Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
W końcu mamy światowy dzień wody, to i butelki dochodzą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dochodzi jakas dodatkowa aktywnosc lub prezent za RE?? TG do wyboru by mogli dorzucic - bo nie dosc ze liche to jeszcze zamieniec nie ma na co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oprócz butelek nic nie dochodzi. Słabo,słabiutko u nas.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tumanią albo garnkiem zeby zwiekszyc sorzedaz ,albo konkursem na sprzedaz butelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszą czymś mobilizować,nakręcać do pracy.A taki garnek,to super sprawa.Można też w nim piec w piekarniku.Nie tracimy czasu na pilnowanie i mieszanie na kuchni.Wstawiamy do piekarnika np.gołąbki,rosół,wywar na zupę pomidorową,bigos,czy nóżki itp.Nastawiamy na odp.temp.i możemy nawet wyjść z domu.Nie wygotuje się ,nie wykipi,nie przypali. Polecam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym miesiacu ofertya jest dobra- nie ma co narzekac ale miejmy nadzieje ze TG bedzie bardziej pozyteczne- a nie takie gadzety bez których mozna sie obejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos ma brytfanne prostokątną KKSK? Czy warto kupic,w jakiej cenie mozna nabyć i jak zdają egzamin do pieczenia ciast?jezeli ktos mogłby sie wypowiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytasz o Ultra pro?? bo pierwsze slysze o brytfance KKsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie.o brytfanke ze stali nierdzewnej.widzialam taki dwie sztuki do sprzedania na olx.ja tez nie wiedzialam ze jest brytfanka oprocz garnkow.i ona ma jeszcze pokrywe do transportowania.z tego co widac na zjeciu to chyba plastikowa ,tak jak ta przy ultra pro tarta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ultra pro.normalna forma prostokątna ze stali nierdzewnej z chef series.z pokrywą do transportowania taka jak w ultra pro Tarta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brytfanka KKSK jest rewelacyjna,piecze się w niej super.Jest pokrywka,którą przykrywa się jak chcemy przechować.Mam już z 8lat.Warto kupić.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brytfanka KKSK jest rewelacyjna.Mam już z 8 lat i myślę,żeby kupić drugą.Wszystko ładnie się piecze,wygląd się nie zmienia,ma pokrwkę.Upieczone ciasto,czy mięso przykrywasz i wstawiasz do lodówki.Super .:)Polecam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak brytfanke ze stali nierdzewnej.z pokrywa do przechowywania taką jak ma ultra pro tarta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ciasto mozna w niej kroic nożem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można kroić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie do menadżerek , jak Wam się podoba pomysł a raczej decyzja zabrania nam bonusu za formułę sukcesu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem początkująca menedżerką. Na czym polegał ten bonus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bonus nie jest całkowicie zabrany. Jest w różnych miesiącach .Jak na razie to co drugi. W lutym był. Nie podoba nam się,że tak robią. :( Bonus to premia dla menadżerki za spełnienie formuły sukcesu. Formuła sukcesu to:1 aktywność menadżerki w tygodniu+ min 2 aktywności w grupie+1RE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro uwazaja ze tak dobrze zarabiamy to ja coraz czesciej rozmyslam zeby zrezygnowac z tej funkcji raz to ze grupa u mnie nie pracuje bo zamawiaja na rozne sumy dwa ze mi sie nie oplaca za takie pieniadze sie im wysliac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro bonus jest jak na razie przyznawany co drugi miesiąc to my również możemy pracować co drugi miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak będę chciała pracować charytatywnie to na pewno gdzie indziej nie w tupperware

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darmowa siła robocza nie ma co sie wysilac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A o marżę menedżerską Wam chodzi. Właśnie zastanawiałam się co to za bonus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to za darmo, przecież manager bierze premię i to za darmo, bo co on niby robi. Zamówienia składa się on-line. Czyli jeżeli wpadają mu dodatkowe pieniądze od obrotu grupy to jeszcze mało. Bonus fajny, ale nigdzie nie ma napisane, że ma być. Nie rozumiem ludzi, którym ciągle mało, nikt Was nie trzyma, idźcie tam gdzie zarobicie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to menedżer nic nie robi? I w dystrybucji o tym wiedzą i nic? Niemożliwe. Poza tym jesli nic nie robi, czyli nie motywuje, nie szkoli, itp.to i ta marza raczej mniej niż symboliczna jest wiec nie ma czego zazdrościć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos jak nigdy nie byl mr to tak powie ze nic nie robi i kase bierze droga do tego jest otwarta pierwsze sprubowac a potem komentowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem bez menadżerów dawno tupperware by już nie istniało , komu wyznaczane są cele , komu ciągle jest przypominane o rekrutacjach,kto ma największe informacje o konsultantkach w grupie,komu ciągle przypomina się o płatnościach itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem managerem 10 lat. Bycie to sama przyjemność i dodatkowe pieniądze. Cele mogą wyznaczać, a ja nie muszę ich robić. Konsultantki nagradzam, to też pracują. Jeżeli chcą zdobyć np. garnek to muszą się starać. I uważam, że za motywowanie i przypominanie o płatnościach to jest dobry zarobek. I nie muszę mieć dodatkowego bonusu. Tym bardziej, że bonus to kombinowanie, bo trzeba aby manager był aktywny, 2 konsultantki i rekrutacja. To jest tylko sto złotych. A Ci którzy piszą, że pracujemy za darmo niech skończą z tupperware. Ja za darmo nie pracuję, bo zarabiam bardzo dobrze. Moja marża + premia to niezła pensyjka. W pracy na etat trzeba pracować 8 godzin dziennie, a tu sama wyznaczam sobie ile chcę zarobić i poświęcam na to nie 40 godz. w tygodniu. Nie narzekajcie, bo Te co tak narzekają ani myślą odejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Premia za formułę sukcesu jest dla tych , którzy ją zrobią , jeśli ktoś nie chce nie musi ale nie zabierajmy jej tym , którzy rzetelnie i uczciwie wypracowali . Poprzedniczka pisze,że to tylko 100zł a czy te pieniądze na ulicy leżą ,można je spożytkować w różny sposób nawet na wynagradzanie naszych konsultantek czy na dojazd na cotygodniowe mitingi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×