Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Zależy, która dystrybucja jak ogłaszała ofertę, w Poznaniu była gwiazdka i drobny druczek, że produkty z kodem "P" nie podlegają rabatowi, gdyż nie są to produkty brendowe tylko zamawiane w firmach zewnętrznych, tak samo jak torby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co dochodzi w tym tyg?? ktos tu cos o ultra pro wspomnial i co jest za aktywnosc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AC 500 Elegancja półmisek 1,5 litra . 700- półmisek szczypce i miska 2,3litra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ultra pro to okrągłe i będzie 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas mówiono że to będzie pominięte może przegapiłaś czasami gadają na mitingu i potem ciężko się połapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapraszam na mojego bloga www.kuchniaipodroze.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata 39
Ultra Pro 5l jest na dwa tygodnie w promocji - 299,90zł Aktywność dalsza część nowej elegancji - półmisek 1,6l i misa 2,3l ze szczypcami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Ultra pro 5l.jest okrągły,duży,nasze klientki bardzo go lubią ,bo można całe szynki okrągłe piec,kurczaka w całości(gdy pieczemy kurczaka,to po 20min pieczenia proszę wylać sos i dalej piec),dania jednogarnkowe tj.żeberka w kapuście,karkówka w kapuście kiszonej,żeberka w miodzie,udka w kapuście,kurczaka po królewsku(ustawiamy pałki kurczaka dookoła pojemnika).My mieszkamy na wsi,gospodynie dużo pracują poza domem.Panie układają sobie w pojemniku wszystkie składniki w ultra plusie,nastawiają kuchnię na czas(lub na 2 godz.)przychodzą i mają gotowy,pyszny,gorący obiad. Można też ugotować w nim buraki czerwone na jarzynkę w kuchence mikrofalowej 3 razy po 8 minut i gotowe(a nie 2 godz.na kuchni. Można też piec ciasta,chleb lub marmoladę w piekarniku bez strachu,że się przypali. Polecajmy ten pojemnik,bo jest rewelacyjny.Mycie,namoczyć po użyciu na 2 godz.w gorącej wodzie z płynem i czyścić ściereczką do czyszczenia-Tupperware.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie czy ten ultra pro(+) to jest jakaś starsza wersja ultra pro??? czemu ten (+) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnadzuk
Nie stara wersja, tylko produkt, którego nie ma w katalogu. Trudno powiedzieć dlaczego ten. Myślę, że mają zapasy magazynowe i chcą się ich pozbyć. Ale taki też warto mieć, super na gołąbki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam kilka . chlebak, do krojenia cebuli , pojemnik na wędlinę i inne. Uważam że warto w nie zainwestować. Są naprawdę świetne!!!! A gadanie że te tanie są takie same to g... prawda! ja uważam że lepiej mieć mniej a porządne rzeczy niż zagracić sobie kuchnię badziewiem! tupperware są świetne! buduję teraz dom i zamierzam wyposażyć swoją kuchnię w jeszcze więcej ich produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ultra Pro 5l jest z pokrywa w cenie 299,90zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest razem z pokrywą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane czy ktoras z was rekrutowala w tyg.48 .chodzi mi czy odebralyscie ten specjalny tajemniczy prezent co nam obiecywali .? Kieliszki z podpisem dostalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas nic nie dawali nie wiem nawet o jakich kieliszkach mowisz w listopadzie obiecali a narazie cisza - mial to byc dodatek do prezentu, bo sztucce badz inny prezent za rekrutacje odebralas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniale
witam, czy w ten ultra pro plus 5l wejdzie kurczak w całosci czy lepiej zainwestowac w ten większy 5,7l, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sztućce dostałam a o obiecanym prezencie cisza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aniale spokojnie w ultra pro 5 l zmieści się kurczak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość122
Witam, mam pytanie do Was dziewczyny, rekrutuje w tym tygodniu dziewczynę nową, jest zamówienie na 500zł, wiem że mogę zamówić Zestaw Neo za 135zł. :) Moje pytanie jest następujące: jaki prezent dostaje osoba, która rekrutuje czy w ogóle dostaje jakis prezent? Nowa konsultatka dawniej dostawała torbę, a teraz czy ma coś do wyboru innego niż Torba? Poza tym mam pytanie, jako konsultatka mogę kupić rzeczy po cenie wzoru, czy zakupione w ten sposób rzeczy mogę zsumować w ogólną cenę zamówienia,, czy to jest kwota extra która nie wchodzi w zamówienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnadzuk
Nowo zrekrutowana osoba dostaje torbę startową i może sobie zakupić zestaw neo za 139zl. Ty otrzymujesz prezent za rekrutację może to być kopytkomania lub szef kuchni, lub mikronova, lub multirozdrabniacz. Niestetry wzory które zamawiasz nie wliczają się do obrotu więc nie zawsze opłaca się je zamawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość122
dziękuję bardzo za informację. Teraz już mam czysta sytuację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Ultra pro 5l jest doskonałe do wołowiny,zrazów,zawinięte zrazy układamy w ultra pro i pieczemy.Są bardzo kruche,pyszne.Nie trzeba pilnować,podlewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość122
A proszę powiedzcie mi ile trzeba zapłacić za torbę lub szefa kuchni jak wprowadzam nową osobe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wchodziłam to za torbę płaciłam 99 zł o szefie nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz nowa ma okazję kupić zestaw Neo za jedyne 135,70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość122
aha bo teraz słyszałam że 115,00 wiec pytam z ciekawości czy jest nowa cena czy dalej 99;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Torba kosztuje 115zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja płaciłam 99 ale nie było tam kalendarza teraz widzę że jest więc i torba podrożała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko torba dla nowo rekrutowanej. poza tym moze ona skorzystac z zakupu neo przybornika(cale 13 el) za 135,7 - moze a nie musi, to jest oferta specjalna dla nowej konsultanki ale nie jest konieczna (torbe trzeba wziac).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze ktos zdradzi rabka tejemnicy co na ten tydzien dochodzi i jakie kolejne elementy wiktorii za aktywnosc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×