Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Te podziękowania to jakiś żart? Na 100% rezygnuję z organizacji jakichkolwiek party.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co byś chciała? Mercedesa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzmy szczerze, mercedesa nie, ale miski gwiazda ta najsłabiej sprzedający się produkt tupperware. Drogie, a już nie wiem po co gospodyni trzy miski, które w zasadzie służą tylko do ubijania. Lato nie sprzyja organizacji party, ludzie mają urlopy, więc naprawdę trzeba ich czymś zachęcić, a to nie sprawi miska gwiazda. Ja podobnie jak poprzedniczka, z takim podziękowaniem nie robię party, biorę urlop w tej firmie. No chyba, że zaskoczą produktami promocyjnymi. Ten zespół marketingowy do wymiany, ludzie bez pojęcia. Jak można zarabiać taką kasę jak tam na górze i tak do d.., pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie prezenty to za aktywność powinny być a nie gospodyni słabo może bedzie coś dodatkowo do wyboru albo spadną wszystkim obroty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Party jest kluczowe dla sprzedaży. Nie będzie party, nie będzie sprzedaży (poza allegro oczywiście). Wszyscy mówią, że spada liczba party. Trzeba zatem jakoś zachęcić gospodynie do ich organizacji, bo będzie coraz gorzej. Myślę, że miska gwiazda działa wprost przeciwnie. Jeżeli jakaś gospodyni się wahała, to teraz na pewno zrezygnuje. a te złośliwości z mercedesem to byście zachowały dla siebie. Tylko świadczą o poziomie autorki. Mi bardzo zależy na party ale na pewno nie z takimi nagrodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro rozmawiamy o jakości noży to jeszcze chciałbym dodac cos od siebie noże są fajne owszem stal cienka ale lubię ich używać mam nadzieję ch ponad dwa lata i nie ostrzylam ich brednie to piszą managerki podobny szajs to jest bryrfana ultra pro która tyle kosztuje i pęka w piekarniku lub topi się ale nie zaraz posypią sie hejty że to winna użytkowania. Nie to jest taki plastik nieprzystosowany do piekarnika i jeszcze chora gwarancja co większości nikt tego niewzględni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgadzam się co do ultra pro. Produkt super. Mam wszystkie, a pierwszy kupiłam 8 lat temu. Wygląda jak nowy, nie topi się , nie łamie. Zasada nie dłużej niż 2,5 godz. w piekarniku, i dobrze myć. Jakakolwiek plamka to tłuszcz i trzeba to domywać, bo tłuszcz ma wyższą temperaturę. Cudów nie trzeba, myję w zmywarce i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mam ultra pro tak samo robie i już mam tylko wrażenie że wszystko trochę dłużej w nich się robi też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki kolor kubków piknikowych z wyprzedaży jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka cisza na kafeterii zapadła?Nikt nie zagląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie wie co bedzie w lipcu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiedza ale nie powiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dziwie sie, ponoc sprzedaz w czerwcu jest słaba, ale co oni mysleli z tymi podziekowaniami, w lipcu bedzie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedaż w czerwcu słaba? Podziękowania słabe? Moja sprzedaż w czerwcu jest naprawdę wysoka jak nigdy. A podziękowania też fajne. Więc nie wiem gdzie tu słabe, a no może słaba jest nagroda za 3 i 6 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak bo każda gospodyni marzy o karuzeli do sałaty, albo o wyciskarce do pomarańczy, do której jeszcze musi sobie stope dokupic - rewelacja, zwłaszcza dla kogos, kto tupperware dopiero poznaje - ponoc nacisk na rekrutacje swiadczy o skupianiu sie na nowych rynkach - to z takimi NOWOSCIAMI nowych rynków nie zawojujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co byście chciały żeby było w podziękowaniach? Suszarka nie, wyciskarka Nie, gwiazda nie. To co by was zadowolilo,bo mam wrażenie, że nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak właśnie powiedzcie o czym marzy każda gospodyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
