Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Nikt mi nie doradzi? Znalazłam tę Panią również na allegro, ma same pozytywne komentarze, więc myślę, że raczej nie jest to oszustka. Zresztą mam szansę dojechać na miejsce, więc chyba się skuszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupowałam na allegro nie raz i byłam zawsze zadowolona , towar zgodny był z opisem . Także polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli to konsultantka to śmiało kupuj i poproś o formularz zamówienia będziesz miała gwarancję, ja chętnie bym jeszcze kupiła na lazanie ale czekam na dużą promocję ,mam 3 litrowy i nawet chlebek w nim piekę polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka Aśka
Czy mogę prosić o przepis na chleb do Ultra Pro 3 l? Z góry dziękuję. Chleba jeszcze w nim nie piekłam, ale warzywa, kurczaka, faszerowane papryki, zapiekanki - jak najbardziej tak. I jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Jeśli dostaniesz gwarancję,to kup,ale z allegro produkty nie mają gwarancji.Mogą być podrabiane.Żeby mieć taniej zapisz się do Tupperware.Będziesz miała 23%taniej na wszystko i prezenty co tydzień.Kupujesz ile chcesz i kiedy chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam czy moze ktos napisac co jest w tym tyg.za akrywnosc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AC opisane wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałyśmy już na str.211 co jest za aktywność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuje juz doczytałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kika - przestań w końcu kłamać i naciągać fakty. Na allegro o czym dobrze wiesz, sprzedają wyłącznie konsultantki i managerki. Sprzedają to, co biorą z dystrybucji więc zawsze to są rzeczy oryginalne. Ty dobrze o tym wiesz, dlaczego zatem kłamiesz? Kupując na allegro możesz mieć gwarancję od wielu sprzedajacych. Po prostu przed zakupem trzeba zapytać. To nie jest wielki kłopot. A co pomysłu przystąpienia do organizacji Tupperware, kilka stron wcześniej było pisane, jak to jest z tym niezobowiązującym kupowaniem typu "kupujesz co chcesz i kiedy chcesz". Są cele i są wymogi. Dlaczego zatem po raz kolejny kłamiesz, że mamy całkowitą dowolność jeżeli chodzi o zakupy? Co takiego jest, że drogie konsultantki macie taką alergię na allegro? Przecież tam sprzedają wasze koleżanki i koledzy z organizacji tupperware. Nie podoba wam się to? Dlaczego nie zgłosicie tego do waszej czułej i kochającej matki - centrali tupperware? Kilka, przecież to Ty zawsze piszesz, aby w razie kłopotów pisać do centrali. Drażni Ciebie allegro (a po wpisach drażni bardzo mocno), to napisz. Choć raz bądź słowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, czy nie uważacie konsultantki, że w końcu sprawa allegro powinna być jakoś rozwiązana? Bo to jest chora sytuacja. Wy twierdzicie, że nie wolno sprzedawać na allegro a jednocześnie same i Wasze managerki bez żadnego problemu sprzedajecie na allegro. Co więcej, jestem pewna, że centrala to wie i kompletnie nic z tym nie robi. Myśle nawet, że się cieszą, by wyniki sprzedaży przez to są lepsze. Pytanie zatem, kto tu kogo robi w konia? Albo Wy drogie konsultantki robicie nas klientki w konia zabraniając zakupów na allegro, bo chcecie same więcej zarobić. Albo centrala robi Was w konia i jedno mówi a drugie robi. Tak czy siak, sytuacja jest chora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Ja mam właśnie zamiar zakupić mix max z internetu, na olx też są dobre oferty i nikt mi nie wmówi, że to są podróby. Chyba tylko taka Pani, która chce go sprzedać od siebie lub pozyskać do siebie nową konsultantkę. A ja nie mam zamiaru przepłacać. Na olx lub allegro zapłacę 50% mniej niż u konsultantki a towar jest oryginalny i pełnowartościowy. A jeśli chodzi o tę śmieszną "gwarancję" to nikt mi nie udowodni, że zakupiłam przez internet a nie u dilerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tym bardziej widać po wcześniejszych wpisach, że ta firma o bardzo "wysokiej