Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Tez mnie takie słuchy doszły.ale czemu rozczarowanie?niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bardzo zadowolona z Seminarium. Koncert Stachurskiego -super. Niektóre pani są niezadowolone z prezentów w torbie.Uważam ,że nie jest żle.Konsultantki;jeden prezent a dobry-tarka zielona. Menadżerki-tarka+Klik-Klak. Tim Liderkitarka+Klik Klak+nowe naczynie do mikrofalówki.Żle,że wprowadzają kolejne naczynia do mikrofalówki.Potrzebne są jakieś praktyczne prodkty ulepszający życie w kuchni.Mikrofali połowa ludzi nie używa.Jedzenie w hotelu słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konsultantka dostała tylko tarke(nie pamiętam nazwy...zielona z wymienionymi ostrzami,ręczna),menedżer dodatkowo klik klaki,A Tim liderki dodatkowo nowość do mikrofali....szału niema....co zjazd to biedniej.....Aaaaa na wejście dostaliśmy po szczotce do butelek :-)Ale plus był taki że jedzenia nie zabrakło i wszyscy mieli miejsce gdzie usiąść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem rozczarowana i czuje sie oszukana pamietacie akcje z lutego rekrutujcie bedzie losowanie cennych nagród garnki itp niebyło żadnego loswania jako prowizorke każdej z dystrybucji dali po misce duzej słodyczy pani wyżej zasłania sìę koncertem chyba była pani pierwszy raz w życiu że taki zachwyt dla mnie żadna atrakcja firma zaoszczedziła na prezentach odj***li seminarium Wsyd i żenada prezenty juz nie wspominam pracuje za darmo robie im darmowa reklame i jechałam z dobrą myśla ponad 400 km a wruciłam rozczarowana idzie do gorszego niechce w taich ukladach pracowac moze zacznijcie robic seminarium dla Tem liderek które sprzedaja na allegro bo konsultkanki to gorszy sort i to nanich sie oszczedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nowego nie przedstawili oferte ulotkowa na kwiecien 14 ťyg bedzie wiadro jumbo z szczepcami nowy kolor ceny nieznamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kwalifikacja tez nie wyła jakas wygorowana- wystarczyla jedna RE na krajowym prezenty tez nie powalaja a jaki cel chy 3 RE i 3000 obrotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w sprawie sprzedaży na allegro i umowy. W umowie jest napisane , że tylko sprzedajemy na party, co oznacza, że nie wolno sprzedawać nie tylko na allegro, ale i na stoiskach. Czepiacie się allegro, a stoisk nie. Jest zawarta również informacja, że nie wolno konsultantce sprzedawać innych produktów. A zastanówcie się, ile z Was jest w różnych firmach kosmetycznych, thermomiksie itp. Tym bardziej, że udowodnienie komuś sprzedaży na stoisku jest łatwe. Zaś na allegro trudne, bo konta są zakładana nie na konsultanta. I tu mamy problem, bo ja jestem konsultantką, ale np. mój tata nie jest. I wolno mu sprzedawać. Co do Seminarium. Dla mnie sam pobyt fajny, występ Stachurskiego, jest to taka odskocznia. Ale ciągnięcie ludzi tak daleko, po to, żeby pokazać podziękowania na kwiecień (ulotka była zapowiadana w tym tygodniu w dystrybucjach) to jakaś porażka. Nagradzania kiepskie. Zachęcają do rekrutacji, ale nawet nie nagrodzili matek i córek, nie było podsumowania NPS. Pieniądze na rozsyłanie durnych kartek z podziękowaniem za rekrutację są, a potem okazuje się, że sami zrobili jakieś losowanie, dla wielu niezrozumiałe i dali miskę z byle jakimi słodyczami jedną w każdej dystrybucji. Żenada. Nic nie pokazano nowego, nie powiedziano co nas czeka. Generalnie atmosfera super, ale reszta klapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co drazyc temat sprzedawania co was to obchodzi kazdy niech sprzedaje gdzie chce niewolno a wszyscy robicie jak chcecie dziewczyba sie oglasza ze w sklepie z chemia sprzedaje tez jej niewolno a sprzedaje firma widzi i co robi cos z tym.NICC bo liczy sie Kasa kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie do Pani, która sprzedawała micro pro grill w cenie 390 zł. Czy ma Pani jeszcze to naczynie? Jestem zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to za nowe naczynie do mikrofali, które dostawała liderki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do wiadra to slyszalam,ze cene mówili.115 zł wraz ze szczypcami.ale nie wiadomo kiedy ono będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uwazam ze party najbardziej zacheca do zakupu - miesko z Ultra pro rozpływa sie w ustach - teraz w marcu na kzdym party mam zamowienie na 2 conajmniej szkoda ze Tg nie zacheca bo Party by moglo byc wiecej nie raz mialam gospodynie ktore w miesiacu robily 2 party bo podziekowania byly super i jak byly dwa to chcialy miec oba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam osoby która ma otwieracz z 13tyg programu - mam korkociag z tej serii i chetnie bym sie wymienila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby była większa sprzedaż,to byłyby i większe prezenty. Ale nie jest źle. W innych firmach muszą płacić za szkolenia. Kiedyś była zabawa przy przedstawianiu torby dla konsulanta,ale co było w torbie/najpierw ulotka,a są dwie ulotki,,oooo miseczka 500ml,oooo druga miseczka, jeszcze kilka produktów było,ale w sumie warte tyle co jeden teraz.Czy chcemy takie szow,czy konkrety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadra będą tylko w tygodniu 14. Cena podobno taka jak napisała któraś z Pań powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktos ma informacje ile wiadra mają dokladnie pojemnosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chba 8.5l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panią która chce się wymienić korkociąg za otwieracz proszę o kontakt asia.lis@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wie ktos cos o aktywnosci od jutra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pani jest zdrowa na umyśle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chora jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet na seminarium nie mówili nic o aktywnościach, ani prezentach za rekrutacje. Z ankiet wynika, że będą jakieś zmiany., ale wszystko owiane wielką tajemnicą,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos mogłby doradzic ktory przybornik lepszy?katalogowka,czy ten z ulotki kwietniowej? Czy wogole sa praktyczne,pojemne i wygodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam z ulotki mam go od dawana mam dwa duzy i maly duzy jest neo łyźek a mniejszym trzymam pedzelek korociag male widelczyki wazne jest ze duzo miesci i zajmuje mniej miejsca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten z katalogu widziala Pani na zywo?bedzie w nim mniej miejsca niz w tych z ulotki?jakos ten z katalogu mi ładniej wygląda,ale wiadomo ze lepszy ten praktyczniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przybornik z katalogu jest bardziej pojemny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przybornik katalogowy ma ociekacz , nowy nie. Katalogowy często się wywraca i zajmuje dużo miejsca. Nowe 2 zajmują tyle samo miejsca co stary i są stabilne. Polecam dla tych co mają zmywarkę, bo trzeba do nich wkładać suche przybory lub sztućce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te nowe mają gumowy spód,ze są stabilniejsze? Dziękuje za podpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o kształt przybornika. Nowe są proste i dlatego dobrze trzymają się podłoża, nawet jeśli są obciążone tylko z jednej strony. W katalogowych trzeba pilnować by wszystko było rozłożone równo, bo wtedy przechyla się i wszystko wypada. Nie są przymocowane środkowe części. Korzystam z nowych, choć denerwuje mnie to, że nie ma ociekacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,dobrze pani napisała,nie mają ociekacza,ponieważ wyjętę ze zmywarki są suche. Ale potrzebny też jeden z ociekaczem,ponieważ niektórzy myją ręcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×