Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Nawet jakby popatrzyl na ilosc materialu,to co porownywac kubek do miski 7.5l .Zeby choc ładny byl z wygladu ,elegancki cos ala allegra .a to zwykly badziew tyle ze z przykrywką(nawet nie za szczelną).taki jak te co dają jako gadżet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ceny muszą windowac,zeby nagrabic na swoje marże,na prezenty za aktywnosc itp.a nie w sos im ze swoich prowizji zejsc jak niema juz tej sprzedaźy.trzeba podnosic ceny,ucinac prezenty dla gospodyn,zlikwidowac puchar.itp.Zresztą co tu gadać.kazdy widzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na kwiecien to ani oferta ani TG jakies dziwne zestawy ktos powymyslal - mnie sie jedynie mega trójka moze sprzedac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oferty na mrzec byly o niebo lepsze - no cóz zostało miec nadzieje ze tygodniówkami cos nadbiją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już przestałam mieć nadzieję. Nie dość, że ceny powalają, to nie ma czym zachęcić panie do robienia party. Ulotki z każdym miesiącem gorsze. Tygodniówki do mnie nie przemawiają bo trudno tak szybko dotrzeć do klienta. W tej firmie można było zarobić, bo produkt jest dobry. Ale ciągle to samo, nie ma nowości. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mógl by mnie ktoś uswiadomic na temat pojemnikow Skyline, tych z ulotki.co mozna gospodyni na ich temat powiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Allegro już zarzucone mega trójką. Tylko na 2 kontach królowa sprzedaje 25 sztuk w cenie ok 77 zł. Jak się oda inne jej konta, to tylko od niej na allegro będzie pewnie 60-70 tych zestawów. Jakiś koszmar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty też możesz wystawić kto ci broni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ta mega trójka taka chodliwa?godna uwagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skyliny to bardzo ładne i szcelne pojemniki ale czy warte swej ceny to zdania sa podzielone ja je lubie - ale je dostałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny.Wolicie nowe mopy czy te stare co były dawniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie zgodnie z umową nie mogę wystawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez całe to forum od początku przewijał się temat krytyki sprzedaży na allegro. No ale teraz wkroczyły konsultantki, które chyba są głównymi dostawcami prowizji dla allegro, bo zaczynają się pochwały i zachęty dla tej formy sprzedaży. Zachęty do łamania zasad pracy z tupperware, bo potrzeba "nachapania" się jest usprawiedliwieniem wszelkich działań. Zacznijcie kraść. Też można się nachapać. Pogoń za pieniędzmi za wszelką cenę i "po trupach" już Wam mózgi zjadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do sprzedania 2 szt MixMax - osoby zainteresowane proszę o podanie mail'a. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mega trójka ,to miski 100% szczelne.Bardzo chodliwe. Polecam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez je lubie - wchodza jedna w druga i nie zajmuja przez to duzo miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mega trojka to taka 3 elementów wersja siódemki, która jest teraz w ofercie. Warto zaproponować tym klientkom, które narzekaly, że siódemka za droga i nie potrzebują tak dużo miseczek. Tu mają te największe i najbardziej przydatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co mi zabrania sprzedawać na allegro? Czysta ludzka uczciwość. Lubię rano patrzec w lustro i nie wstydzić się ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakiż to wstyd sprzedawać to co do mnie należy, nie ukradłam, dostałam, magazynu robić nie będę - to wystawiam. Nikomu nic nie zabieram i z uśmiechem patrzę w lustro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstyd to jest kraść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny gotowe na jutro :-)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robi sie coraz gorzej - oferta na kwieciem słaba zapowiedz nowego katalogu - tylko pytanie kto kupuje z katalogu?? ceny coraz wyzsze wiec kazdy pyta o promcje TG narzucone jedno - nie ma z czym wyjsc do ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koniecznie dajcie znac czym was obdarowano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym forum od xxlat ciagle krytyka a każdy niech robi jak chce wiecznie niezadowolone jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie kazdy niech sprzedaje gdzie chce i za ile chce wiadomo ze na allegro sa towary w cenie bez marzy - prowizja od sprzedazy tez kosztuje oczywiste ze sprzedaja tylko menadzerki ktore maja dodatkowy upust - zwykle konsultantki by nie doplacaly do interesu - zwłaszcza przy takich TG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie - czy zawarta umowa z tupperware pozwala na sprzedaż na allegro czy nie? I nie ma znaczenia, czy są to prezenty czy towar kupiony do odsprzedaży. Bo albo pozwala i temat allegro można zakończyć, albo nie pozwala i po prostu drogie Panie łamiecie zawartą przez siebie umowę. I nie mówcie wtedy, że wszystko jest w porządku, bo nie jest. Zatem, jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My wiemy jak jest pytamy sie gory jak niewiemy pozdroo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W umowie jest jasno napisane, ze sprzedawać możemy tylko poprzez prezentacje. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tam zaprezentowali na seminarium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponoc wielkie rozczarowanie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×