Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
A jest coś za aktywność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nacinarki też nie ma... W zestawie korkociąg, pompka, dwa korki i muszelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aktywnosc jest fajna bo rozdrabniacz i shaker 350 tyle,że za 19.90 ale i tak warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy u was też takie braki w towarze??? Ja mam wrażenie że u mnie a cały czas czegoś brakuje, lizusy dostają a ja muszę czekać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie też braki. I zestaw do wina dali wybrakowany jakby. Ale konkursy za to ok. I ceny mało promocyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, co sądzicie o zestawie do fondue? Jak długo czekolada pozostaje płynna? Zastanawiam się nad wykorzystaniem go na prezentacji. A mlynareczka? Zbędny gadżet, czy przydatny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie jak w tym tygodniu zrobię re a sama jeszcze nie byłam aktywna a będę za tydzień. To z którego tygodnia mogę wziąć prezent za re? Z tego w którym była re czy z tego gdzie będę aktywna? Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego tygodna 45-46 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezenty za rekrutacje obowiązują w danym tyg rekrutacji czyli z 2 tyg 45-46. A aktywność masz czas zrobic do zakonczenia tyg 48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafciu
Angry Birds Film (2016) dostępny już do pobrania oraz online >>>http://24filmyonline.pl?u=Angry Birds Film 2016 Filmowa animowana wersja najpopularniejszej gry ostatnich lat. Do tej pory grę „Angry Birds” ściągnęło ponad dwa miliardy użytkowników na całym świecie, a w każdym miesiącu gra w nią ok. 60 milionów ludzi. Film zabierze nas na egzotyczną wyspę zamieszkaną przez szczęśliwe kolorowe ptaki-nieloty. Na rajskiej wyspie żyją jednak także ptasi outsiderzy - temperamentny Red, szybki jak wiatr Chuck i nieco wybuchowy Bomb. Idylliczny krajobraz wyspy przerywa przybycie tajemniczych zielonych świnek... Angry Birds nadlatują!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie młynareczka to zbędny gadżet. W przeciwieństwie do młynarza. Zacina się, rozlatuje w najmniej spodziewanym momencie i zawartość ląduje na stolnicy w całości lub na cieście jak mamy do czynienia z cukrem. Młynarza wolę zdecydowanie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dekoratory poprosimy.Przed świętami potrzebujemy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lepiej zadzwonić do firmy takie mądre jesteście jak co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te co mają możliwość dzwonią i przekazują prośby e mailowo. Nie wiedzą niektórzy o tym? A swoją drogą niejednokrotnie było widać, że "koncert życzeń" z kafeterii pojawiał się w ofercie. Więc czemu nie próbować dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja też napisze zróbcie droga firmo coś z tymi TROLAMI Z ALLEGRO BO SPRZEDAJA TERMOSY PO 78 ZL nawet konsultanki moje tak robia że kupują na allegro u kogoś bo im sie nie opłaca sobie zamowic odbijajac marżę jak ja mam godnie sprzedawać?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Walka z wiatrakami. Już widzę, jak się będą broniły... Że prezenty, że za dużo mają, że po co im tyle egzemplarzy, że to ich sprawa, że dostały a im nie potrzebne... I tak każdy jest zmuszany do kombinowania, bo inaczej nie zarobi. A niektóre z dziewczyn robią to zawodowo. Płacą podatki, zus-y itd. Jak maja to ogarnąć, skoro część robi "lipę". Te produkty by się sprzedały. Za swoją faktyczną wartość. Tylko trzeba rozumu używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu zaczynacie z tym allegro. Ja to rozumiem, sama mam trzy takie termosy, bo były w prezentach. Gdybym sprzedawała na allegro też bym sprzedała, bo co mam z nimi robić. Nie dziwię się jakoś trzeba sie tego towaru pozbywać, jest mój, i nikomu nic do tego gdzie i za ile go sprzedam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Centralo, proszę nic nie robić z allegro. To jedyne moje źródło zakupów tupperware. Nigdy nic nie kupię od konsultantki na party. To zdzierstwo jakich mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Centrala nic nie może zrobić z Allegro.Chętnie by zamknęła.Pis zrobi,jeszcze trochę. A sprzedaż na party od konsultantki nie jest ździerstwem.Oddając Tg(prezent dla gospodyni),konsultantka nie może inaczej.Jedzie,trac***aliwo,przygotuje coś pysznego do jedzenia,to są koszty,które ona sama ponosi.Na Allegro sprzedający ma czysty zysk.Siedzi przed komputerem i klika.Spakuje,kurier przyjedzie do domu,pani zapłaci przesyłkę.Nie zawsze wysyłają nowe produkty,zdarzają się uszkodzone.Gdyby pani zaprosiła do siebie konsultantkę i gości,dostałaby pani drogie prezenty.Zostałaby pani konsultantką -kupowałaby pani 23 % taniej.Dla siebie i znajomych można kupować. Ja,kocham spotkania kulinarne,spotykam tam wspaniałych ludzi.Z niektórymi zawiązują się przyjaźnie.Dziękuję wszystkim paniom,panom,którzy zapraszają na party.Miłego,słonecznego dnia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bezprzesady to sprzedawaj za 140 zl termos a nie za 80 zl i mnie to bardzo obchodzi za ile sprzedajecie bo ja niemoge sprzedać normalnie a skoro tak to ja ja osobiscie bede weryfikować takie konta !