Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Zmieniając temat tą Jumbo witalinke i katalogi można kupic w tym tygodniu za 1zl czy za tydzień dopiero?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
katalogi w tym a jumbo witalinke za tydzien pod warunkiem ze jestes teraz aktywna i bedziesz TEZ za tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak z jeszcze innej beczki - co powiecie o jakości nożyczek? Słyszałam, że podobno są SUPER i w dodatku samoostrzące się. Co Koleżanki na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym samoostrzeniem to bym nie przesadzała... Ale i bez tego są rewelacyjne. Spokojnie można i dla siebie i dla każdego kto ich nie posiada. Osobiście użytkuję dwie pary. Do spożywczych i do przemysłowych osobne. Nie polecam do kończyn... (patrz parę wpisów powyżej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A o których nożyczkach mówicie? zwykłych czy wielofunkcyjnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hhmmm... A mamy w ofercie więcej nożyczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tej nie ale czasem sie pojawiały takie co mięso tną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I takie wielofunkcyjne... ze śrubokrętem, dziadkiem do orzechów, otwieraczem do kapsli i czymś tam jeszcze... Jeszcze lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie promocje w tym tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
M.in. butelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspaniałe miski -niezbędna siódemka-169,9, obieraczki-2 szt.-59,9 zł, butelka nieb.-750ml.-24,9zł.,zestaw butelek brokatowych-59,9 zł, mini cheesmart+maselniczka perła-55,9zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W czym te miski są takie wspaniałe jak Koleżanka pisze? Wspaniale wysoka cena i chyba nic poza tym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak nie jak tak crestilo duże w nowych kolorach miseczka z serii świeża trojka i tak dalej ale cena kosmos już by nie przesadzali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest cristallo tylko mega trójka, wspaniałe, jak wspaniałe ale do wszystkiego i fajny pomysl z tym miksem wielkosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oferta fajna na ten tydzien, ale te podziekowania to masakra - jak na takie nic umowic party jeszcze przed swietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówiono u wasd cos przedłużeniu oferty?? np ultra Pro?? bo w systemie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oferta na przedłużenie promocji przyszła dzisiaj. Zostaje ultra pro,wałek+stolnica,maximilian 7,5l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda ze tg now doszlo żadne Ofertę przedłużono na ten tydzień czy dłużej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Dystrybutorzy śpią :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko na ten tydzień. Dystrybutorzy robią co mogą,ale to nie od nich zależy.My ,konsultantki powinnyśmy pisać,nie na kafeterii,tylko na fb w wiadomościach,np.potrzebujemy sito,czy prosimy o .....?????. Chyba ,że nie ma produktu,który byście sprzedały,tylko narzekacie.? Pokazujmy z uśmiechem na ustach to,co jest w ofercie.Nie narzekajmy ,że drogie.Przedstawmy tylko zalety np.teraz tych misek.Nie mówmy,że nic nie ma,drogie.Dla klienta nie musi być drogie.Fajnie,że ma opakowanie,ponieważ jest super na prezent:na parapetówkę,na wyprawkę,itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko na ten tydzień. Dystrybutorzy robią co mogą,ale to nie od nich zależy.My ,konsultantki powinnyśmy pisać,nie na kafeterii,tylko na fb w wiadomościach,np.potrzebujemy sito,czy prosimy o .....?????. Chyba ,że nie ma produktu,który byście sprzedały,tylko narzekacie.? Pokazujmy z uśmiechem na ustach to,co jest w ofercie.Nie narzekajmy ,że drogie.Przedstawmy tylko zalety np.teraz tych misek.Nie mówmy,że nic nie ma,drogie.Dla klienta nie musi być drogie.Fajnie,że ma opakowanie,ponieważ jest super na prezent:na parapetówkę,na wyprawkę,itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbym słyszała sprzedawcę pościeli wełnianych na pokazach organizowanych dla emerytów....Problem w tym, że takich naiwnych jest coraz mniej. A jeżeli ktoś ma bardzo dużo pieniędzy, to wybiera produkty prestiżowych marek