kulturze korporacyjnej i etycznej" bardzo chętnie i szybko sprzedaje ale jeżeli chodzi o wywiązanie się z reklamacji, to już tak wesoło nie jest. Termin i jakość realizacji reklamacji woła o pomstę do nieba. A teraz mój rekord. Zamówiłam "końcówkę" do olejnika bo zatyczka mi się ułamała jako częśc serwisową. Nie chciało mi się użerać z reklamacją bo chciałam to szybciej załatwić. I teraz uwaga. Ile czasu dystrybucja w Opolu załatwia ten mały element? Czekam prawie 4 miesiące..... Wywaliłem olejnika do śmieci i trzymam olej w butelce sklepowej. Tupperware - dziękuję bardzo za miłą i profesjonalną obsługę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie odnośnie gwarancji, kupuję obieraczkę do jarzyn i słyszę że mam 30 lat gwarancji. Po jakimś czasie (krótkim) zdziera mi się ostrze, robi się cieniutkie i pęka, idę z tą obieraczką do konsultantki a ta mi mówi że muszę sobie zamówić nowe ostrze, bo ostrze nie podlega gwarancji. I tu moje pytanie czy to aby nie ostrze jest tą częścią co obiera i dlatego ten nieszczęsny sprzęt nazywa się obieraczką? Proszę o odpowiedz, może to ja się mylę i nie mam racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 123
Reklamacji podlegają wady a nie zużycie materiału. Jeżeli np pęknie rączka od obieraczki to podlega reklamacji ale zużyty nożyk reklamacji nie podlega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko, że bazując na takich "kruczkach prawnych" można uniknąć większości reklamacji. Mój własny przykład. Słynna miska do ciasta 3l. Dość często używana po 2 latach straciła szczelność na tyle, aby robić w niej drożdżowe. Chciałam ją reklamować, bo to dla mnie kluczowa funkcja tej miski i co? Podobnie jak powyżej. Odmowa. Powód: to nie jest wada podlegająca wymianie ponieważ pokrywka straciła szczelność w wyniku jej zużycia. To ja mam pytanie, co podlega reklamacji w przypadku miski? Nagłe jej pęknięcie? Przecież to jest absurd i w taki sposób można się wykpić z prawie wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam taki przypadek z miskami z pereł i porywki zostały wymienione. To pewnie też dystrybutorzy wprowadzają swoje zasady. Nigdy na załatwienie reklamacji nie czekałam dłużej jak 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DO GOŚCIA z godz 15.20 Proponuję zmienić dystrybucję lub konsultanta. Ja w przeciągu 1 miesiąca kupowałam 2 razy i dostawałam za każdym razem po 2 tygodniach. Pewnie ktoś po prostu zapomniał i nie zamówił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem że zużytego materiału nie można reklamować ale ta obieraczka kosztuje tyle że powinna służyć przynajmniej kilka lat. Moja nie miała roku wiec jak to się ma do cena do jakości ? Podobną obieraczkę kupioną w markecie używam już 3 lata i nadal super obiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda konsultantka Ci powie, że niewłaściwie ją używałaś :-). To w tej firmie tak działa. Nikt się nie przyzna, że produkty są różnej jakości i że produkty nie są takie fantastyczne, jak są reklamowane. Jeżeli coś pójdzie nie tak, to zawsze wytłumaczenie jest jedno: "produkty tupperware są idealne, wzorcowe, niezniszczalne a jeżeli coś Ci się zepsuło, to wina w 100% leży po Twojej stronie" Cóż, widocznie obieraczka tupperware jest tak zaawansowana, że nie skonsultowałaś się wcześniej z konsultantką, jak ją masz używać. Reasumując, to zawsze będzie Twoja wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadJ
moja obieraczka ma już z 8 lat i jak do tej pory nie miałam z nia problemów. Piorę ją w zmywarce, a ostanio nawet się nią przeciełam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem konsultantką ponad 7 lat i uważam, że produkty są niezawodne i niezniszczalne o ile używa się je prawidłowo. Nie dziwię się, że się niszczą jeżeli kupujecie je na allegro. Tylko kupowanie od konsultantki daje gwarancję niezawodności. Allegro to praktycznie same podróby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sraty taty na allegro tez sprzedaja konsultanki dlatego czasem wysylka jest odroczona nikt nie uruchamia fabryki by wyprodukowac 10 "podrobionych" obieraczek, by pozniej je sprzedac na allegro prawda jest ze jakosc w tupperware ma tendencje spadkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadJ
