Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

wiesz jakos tu pusto postatnio, a najwiwecej dziwczyny pisza jak aj jestem w pracy......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw sie, ja tez jak wchodze to zapada taka niezreczna cisza:( Czasem bardzo chcialabym sie podzielic z wami swoimi troskami, watpliwosciami:(Ale niestety, nikogo zazwyczaj nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki 🖐️ Maybee wspolczuje Ci tej niepenosci i czekania...ale nie masz innej wyjscia niz czekac i byc dobrej mysli. Dziwi mnie robienie bety codziennie i to jeszcze w 2 roznych labolatariach (???) Beta jest jedna, ale odczynniki inne, metoda oznaczenienia ,itd.a dzidzia w brzuszku nie zna norm poziomu beta HCG i zyje swoim rytmem :-) Spokojnie ❤️ Moim zdaniem nie zmieniaj (na razie)lekarza.Moze nie ma kobieta zbyt duzego wyczucie, ale pewnie nie chce w Tobie rozbudzac niepotrzebnych nadzieji, ale tez ich nie odbiera...Inny lekarz w tym przypadku, tez kaze czekac.Na konsultacje z innymi gin jest czas, bo przeciez w poniedzialek nie przywiaze Cie do fotela i nie wyskrobie. 3 tyg ciaze nie bardzo da sie stwierdzic na usg. W poniedzialek oznacz bete, moim zdaniem w tym pierwszym labolatorium. Uwazaj na siebie i nie stresuj sie na ile tylko jestes w stanie nad tym zapanowac.Bedzie dobrze!!!!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SELENKO wczoraj zaliłaś sie ze masz 32 lata i nie masz dziecka, hm po pierwsze jestes młoda a po drugie apopos dzicie pocieszam się bo...u mnie w pracy zona kolegi urodziła śliczną córeczkę w wiesz ile ma lat 39!!!!!!!!!!!!!!NORMLANIE jak usłyszałam nie chciała mi sie wierzyć... to lekarze wymyslają ze niby po 30 tartatatatatatata... tak jak ludzie wymyślają ze jak dziewczyna w wieku 28 lat nie mam narzeczonego to bedzie stara PANNA. JESTES W WIEKU ROZPŁODOWYM i TO JEST FAKT!!! a ile sie starasz, bo ja chyba jestem weteranka 5 c :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selenka32 czym Ty sie martwisz? Wiekiem! Daj spokoj kobieto, masz kupe czasu na starania i na rodzenie.!!! Ostatnio moj gin powiedzial - w opdowiedzi na moje skuczenie odnosnie lat i rodzenia, ze w tej chwili na oddziale maja pierwiastke, 42 lata ktora urodzila bliznieta- chlopca i dziewczynke!!!!! Glowa do gory.W wieku 42 lat to bedziesz miec gromadke dzieci !!! Pytalas o mnie,czy mam dzieci.Tak, dwoje -syna i corke, i 2 Aniolki i pragnienie przytulenia mojego, nowego dzieciatka do piersi..... Querrilla ❤️ Ciesze sie, ze dzisiaj masz lepszy nastroj i nastawienie do zycia. Tak trzymaj!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co z Toba Tofikowa? Rozchorowalas sie na dobre :-( A moze wzielas wolne i nie bylo Cie dzis w pracy i nie mialas jak do nas kliknac? Szkoda, ze Twoj dyrektor nie napisal do nas :-P skoro dodal nasz topik do ulubionych:-) Pozdrawiamy Dyrektora :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie TOFIKOWA pozdrawiamy TWOJEGO DYREKTORA! BELLO-nie wiedziałam ze masz az dwójkę dzieci-fajnie synek i córeczka a w jakim wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilke.. DZIEKUJE dziewczynki za wszystkie cieple slowa🌻 dobrze ze ejstescie byle do poniedzialku... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
QUERRILLA, nie pytaj o wiek moich dzieci, bo bede musiala zmienic nik na \"babacia bella\" :-D hi,hi,hi Syn ma 15 lat ❤️, corcia 13 lat❤️ Chcialabym miec jeszcze dzieciatko, bo te za chwile(3-5 lat) wyfruna z domu i musze odciac pepowine i pozwolic im zyc swoim zyciem. A ja ma w sobie taka potrzebe milosci do dziecka, ze jak nie bede miec, to bede miec zal w sobie, ze cos stracilam....jak mysle o malym, rozowym, pachnacym bobasku to na sama mysl robi mi sie cieplo kolo serca....niestety dwa raz poronilam (ostatnie czerwiec br❤️) Moje dzieci bardzo chca miec rodzenstwo (?!)Jak bedzie. wola Boza a ja tej woli Bozej, wraz z mezem pomagam po ludzku :-D Tak czy inaczej zostane duchowa matka chrzestana dzieciaczkow z jesienno/zimowych staran :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAYBEE pozdawiam a teraz lece ogladac zagubionych i zjem jogurta dobrych SNÓW WSZYSTKIM WAM ŻYCZĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BELLO z ta BABCIĄ to chyba za duza przesada :D:D moze tak jak za pierwszym razem jak mi pisałaś