np w kwietniu były bardzo mądrze skomponowane podziekowania, albo miski, albo ściereczki, nie jakies cuda na kiju typu ta wyciskarka - sa ludzie którzy pija tylko wodę - wiec im to zbędne, a przechowują i sprzataja wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to samo tyczy sie lipca i m isek gwiada - nie wszystkie gospodynie pieka ciasta, a to drugie poodziekowanie z tymi mikroskopijnymi magdalenkami to w ogóle jakiś żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem najlepiej jakby dali ekstra szefa :) a nie jakies tam szmaty. Nie każdy lubi sprzątać a cudowna szmata tupperware sama tego nie zribi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie powinni zejść z ceny i nie dawać zbędnych gadżetów, niech każdy decyduje co che kupić , a nie wymyślają nieprzydatny prezent na party i potem zaskoczenie że sprzedaż słaba . Jakby mniej rozdawali a taniej sprzedawali , więcej osób było by zadowolonych, że kupi to co jest potrzebne w rozsądnej cenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam gospodynią party chyba z 30 razy. I wiecie, co - już ich nie organizuję. Z prostej przyczyny - nie mam do tego motywacji. To, co potrzebowałam od firmy to albo sama sobie kupiłam, albo w niewielkim zakresie otrzymałam. Nie potrzebuję niczego, co mi firma daje w prezencie, bo albo już to mam, albo jest to dla mnie niepotrzebne. Gdyby mi np. dali bon na konkretną kwotę, to zawsze mogłabym sobie coś kupić, co mnie by interesowało. Ale w aktualnej sytuacji, podziękowałam konsultantkom za współpracę. I podejrzewam, że wiele doświadczonych gospodyń ma taką samą sytuację. Dla szajsu nie będziemy organizować party i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam odpisać wcześniej ale powyższa odpowiedź dobrze pasuje do tego, co chciałam napisać. Jestem konsultantka i 2 panie u których robiłam party w czasie ostatnich 2 lat i u których naprawdę zarabialiśmy niezłe pieniądze, zrezygnowały z takiej organizacji. Jak im co miesiąc mówią, jakie są nagrody za ich wysiłek, to na początku próbowały coś tłumaczyć. Teraz od razu rezygnują. Czym ja mam zmotywać ludzi, aby chcieli organizować party? Gwiazdami? Nie będę się kompromitować. Od kiedy zaczęły mi siadać party, bo firma oferowała takie super nagrody, sprzedaję wyłącznie poprzez zamkniętą grupę na FB. I z tego co widzę, to coraz więcej konsultantek tak działa. Allego i/lub zamknięte grupy. Może się wkrótce okazać, że party to już przeżytek i coraz mniej będzie sprzedaży tą drogą bo nikt nie będzie chciał tego organizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też tak sprzedaje mam swoją gr na FB ma 600 osób nikt niechce sie umawiać na party bo wszystko mają albo nie chcą niepotrzebnych rzeczy .Dziwi mnie dlaczego za granicą jest dużo fajnych produktów a unas tylko kolorami się różnią i ciągle to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz się okaże że każda z was konsultantek ma swoja grupę na Fb. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczcie, jak ta organizacja jest chora. Konsultantki kombinują i łamią wszystkie regulaminy. Dystrybutorzy robią co, chcą. Komunikacja leży. A centrala udaje, że nic nie wie i nic nie robi. Przecież to jest nienormalna firma i prędzej czy później wszystko się wywali, bo tak nie można działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak są niepotrzebne prezenty za party dla gospodyni to ja ratuje to TG , a w pierwszych dwóch tygodniach czerwca była dobra oferta bo punkty były niepodojone - kto chciał to skorzystał . Dla mnie problem jest w tym , że w trakcie tygodnia dochodzą oferty i to rozwala wszystko , bo jest niezadowolenie wśród klientów , którzy sie dowiadują że coś doszło w danym tygodniu .Ważne informacje przychodzą z opóźnieniem , system dla konsultantek to porażka , szkoda pieniędzy na utrzymywanie nieaktualnych informacji ,wg mnie narzędzie pracy powinno być aktualne na danych tydzień z początkiem tygodnia , a nie jak ktoś sobie przypomni - tutaj klapa na całego , jeśli ich to przerasta to niech zwolnią tempo , a nie narzucają nam zmian , których sami nie są w stanie ogarnąć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny napiszcie jaka bedzie ulotka na lipiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznij chodzic na spotkania to będziesz wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×