czasami warto się zastanowic czy obieraczki nie wyszły z parti wadliwej, w końcu raz na jakiś czas się zdarza że coś jest nie tak. Ja ostatnio swój Iphon 5 oddalam do serwisu bo się okazało że partia wyprodukowana do 3.2013 jest wadliwa. Tak jak wspomniałam mam obieraczkę już bardzo długo, moja mamusia ma jeszcze dłużej i nie miałyśmy problemów w nożem. Rzeczy kupowane na allegro mogą nie posiadać oryginalnego nożyka. Nie spotkałam się z osobą która kupiła obieraczkę u konsultantki i narzekała że jej się stępił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następne historie - nie ma podróbek Tupperware, no chyba te, że wyglądają PODOBNIE, ale nie są sygnowane. Produkt opisany jako Tupperware i oznakowany zawsze jest orginalny - bo komu chciałoby się podrabiać. Na allegro sprzedają konsultantki i menedżerki, o czym już tu pisałyśmy. Robią "złą robotę", ale szefostwo nie jest zainteresowane aby z tym skończyć, bo liczy się obrót i nikogo nie obchodzi czy zgodny z zasadami.... Niestety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyznam, że ja również nigdy nie miałam problemu z reklamacją, czy to obieraczki, czy pokrywek do misek. Widać to zależy od dystrybucji. To samo z częściami zamiennymi u nas zawsze są za dwa tygodnie. Do gościa, który pisze, że Kika kłamie. To nie jest całkowita prawda. owszem dostajemy cele, ale nikt nam głowy nie urywa jeżeli ich nie zrobimy, więc autentycznie wchodząc do firmy mogę kupować sobie. W uibiegłym tygodniu był cel, grupa w której jestem go nie zrobiła i nic się nie dzieje, po prostu nie dostajemy prezentów i tyle. Więc nie piszcie bzdur, że firma zmusza, chce to zamawiam nie to nie. I żadne cele nie zmuszą mnie do złozenia zamówienia jeśli sama tego nie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejka. ja mam obieraczkę którą kupiłam 5 lat temu u konsultantki i jest super do dziś.jak była promocja u konsultantki kupiłam jeszcze jedną jakiś rok temu i totalna porażka jest tępa.nie wiem może warzywa są inne bo firma tupperware taka świetna wszystko tak idealnie dopracowane...wiem jedno...firma nigdy się nie przyzna do błędu jakości.... tupperware jakość spada i to bardzo a cena rośnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do tych co piszą, że firma jakoby zmuszała do zakupu. To jest nieprawda, jestem we firmie 5 lat, weszłam, żeby kupować dla siebie i nikt nigdy nie zmusił mnie do robienia celów, czy zakupów. Wiem, że raz na pół roku muszę mieć zamówienie na 250zł, żeby nie stracić statusu konsultanta i czynię to, bo mi zależy na zakupie produktów. A tak to zamawiam, czasami nawet za 19,90 jeden tłuczek jak jest w promocji. I nikt na mnie krzywo nie patrzy, to moja sprawa co zamawiam i za ile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, mam namacalny dowód, że jakość produktów jednak jest inna niż kiedyś na przykładzie słynnej miski do ciasta 3 litrowej. Otóż, mam jedną chyba z 12 lat. Może jeszcze niektóre Pani pamiętają - granatową z białą pokrywką. W ostatnim roku, kiedy była promocja kupiłam drugą - kremową. Teraz używałam obie i po umyciu wystawiłam je balkon na parapet, aby szybciej wyschły. Zapomniałam i po godzinie jak wróciłam, 12 letnia pokrywka była ciepła ale zupełnie dobra. A ta pokrywka od nowej miski zdeformowana i wygięta od ciepła. Zrobiły się jakieś bąble. zatem dwie miski wyglądające na identyczne, ale jednak zupełnie inne. To już nie to samo tupperware, co kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuję w tej firmie kilka lat i mam klientki, które kupują tylko produkty katalogowe twierdząc, że te promocyjne są gorszej jakości. Może to prawda. Jeżeli w ulotce promocyjnej pojawia się produkt identyczny tzn. w tym samym kolorze co w katalogu to kupują, natomiast innych nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×