Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
pamiętam miskę białą z granatową pokrywką, mam tą starą i dla porównania tą pomarańczową . Różnicy w materiale nie widzę . A ta biała nie wygląda niestety jak nowa z upływu lat . Jakościowo są takie same , a pomarańczowa nawet lepsza bo nie łapie koloru od marchewki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może to i prawda co piszecie bo zakupiłam w promocji tłuczek kolor fioletowy tak mi się podobał że kupiłam choć mam czarny i po pierwszym użyciu wyszły do okoła białe paski nie używam żeby nie pękł to już nie to co stary i nikt teraz mi nie wmówi że to to samo tworzywo.po prostu firma straciła wiarygodność i powinna obniżyć ceny za te buble bo ja na pewno tego nikomu nie polecę i coraz więcej jest takich bubli więc niech się góra nie dziwi że obroty spadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie do konsultantek. Jak to jest, kiedy się patrzy na liczby, to w ciągu ostatnich 5 lat jest znaczący wzrost liczby konsultantek, ale jednoczesny spadek poziomu sprzedaży. Poszukam, to podeslę Wam wyniki Tupperware od 2010 - 2013. Dlaczego zatem spadają obroty, kiedy sprzedających coraz więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to jest logiczne. Liczba konsultantek nie ma nic wspólnego ze sprzedażą. Firma stawia na rekrutacje. Manager chcąc otrzymać premię musi mieć w grupie jedną rekrutację w miesiącu, więc rekrutuje się osoby, które nic nie robią, a figurują jako konsultantki. Konsultantki z kolei rekrutują dla prezentu za rekrutacje i tak koło się zamyka. Mamy więcej tzw. martwych dusz niż osób naprawdę pracujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale każdy dyrektor korporacji nie jest rozliczany za liczbę pracowników (konsultantek), ale za wyniki finansowe. Skoro pomysł z rekrutacją nie przekłada się na wyniki sprzedażowe, to dlaczego cały czas to jest priorytet w tej firmie? skoro coś nie działa i jest tylko polem do przekrętów, to jaki jest tego sens? a moim zdaniem sprzedaż spada z kilku powodów. na pewno rynek się nasycił najbardziej popularnymi naczyniami. Firma kombinuje z nowościami, ale na ogół to są po prostu buble (np. maszynka do mięsa itd). Coraz częsciej ludzie wstrzymują się z zakupami do promocji bo ceny katalogowe są kosmiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam inne pytanie czy candy plus ma mniejszy otwór do miksowania?? jaką ma pomoc kuchenna plus pojemnosc i średnicę?? skoro pasuje ponoc do shakera plus i do candy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dyrektor jest rozliczany za sprzedaż, ale na zrektrutowane osoby trzeba wysłać zamówienie na 500zł. Często jest tak, że potem wchodzi się w program dla nowych, bo są za darmo produkty np. rozdrabniacz, ultra i tak ta nowa pracuje 13 tygodni dla tych prezentów, jeżeli nie ona, to osoba,która ją zrekrutowała posyła na nią swoje zamówienia bo ma za darmo prezenty, które spienięża. I to się firmie opłaca, bo sprzedaż jest ciągle. Gdyby pracowały tylko "stare" konsultantki mogłoby być gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może z innej beczki. Jakie są wasze ulubione produkty Tupperware?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steneska
Pomoc kuchenna pasuje do candy i do miks-maksa,średnica 9,5 cm,głębokość białego pojemnika to 4,5 cm.Moje ulubione produkty to:silikonowa łyżka,mix-max,Otwieracz do puszek,wyciskacz do czosnku,liljana, rogalomania,chesmart,szklarnie,dzbanek,miski mega trójka i bella, no i oczywiście ultra pro.A i jeszcze kluseczkomania.Są to rzeczy używane na co dzień.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo lubię produkty i nie wyobrażam sobie bez nich swojej kuchni. Dużo gotuję, wypiekam nawet na wesela i uważam, że produkty są świetne. Najbardziej lubię rozdrabniacz, ultra pro pojemniki do przechowywania typu optima, cheesmart. Oczywiście miski i łyżki silikonowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie napisałam o jeszcze jednym produkcie,oczywiście jest to niezastąpiony multi rozdrabniacz i ekstra szef.Bardzo ułatwiają pracę w kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy rozdrabniacz jest super?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlllllaaaaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w rozdrabniaczu wyłamuje się bolec... w NEO wylatują literki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steneska
Słyszałam że wyłamuje się bolec,ja używam rozdrabniacza już dwa lata i nic się nie wydarzyło.Siekam w nich wszystkie warzywa do zupy,surówek,fasolki po bretońsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy bingo motyle ma jakieś wady może ktoś używa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bingo, jak każdy naczynie tupperware, ma tylko zalety. jest ich tak dużo, że aż trudno tutaj wymienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki proszę o szczerą odpowiedz a nie jakiejś napalonej fanki same zalety na takich odpowiedziach nic nie wartych mi nie zależy bo z reguły okazują się totalną porażką.już na takich się przejechałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bingo Motyle są bardzo szczelnymi miskami. Służą do przechowywania, transportowania a zaletą jest na pewno to że się świetnie prezentują kolorystycznie. Mam je sprawdzone i tyle na temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się bolec wyłamie podlega to reklamacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam bingo w motyle i innych - takich 1,5l z okienkiem i jestem zadowolona, ale płaciłam za nie grosze. Nie wiem, czy warto dać za nie kilkadziesiąt złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Pojemniki są dobre ale czy są warte swojej ceny? To chyba największy problem w tupperware. Jakość jest niezła ale bardzo często cena jest zupełnie nieadekwatna do funkcjonalności i jakości. Zatem, jak uda Ci się je kupić "za grosze", to warto, ale jakbym miała dać np. 80 zł (3 szt) jak na allegro, to bym nigdy nie dała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingo nigdy nie kosztowało grosze .miało swoją cenę teraz kolor jest rewelacyjny i ładnie prezentuje się w kuchni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bingo to naprawdę fajne pojemniki, bardzo praktyczne, pierwsza klasa szczelności. Z wszystkich na sypkie, najbardziej lubie bingo, a motyle prezentują się wspaniale nie tyklko w kuchni, ale w pokoju dziewczynek na bibeloty. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jest w tupperware coś, co kosztuje grosze? To chyba najdroższy plastyk na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czepiacie sie szczegolow- moze byly za aktywnosc i na fakturze sa za 10gr?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ma ktoś do sprzedaży sito shinua? mój email: eliza.michalik77@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znowu ktoś głupoty pisze ja za zestaw bingo płacę ponad stówę więc o jakich groszach tu mowa stówa dla mnie to dużo nie grosze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam dużo rzeczy i dochodzę do wniosku,że można kupić dużo taniej i lepsze gatunkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie koleznaki, podpowie ktoś co jest za aktywnośc w tym tygodniu( 500 i 700) Z góry dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×