Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

mea29 - muj małzonek tez jakis czas temu wyjeżdzał i był w ciągłej delegacji wracał tylko na wekendy bardzo źle mi wtedy bez niego było życzę ci wytrwałości i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop hop. Olaboga co się dzieję:D Jakaś zmęczona strasznie jestem. I byłam w smyku kurcze ile wspaniałych rzeczy widziałam. Zakochałam się w tych śpioszkach i smoczkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, no to powodzenia... Nas to czeka za tydzien :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) Rzeczywiście prwaie nikogo tu nie ma.....na forum oprócz Nas ..a ja jestem tak dzis padnieta po pracy.... all day przed kompem i jeszcze w domu siedze, wiec mam oczy jak sowa wielkie. TO NIE PRZESZKADZAM W STARANIACH.... pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALE CI ZAZDROSZCZE STARACZKO.... JAK JA BYM ZASZŁA TAK SZYBKO JKA TY W CIĄŻE TO BYŁABYM JUZ W 5 MCU....... .......do konca roku 2006 spotkam Cię Fasolko......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny staraczka - zmęczenie, znużenie, senność to typowe objawy ciąży w pierwszych miesiącach. Śpij i odpoczywaj dużo. :) Pięknie oznajmiłaś mężowi, że zostanie tatusiem :) Kosona - bardzo dobrze, że nie chcą inżynierów do sklepów. Szukaj pracy tam gdzie chcą fachowców i ludzi wykształconych. Ceń się!!! Gdy same nie będziemy się cenić, to inni tym bardziej nie będą tego robić. Może warto wyjechać do dużego miasta (Warszawa, Poznań), bo małe nie są przyjazne ludziom mądrym i wykształconym. Zmykam, bo też jestem zmęczona. Szkoda, że nie jestem w ciąży.... w 9 miesiącu.... :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti ale ja jestem z duzego miasta bo z krakowa;) a o przeprowadzce nie ma mowy bo mąż ma dobra prace, mamy tu mieszkanie, a co do cenienia to sie ceniłam na poczłtku i to bardzo, ale teraz juz brakło mi firm w których mogla bym pracowac w zawodze i wysylam CV juz nawet jako sekretarka czy przedstawiciel handlowy co do ciuszków dla dzieci w H&Mie sa sliczne buziaki kochane 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze wszystkie poszły sie starac o fasolke ;) no to powodzenia zycze i słodkich snów;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mea29
Kosona - mam nadzieję, że uad Ci się znaleźć wymarzoną pracę. Jakie masz wykształcenie- może popytam się wśród znajomych z Krakowa, tylko nie wiem co Cię interesuje. Miłych snów dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Witam wszystkie pszczółki 🌼 mea29 dzieki za zainteresowanie z wykształcenia to jestem Materiałoznawca-metalurg o specjalności materialy konstrukcyjne, jak i nauczycielem no i ksiegowa;) więc zawodow ci u mnie poddostatkiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny [cześć} Wczoraj byłam u lekarza i dostałam zestaw tabletek na 10 dni. Zatem w tym miesiącu odpuszczam starania. Ale w następnym cyklu nie odpuszczę ;) Kosona - wow zawodów masz za 3 osoby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczkaa - zmęczenie i senność to jak najbardziej normalny objaw :) Należy zawsze dopatrywać się lepszych stron każdej sytuacji - zmęczenie zawsze lepsze niż mdłości i wymioty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę - wszystkie kobietki zapadły w sen zimowy :D Albo w nocy tak mocno \"starały się\", że teraz nie mogą się obudzić hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz coś na poprawienie humoru :) Prezydent Kaczyński wraz z małżonką udał się z nieoficjalna wizytą do prezydenta Juszczenki na Ukrainę. Po uroczystej kolacji, kiedy już trochę atmosfera się rozluźniła, po kilku toastach, prezydent Juszczenka jako dobry gospodarz zapragnął nawiązać nić sympatii z Kaczyńskimi. Pyta więc żony prezydenta: -A tiebia, Marysia, to czym truli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kawiarenko Wszystkie dziewczyny śpią ;) albo ciężko pracują - straszliwe pustki :o Co u Ciebie słychać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj musiałam wziąć 1 dzień urlopu, bo miałam umówioną wizytę u lekarza. Niestety dostęp do internetu mam tylko w pracy :( ale już męża molestuję i prawdopodobnie w styczniu kupimy komputer i załatwimy sobie stały dostęp do sieci. Na razie mamy inne wydatki - chcemy kuić meble do sypialni - wielkie łoże, komodę i szafki, stół + stolik do drugiego pokoju i dywan. A potem zbliżają się święta, wiadomo - też wydatki. Ale zawsze jest szansa, że wygram w dużego lotka ;) co prawda baaardzoo malutka, ale jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×