a nie tupperware. Zatem takie chamskie sprzedawanie dla naiwnych to już nie te czasy droga Pani. No chyba, że klientami są ludzie podobnego poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani z 8.03 chyba się troszkę zagalopowała. Jestem klientką i nie uważam, że kupuję produkty gorszego sortu. Pieniędzy mi nie brakuje, mam wiele drogich produktów, ale niektóre produkty tupperware są rewelacyjne i proszę mnie nie obrażać. Dla mnie wszystkie produkty typu optima, cheesmart, pojemniki do lodówki to produkty jakich nie znajdzie się na rynku. Szkoda, że Pani o tym nie wie. A rozdrabniacz rewelacja. Proszę się nie wypowiadać jeżeli Pani nie zna tych produktów. W niektóre na prawdę warto zainwestować. Bez urazy, ale nie musi ich Pani kupować i nie wolno Pani z góry traktować tych, które je kupują. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli poczuła się Pani dotknięta, to przepraszam. Jednak nie chodziło mi o same produkty. Proszę jeszcze raz przeczytać moją wypowiedź. To, że same produkty tupperware nie są uważane za segment prestiżowy, to jasna sprawa. Zresztą, wystarczy wejść na stronę amerykańską i tam jest to wprost napisane. Nie jest to szło, porcelana itd. Co jednak nie świadczy o tym, że te produkty są niskiej jakości i nieprzydatne. Przecież tego nie napisałam. Zresztą sama używam wiele z nich. Bardziej chciałam się odnieść nie tyle do produktów, co do sprzedawców tych produktów. A to dwie zupełnie inne sprawy. Miałam już do czynienia z konsultantką, która w sposób wręcz natrętny i chamski usiłowało mi wpoić coś, co było kłamstwem, aby tylko sprzedać. Tak dałam się nabrać na zastawię holenderską, co to niby miała trzymać ciepło min. 3 godziny, tak to się nabrałam na stolnicę, która na 100% miała się trzymać blatu z gwarancją ewentualnego zwrotu gdyby tak nie było. I kiedy stolnica się nie trzymała, konsultantka chamsko odwróciła się na pięcie, twierdząc, że sprawdzonej już nie przyjmie, bo była używana. Zatem rozróżniam dwie sprawy. Jedna - produkty. Druga - sposób sprzedaży. I niestety bardzo często sam sposób sprzedaży (a nie produkty) przypominają takie pokazy dla emerytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze uzupełniając, teraz korzystam z pomocy konsultantki, która chyba jest w tupperware z 15 lat. To starsza Pani, która zna wszystkie produkty "od podszewki", potrafi porównywać rzeczowo wszystkie serie produktów, zna ich słabe strony, nie rekrutuje słupów, aby zdobyć nieuczciwie kolejny przysłowiowy zestaw sztućców itd. A jak widzę na tym forum, że osoby, które przedstawiają się jako konsultantki, nie znają nawet prawidłowo nazw produktów, to widać, w jakim kierunku ta firma zmierza. Ale pewnie jestem staromodna i zaraz te młode mnie tutaj "zajadą" swoją "uprzejmością".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Droga pani a co panią to wogule obchodzi czy ktoś rekrutuje na słupa czy nie a może porostu pani nam zazdrośc****ani nie jest od tego aby sądzić kto się nadaje na konsultantkę a kto nie a pozatym nie jest to wymagane od firmy znać na pamięć tysiące produktów tuppereware tylko dlatego bo kupująca ma takie widzimisię i wcale sie niedziwie tej konsultnce ze tak się zachowała bo klientki wcale lepiej sie nie zachowują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa z 12:29 Proszę się nie przejmować takimi wpisami jak poniżej. Wszędzie trafiają się osoby, które nigdy konsultantkami nie powinny być. Chamstwo, po trupach (po innych konsultantkach) do przodu...to po prostu takie typy...A ja jednak też bym oczekiwała, aby konsultantka znała chociaż nazwy produktów, które sprzedaje. Jak widać w dzisiejszych czasach nawet to wydaje się ponad ich małe główki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze do gościa z 13: 34. Poziom Pani pokazuje Pani ortografia. Nie pisze się "wogule" ale "w ogóle". Dalej nawet nie chcę komentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę ,aby pani odpowiedziała mi,jakiej firmy produkty z tworzyw sztucznych są lepszej jakości niż Tupperware? Chętnie kupię.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ortografia nie świadczy o poziomie inteligencji człowieka. Błąd można zrobić z pośpiechu,przez dysgrafię itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×