Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Katalogowy przybornik to dla mnie donica na kwiatek wole mniejsze kwadratowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewelacyjne są ściereczki do mycia szyb,jeżeli ktoś nie próbował,to zachęcam.Myjemy samą wodą ,bez detergentów.Ściereczkę trzeba zmoczyć w wodzie ,dobrze wycisnąć i wytrzeć szybę z jednej i drugiej strony,wypłukać ścierkę i czynność powtórzyć jeszcze raz. pozostawić do wyschnięcia. Szyby w szafach są trudne do mycia,ściereczką bez problemu umyjemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś wystarczy zwykły płyn do mycia szyb(3zł) do którego trzeba dolać trochę octu. Szyby, lustra psikamy takim płynem i wycieramy ręcznikiem papierowym. Nie potrzebne są do tego S P E C J A L N E ściereczki za nie wiadomo ile złotych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ocet smierdzi w domu caly dzien droga pani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
droga pani, szyb czy luster nie myje się samym octem,bo wtedy na pewno będzie śmierdziało, myje się pachnącym płynem z dodatkiem octu (5 łyżek na całą butelkę) i zapewniam , że w domu nie śmierdzi octem, ale pachnie czystością, a lustra, szyby, szafki błyszczą, że aż miło :) i bez zbędnych SUPER ŚCIERECZEK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jeden raz mialam brudne smugi na oknach i drobne klaczki po reczniku papierowym.a scierką przeciągne dwa razy czystą woda i ok.tez bylam do nich sceptycznie nastawiona.scierek sie tez stale nie kupuje.wyda się raz pieniadze na kilka dobrych lat.a reczniki i plyny niestety trzeba kupowac.i wycinac lasy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy jakim temacie jest się zdrowym na umyśle a przy jakim nie? Bo z wpisów nie wynika o który temat chodzi. A warto wiedzieć z kim się pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hi hi hi. W tym od aktywności prawdopodobnie. Dawno wiadomo co w konkursach. Przyjrzyjcie się portalom sprzedażowym. Na seminarium o tym uczestniczki rozmawiały z szefem marketingu. Produktu nie ma w ofercie jeszcze, a internetowo w sprzedaży jest. Zdziwiony ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli jedna ścierka do wszystkiego? hm...to chyba trochę niehigieniczne? Szyby są brudne od tłuszczu, śladów po muchach, a z zewnątrz slady po opadach, kurz, czasem ślady po ptasich odchodach. I to wszystko jedną ściereczką zamoczoną w wodzie? no cóż, brudu na pewno ta super ściereczka nie usunie porządnie. a jak się ma w domu więcej okien, to rozumiem , że jedna ściereczka nie wystarczy, aby za jednym zamachem umyć wszystkie okna? Poza tym, ściereczka, które usuwała np. ptasie odchody z okna ma mi służyć do ponownego użycia jakoś mnie nie przekonuje, wręcz obrzydza. Co do ręczników papierowych, super fajne są w biedronce, grube, chłonne , nie zostawiają żadnych farfocli, kosztują około 6 zł za rolkę, a rolka starcza na baaardzo długo, bo jest bardzo długa. Jeśli zaś chodzi o ekologię, hm...wydaje mi się że rozkład plastiku z waszej firmy trwa o wiele dłużej niż rozkład ręczników papierowych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli jedna ścierka do wszystkiego? hm...to chyba trochę niehigieniczne? Szyby są brudne od tłuszczu, śladów po muchach, a z zewnątrz slady po opadach, kurz, czasem ślady po ptasich odchodach. I to wszystko jedną ściereczką zamoczoną w wodzie? no cóż, brudu na pewno ta super ściereczka nie usunie porządnie. a jak się ma w domu więcej okien, to rozumiem , że jedna ściereczka nie wystarczy, aby za jednym zamachem umyć wszystkie okna? Poza tym, ściereczka, które usuwała np. ptasie odchody z okna ma mi służyć do ponownego użycia jakoś mnie nie przekonuje, wręcz obrzydza. Co do ręczników papierowych, super fajne są w biedronce, grube, chłonne , nie zostawiają żadnych farfocli, kosztują około 6 zł za rolkę, a rolka starcza na baaardzo długo, bo jest bardzo długa. Jeśli zaś chodzi o ekologię, hm...wydaje mi się że rozkład plastiku z waszej firmy trwa o wiele dłużej niż rozkład ręczników papierowych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ściereczkę do mycia szyb mam 2 lata.Kupiłam za 28 zł.Płynów nie kupuję i nie wdycham,nie dżwigam i nie przechowuję butli.Jestem zadowolona.