście mi przyniesie NICK.............IMIĘ............WIEK...MIASTO.....CYKL TARAŃ 1.balerinka.......Magda............24......Warszawa.......2 2.Joanna82.......Joanna...........24......Poznań...........0 3.Urszulaxxx......Ula...............26......Gdańsk...........4 4.staraczkaaa....Kamila...........27......Kraków...........1 5.i jeszcze ja.....Katarzyna......24......Starachowice...0 6.Madzia28........Magdalena......28......Giżycko .........3 7.tofikowa ........Gosia............30......Bielsko-B.........0 8.tantusia.........Iwona............27.....Warszawa........1 9.kawiarenka.....Renata...........30.....Włocławek.......1 10.maybee..........Ula................23.....Kraków...........0 11.Selenka32.......Dominika.......32........Łódź..............1 12.gawit_27.......Gabrysia.........27.......Luton.............0 13.Kosona.........Agnieszka........29.......Kraków...........2 14.bella36....... ..Agata............37........malopolska......1 15.a_guu...........Agnieszka......24.........k/Poznania.....za rok :( 16.peppetti........Sylwia..........30.........ok.Łodzi......0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_guu - Biedactwo :( Jednak czasem testy się mylą tzn. pierwsze nie wykazują ciąży, a za np. 1 tydzień już widać drugą kreseczkę. Dopóki nie ma @ jest zawsze nadzieja. Odwrotnie testy raczej się nie mylą - jak już raz pokażą 2 kreski, to ciąża jest pewna na 99 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiem tylko ten test jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. Już kilka razy w życiu robiłam test (właśnie ten) i się sprawdzał. Drógiego robić nie będę. Mam tylko nadzieję, że do końca tygodnia dostanę @@@. Jak ja mam powiedzieć o tym mojemu mężowi, który już lata jak skowronek na myśl o potomku. Niestety czas wrócić do rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla otuchy idę podszykować obiad i zrobie racuchy. Coś słodkiego na niemiłą wiadomość trochę ukoi rozczarowanie mojego kochanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi wynikami negatywnymi naprawde roznie bywa.... no ale jak nie teraz to za rok zycze udanych staranek o cudnego zdrowego bobaska!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Staraczka serdecznie GRATULUJE jakie to szczęście tak za pierwszym razem zaplanowac i gotowe, ja juz 4 cykl ale czuje ze nic z tego jeszcze nie bedzie moja temperatura jest bardzo zdradliwa Wasz topik naprawde szcześliwy moze jak zaczne zaglądać czesciej to sie szybciej uda Powodzenia wszystkim 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy Anastazja123! 🖐️ zagladaj do nas, zagladaj :-) powodzenia i trzymam kciuki za Twoje staranka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Anastazja123 Zaglądaj do nas :) Rano właśnie wysnułam teorię, że ciąża Staraczkii może być zaraźliwa, więc kto wie, czy nie będzie tu jakiejś epidemii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio ja tez tak mysle ze ciaza staraczki to bedzie wielka epidemia na tym topiku super by było tak po koleji wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny, ja tez przychodze z gratulacjami dla Staraczki. Jestem z tego topiku co Anastazja i tez mam nadzieję że mnei zarazicie tymi szybkimi ciążami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie dobze, nie straszcie, jutro rano sobie zrób jeszcze raz test i zobaczysz Staraczka trzymaj sie i gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczka, gluptasku 😘 !! NIE !!!! z cala pewnoscia NIE!!! wyszedl dobrze!!!! testy sa super czule, co mialo wyjsc to wyszlo!!! zapytalam, bo nie wiem czy do rana ze swoim dam rade wytrzymac...i ze moze wieczorkiem zrobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tantusia tez zycze powodzenia bedzie oki, zobaczycie staraczka zaczeła i tak po koleji bedziemy wszystkie wyskakiwać z brzuszkami SUPER :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak. Ja jako założycielka zaczęłam plagę ciążowego sezonu:D Ale Broń Boże się nie ruszam z tego miejsca!! Nie zakładam kolejnego tematu. Czekam na was i tutaj będziemy cieszyły się naszymi dolegliwościami i kolejnymi miesiącami/tygodniami/dniami z fasolka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczka, ale sie ciesze ze to wlasnie Tobie, zalozycielce topiku pierwszej udalo sie wyhodowac malusia fasolke!!! kawiarenka, dziekuje kochana za otuchy * * * :-) tez mam nadzieje ze wszystko zmierza w dobrym kierunku...jutro TEST, a jak nie wytrzymam to dzis wieczorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×