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooooo zbawczyni świata się znalazła hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będziesz weryfikować. Śmieszna jesteś. Jeszcze raz powtarzam mój towar i wolno mi robić z nim co chcę. Nigdzie nie jest zabroniona sprzedaż na allegro. Tam kupuje się wszystko. Po to ten portal został stworzony, aby można było dokonywać zakupów bez wychodzenia z domu. Party owszem, bo ja też uwielbiam spotkania kulinarne, ale dziś wiele osób nie ma na nich czasu, nie chce zrobić, a produkty tupperware chcą kupować. Dużo sprzedaję i procentowo to jest 50 na party, 50 na telefon. Ale przez te kilkanaście lat od kiedy jestem w firmie mam tylu klientów, że znają produkt i nie mają ochoty ciągle brać udziału w party. Mam też takich, którzy tak jak ja lubią to i umawiają się regularnie. Ale dotarcie do nowych jest co raz trudniejsze. Oni niestety wolą inną formę zakupu np. allegro. Często organizowałam stoiska, ale tam też przychodzą ludzie i chcą kupić od razu, nie przemawia do nich ani party, ani odbiór później. I niestety zrezygnowałam. Stoisko ma sens, ale takie jak w Krynicy. Klient od razu dokonuje zakupu, bo tam ma wszystko. I co z tym też zrobisz weryfikację. Przecież to też sprzedaż taka jak na allegro, tylko w innej formie. Niech każdy sprzedaje jak mu pasuje. Ja pracuję i na brak sprzedaży nie narzekam, nie muszę bawić się w pakowanie paczek. Jestem tylko ciekawa, czy Pani, która ma zamiar weryfikować jest uczciwa i odprowadza podatki fiskusowi od tego co sprzedaje. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto mi powie jak używać tupermyszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak oddaje zapraszam do mnie moge pani pokazać osobiście dokumenty .Uczepiła sie pani Krynicy a to inne osoby niesprzedaja czasem np Łódź ,Poznań ,Szczecin aż kipią wszedzie z ogłoszeniami i również sprzedaja po stoiskach w sumie to już wszyscy tak robią i pani też napewno. Mam nadzieję że skończy się sielanka sprzedawców na allegro z taką różnicą marży. Miłego Wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli są to prezenty a ktoś ich nie potrzebuje a chce sprzedać niech sprzeda. Ale są inni nie tylko ci wymienieni. Bydgoszcz, Łódź, Koszalin, Warszawa, Poznań i wiele innych. W każdym miejscu w Polsce się sprzedaje więc po co znowu zaczynać tą dyskusję od nowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, czy Wy naprawdę nie macie o czym pisać, ciągle tylko allegro, działalność. Nie macie innych problemów. Nikt mi nie powie, najwięcej można zarobić jak się robi party. Róbcie i nie narzekajcie. A tych co sprzedają na allegro, nie mają działalności zostawcie w spokoju. Chcą zarabiać grosze - to zarabiają. Pojechałam na party - obrót 1600 i to jest zarobek, łatwo policzyć ile. Mnie allegro w ogóle nie rusza, tak teraz działa rynek, trzeba przejść nad tym do porządku dziennego. Te co solidnie pracują, robią party allegra się nie boją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znowu schodzimy na ziemie i nasuwa sie wniosek - niech kazdy sprzedaje jak chce jak widac na allego jest 3000aukcji tupperware - jedna osoba tego nie sprzedaje a firma tego nie zlikwiduje bo ma w tym swoj interes - generalnie rynek sie nasyca - produkty sie nie zużywają - sprzedaz spada jak jeszcze allegro zlikwiduja to sprzedaz spadnie o polowe - spójrzmy na to realnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedaż będzie wtedy jak będziemy docierać do nowych klientów. Procentowo w Polsce niewiele osób zna firmę. W Niemczech 98 procent, a u nas nie ma nawet 30. Ciągle spotykam ludzi, którzy o tupperware w ogóle nie słyszeli. Na allegro kupują Ci co firmę znają, byli na party, bo niestety nasz produkt trzeba znać, wiedzieć jak go używać,. I tu nasza rola, umawiać party. Jest z tego zysk i pewność, że każdy wie jak używać danego produktu. Ja też uważam, że allegro trzeba zostawić w spokoju, bo to jest walka z wiatrakami. Co mi da to, że będę wiedzieć kto tam sprzedaje, zgodnie z prawem nic nie mogę zrobić. Lepiej się pozytywnie nakręcić i robić swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Niemczech tupperware nie jest luksusem- każdego stać na pojemnik czy scierke. U nas jeszcze długo tupperware będzie drożyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, bardzo luksusowe są produkty tupperware. Zamówiłam ultra pro 5l za mnóstwo pieniędzy i dzisiaj konsultantki mi toi przyniosła. Wrzucone do worka foliowego.... Luksus sprzedawany w workach foliowych.....Taka oto jest firma tupperware.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×