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli jedna ścierka do wszystkiego? hm...to chyba trochę niehigieniczne? Szyby są brudne od tłuszczu, śladów po muchach, a z zewnątrz slady po opadach, kurz, czasem ślady po ptasich odchodach. I to wszystko jedną ściereczką zamoczoną w wodzie? no cóż, brudu na pewno ta super ściereczka nie usunie porządnie. a jak się ma w domu więcej okien, to rozumiem , że jedna ściereczka nie wystarczy, aby za jednym zamachem umyć wszystkie okna? Poza tym, ściereczka, które usuwała np. ptasie odchody z okna ma mi służyć do ponownego użycia jakoś mnie nie przekonuje, wręcz obrzydza. Co do ręczników papierowych, super fajne są w biedrone, grube, chłonne , nie zostawiają żadnych farfocli, kosztują około 6 zł za rolkę, a rolka starcza na baaardzo długo, bo jest bardzo długa. Jeśli zaś chodzi o ekologię, hm...wydaje mi się że rozkład plastiku z waszej firmy trwa o wiele dłużej niż rozkład ręczników papierowych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli jedna ścierka do wszystkiego? hm...to chyba trochę niehigieniczne? Szyby są brudne od tłuszczu, śladów po muchach, a z zewnątrz slady po opadach, kurz, czasem ślady po ptasich odchodach. I to wszystko jedną ściereczką zamoczoną w wodzie? no cóż, brudu na pewno ta super ściereczka nie usunie porządnie. a jak się ma w domu więcej okien, to rozumiem , że jedna ściereczka nie wystarczy, aby za jednym zamachem umyć wszystkie okna? Poza tym, ściereczka, które usuwała np. ptasie odchody z okna ma mi służyć do ponownego użycia jakoś mnie nie przekonuje, wręcz obrzydza. Co do ręczników papierowych, super fajne są w biedroce, grube, chłonne , nie zostawiają żadnych farfocli, kosztują około 6 zł za rolkę, a rolka starcza na baaardzo długo, bo jest bardzo długa. Jeśli zaś chodzi o ekologię, hm...wydaje mi się że rozkład plastiku z waszej firmy trwa o wiele dłużej niż rozkład ręczników papierowych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli jedna ścierka do wszystkiego? hm...to chyba trochę niehigieniczne? Szyby są brudne od tłuszczu, śladów po muchach, a z zewnątrz slady po opadach, kurz, czasem ślady po ptasich odchodach. I to wszystko jedną ściereczką zamoczoną w wodzie? no cóż, brudu na pewno ta super ściereczka nie usunie porządnie. a jak się ma w domu więcej okien, to rozumiem , że jedna ściereczka nie wystarczy, aby za jednym zamachem umyć wszystkie okna? Poza tym, ściereczka, które usuwała np. ptasie odchody z okna ma mi służyć do ponownego użycia jakoś mnie nie przekonuje, wręcz obrzydza. Co do ręczników papierowych, super fajne są w biedrone, grube, chłonne , nie zostawiają żadnych farfocli, kosztują około 6 zł za rolkę, a rolka starcza na baaardzo długo, bo jest bardzo długa. Jeśli zaś chodzi o ekologię, hm...wydaje mi się że rozkład plastiku z waszej firmy trwa o wiele dłużej niż rozkład ręczników papierowych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale sie rozbujałas z tymi wywodami nie pomyslałas ze scierke nozna uprac?? ty tez jak ptak nasra samym recznikiem nie umyjesz- jakas scierke musisz mmiec poza tym nikt nigogo nie zmusza by kupil sciereczki co jak co ale tych do szyb sie sprzedaje BARDZO duzo a tez mam 1 na dwa lata a w domu mam 10 okien i jakos sie nie wysłuzyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja rowniez jestem zadowolona ze scierek do szyb. Nie uzywam recznikow papierowych ani zadnych plynow, te sciereczki szybko sie zwracaja...a jak bardzo brudne okna to najpierw myje inna , gorsza a ta z tupperware na koniec :) Bez sensu sa te wywody o ptasich odchodach itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ptak zapaskudzi szybę biorę psikacz, ręcznik papierowy, ścieram i wyrzucam. ot cała filozofia, nie piorę ptasiej kupy , nie myję później tą samą zapaskudzoną kupą ścierką pozostałych okien, luster czy o zgrozo....szafek. fuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wy tę kupę pierzecie w rękach, czy nastawiacie pralkę na 90stopni na jedną ścierkę? bo z pewnością nie pierzecie ścierki wraz z