znowu powrócił czynnik psychiczny...cos jest w tym co mi pisałaś..... A WIESZ CO JA SĄDZĘ: ZE PREDZEJ CZY POŹNIEJ KAŻDEJ Z NAS SIE UDA-kazdej i Tobie i mnie i innym Dziewczynom też. i zaśnijmy dzisiaj z takim przekonaniem i postanowieniem 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przerawa w \"Zagubionych\" :-) Querrilla, nie bardzo rozumie co chcialas mi przekazac w ostatnim Twoim wpisie. Albo Ty za szybko piszesz albo ja za pomalu czytam (zart) :-D Chodzi o czynnik psychiczny u mnie czy u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny milego dnia zycze kazdej z was, ja dzis ide na ostatnie usg, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tu pusto...............ciekawe dlaczego????? Milego dnia dla wszystkich czytajacych a nie piszacych :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. bella36 ❤️ Kosona ❤️ Selenka32 ❤️ Querrilla ❤️ Maebee ❤️ Muszelka ❤️ i dla wszystkich przyszłyzh mam ❤️ A u mnie załamka. W tym miesiącu chyba znowu będą nici , bo owu ani widu ani słychu. Coś mi się chyba poprzestawiało. Muszę iść chyba do gin ,bo bez badań się nie obędzie:-( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SS1982 a skąd wiesz ze owulacji nie masz? robiłas test owulacyjny ? nie masz objawów owulacji? a który dc masz? BELLO- hm, no chyba rzeczywiśćie mi ucięło kawałek wpisu...ale rozumiem ze starasz się o Bobaska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Querrilla. Zawsze miałam dość dużą wydzielinke i powinnam ją dostać począwszy od 04.11.2006 czyli 13 - 14 dc a teraz ma 18 dc. A ty kiedy masz dostać @? ja gdzieś około 21.11.2006. Testów nie robiłam bo nie przywieźli na czas. Mam zakupiony ale chyba już nie ma sensu go robić. A Ty też coś wspominałaś o teście. No więc ja uważam ,że powinnaś spróbować- jeśli ten cykl oczywiście niezaowocuje, a mam nadzieję że będziesz kolejną w dolnej tabelce w tym miesiącu. No bo przecież wiemy kiedy mamy dni płodne i dążymy do tego aby się w nich kochać i ich nieprzegapić,a test tylko potwierdza te dni. Chyba trochę zamiszałam, sle mam nadzieję że wiesz o co mi chodzi:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, wiesz co owulacji-np. mi sie przesuwa według testów raz miałam 18dc raz 17dc a raz juz 13dc, wiec równie dobrze Tobie mogło sie przesunąć i to nie oznacza ze cos jest nie tak. Taki jest orgaznizm. Do konca roku czyli przez 2 cykle bede testowav sie testami owulacyjnymi-MĄŻ chce miec pewność ze w dobre dni sie kochamy. a @@@NA PEWNO PRZYJDZIE bo w sumie nie było jakis specialnych starań. dziekuje za zyczenia znalezienia sie w dolenj tabelce!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIDZIALAM MALEGO CZLOWIEKA!!!!!! WIDZIALAM JAK SIE RUSZA I JAK BIJE JEGO MALUSIENKIE SERDUSZKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ALE ODLOT!!!!!!!!!! MA 21 MM DLUGOSCI !!!!!!!!!!!!!!! JESTEM PRESZCZESLIWA !!!!!!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TANTUSIU, Boze szkoda ze nie wiem co to za uczucia ale DLA MNIE DZIECKO TO CUDDDDDDDD!!!!!!!!!!!!!!!! super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
QUERRILLA------- JESTEM PRZEKONANA ZE JUZ NIEBAWEM BEDZIESZ MOGLA I TY DOSWIADCZYC TEGO CUDU!!!!!!!!!!1 BBB MOCNO CI TEGO ZYCZE DZIEWCZYNY SLE FLUIDKI, UDA SIE ZOBACZYCIE!!!! `

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie, ja sie martwie o tofikowa..... nie pisala ze jej nie bedzie, ze ma urlop czy zwolnienie..... i juz drugi dzien jej nie ma :-( tofikowa! co z Toba??? wracaj do nas kochana, ajeslis chora to wracaj do zdrowia!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he jak tofikowej nie ma to ten topik po prostu zamiera, nic sie nie dzieje, cisza jak makiem zasial, dziwne.... no to paaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Tantusiu 🌼 ❤️. Ja też czekam na moje pierwze dziecko i nie wiem jak to mieć w sobie życie, ale myślę że jest to wspaniałe uczucie. Maybee------> nie martw się bo napewno wszystko jest dobrze. Tofikowa----> odezwij się!!!!! Querrilla-----> czasami życie nas zaskakuje. I Ciebie też może zaskoczyć tym bardziej ,że jak pisałaś owu masz różnie....no więc szansa jest dopóki @ nie ma. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny. Uciekam do domu. miłego weekendu 🌼.!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×