innymi rzeczami, prawda? a ręcznie w 90 stopniach, żeby wytępić zarazki to się nie da.... więc jak u was z tą higieną dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalne ,ze pierwszy brud z okien(czy to kurz ,czy ptasie odchody) najlepiej zmyc czym innym.czy starą szmatka czy recznikiem i wyrzucic.jak kto woli.potem do czysta wycieramy mokrą szmatka tupperware .tym sposobem jedna scierka wyczyscimy wiecej szyb.nie ma co chwytac za slowo mowiąc o higienie i ptasich g***ch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zresztą kazdy sobie obiera schemat sprzątania jak woli.kazdy powinien sie domyslic ,ze pierwszy brud lepiej zmyc scierką,ktora nie bedzie słuzyc do czysczenia koncowego bez zostawiania smug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam też w mycie bez detergentów nie wierzę. Może przy bardzo delikatnych zanieczyszczeniach to się sprawdza. Ale wtedy wcale nie potrzebuję magicznej ściereczki tupperware. Prawda jest taka, że kupiłam tą do szyb namówiona przez znajomą. Próbowałam nawet tym cudem umyć szyby od środka w naszym samochodzie samą wodą. Powiem tak - była bliska wyrzuceniu tej ściereczki od razu do śmieci. Pomógł płyn do mycia szyb i nawet najzwyklejsza ściereczka. A z innej strony - można kupić ściereczki z mikrofibry np. viledy i niczym się nie różnią od tupperware. Wyłącznie tym, że są 2-3 razy tańsze. Rozumiem, że jest to forum poświęcone tupperware i wzajemnym zachwytom nad tymi "cudami natury", ale czasami warto zachować choć trochę obiektywizmu. Zresztą, vileda jest produkowana na Słowenii (można sprawdzić), a magiczna tupperware w Chinach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tupperware produkowane w Chinach? Napewno nie te na Europe, bo tutaj w Europie sa napewno dwie duze fabryki Tupperware, jedna we Francji a druga w Belgii. Nie jestem konsultantka, a wiem, bo mieszkam niedaleko jednej z nich, wiec info, ze sa produkowane w Chinach to lekkie "naciaganie faktow". ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widac ze pani piepszy jak potłuczona Tupperware jest prudukowane w 18 krajach na calym swiecie dla mnie jest super scierka myje sama woda i nie mam problemu a pani chce namieszac swoimi stwierdzeniami takich osob jak ja jest setka i moze wiecej ale my wiemy jak scierrczka myje albo jak sie myje i mnie to nie obchodzi z jakiej firmy pani myje recznikami papierowymi a chetnych osob ktore sa zadowolone z naszych scierek niezabraknie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znowu bylam zadowolona z mycia szyb w samochodzie sama wodą.a plynem do szyb wiecznie mi mazy zostawaly.jak ktos jest nastawiony na "nie"to mu niczym nie dogodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co było dzis na mitingu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Panie, mycie płynami chemicznymi jest gorzej szkodliwe niż ta kupa ptasia, której nigdy nie miałam na szybie. My tą chemie jemy, szyby brudzą sie szybciej, a o zaśmiecaniu naszej planety i wycinaniu drzew na te ręczniki nie wspomnę.... Wnioski wyciągnie każdy sam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję, że na forum znajdą się dziewczyny z okolic Piły. W kwietniu chcemy ruszyć z nowym programem dla wszystkich, którzy mają ochotę wyjść z domu, chcą się podszkolić w gotowaniu, szukają nowych znajomości lub dodatkowych atrakcji. Warsztaty kulinarne dla wszystkich chętnych, każdy będzie mógł skosztować przygotowanych dań, dotknąć produktów Tupperware. Przewidujemy również inne atrakcje oraz loterię za udział w warsztatach. Jęśli ktoś z okolic Piły jest zainteresowany może pisać; mhrog@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka aktywnosc na ten miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy na Forum zaglądają jakieś Klientki z okolic Chorzowa, czy okolic i potrzebują Konsultantki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aktywność : na poziomie 550zł to Micro Cud - prezentowany na Seminarium Wiosennym na poziomie 1100zł 3szt Bingo - Kawa, cukier i sól, są jeszcze dalsze 1650zł, ..., ale... nie pamiętam, więc na razie tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×