Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość asia85a
A czy te spiżarenki ziemniaczane to naprawdę są dobre ziemniaki w niej nie puszczają wody nie pleśnieją ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem spiżarenki nie różnią się niczym od innych pojemników. Mam obie ponad rok bo skusiłam się na zapewniania konsultantki, że w tych pojemnikach, to ziemniaki nie puszczają pędów, nie miękną i przechowują się znacznie dłużej niż w "innych nie-tupperware pojemnikach". Nic z tego. To marketingowy bełkot nie mający nic wspólnego z rzeczywistością. Ale jeżeli ktoś chce mieć ziemniaki w pojemniku a nie np. w worku cze reklamówce, to jak najbardziej się nadają. Pytanie czy te spiżarenki są warte aż tyle pieniądze. To już sprawa indywidualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję w końcu za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dla mnie spiżarenki są super. Nie zgadzam się z poprzedniczką. Cebula trzyma się doskonale, kupuję na rynku 5 kg i przesypuję po pół do spiżarenek. Mam w nich cebulę od listopada i nic się nie dzieje. Ziemniaki też są fajne. Oprócz tego trzymam w nich jabłka, też dużo dłużej się trzymają. A więc jak zwykle co produkt tyle różnych opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia85a
Ja właśnie słyszałam ze te spizarnki sa dobre zd ziemniaki nie pleśnieją miałam zwykle pudelko plastikowe z dziurami i zaplesnialy mi ziemniaki cebula puscily wode wiec to nie bełkot materkingowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, dla mnie to jest jednak "bełkot marketingowy". Wciskanie ludziom, że zwłaszcza otwarty pojemnik na cebulę ma wprost magiczne właściwości. On nawet nie jest zamykany. I co? Po wsypaniu do takiego pojemnika cebuli czy innych warzyw, do razu trzymają się dużo dłużej? Przecież powietrze tak samo oddziałuje na nie, jakby były bez pojemnika. Według mnie znacznie więcej zalezy od tego, gdzie taka cebula będzie znajdować w kuchni i jakie będą tam warunki. Czy będzie sucho czy bardziej wilgotno. No chyba, że ktoś chce wierzyć w magiczną moc tupperware, to proszę bardzo. Rozumiem stanowisko konsultantek, ale proszę innych abyście zachowały zdrowy rozsądek. Piszę o tym, bo mam obie spiżarenki z czasów, kiedy były jeszcze ziolone. Żadna rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoś podpowie jak na allegro znaleźć babkę z Krynicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mi się podoba wypowiedź "asia85a". Wiadomo, że to konsultantka. Najpierw zadaje pytanie, czy te spiżarenki są dobre. A kiedy padło krytyczne zdanie na temat tych produktów, od razu się ur******** że to nieprawda. Po co zatem pytasz, skoro od razu wiadomo, że innej odpowiedzi poza zachwytem i tak nie przyjmiesz? Po co taka sztuczność i gra pozorów? Tracisz wiarygodność dziewczyno. Uwielbiasz tupperware? To pisz o tym na każdym kroku. Wierzysz, że tupperware ma tylko najlepsze produkty na świecie, to pisz o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta z Krynicy ma kilka kont. Na pewno jej konta to "blue2014" oraz "FANKYTUPPERWARE" Były też jej konta "fajnyprezentxxx" , "witalinkaxxx". Ale ona cały czas zakłada nowe na podstawione "słupy". To się nazywa przedsiębiorczość i zaradność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia85a
Taka zemnie konsultantka ja jestem w tym od 2mies a znam tupperware od 10 lat wybaczcie nieznosze gdy mnie ktoś krytykuje nie slyszam tego od nie konsultantek tylko od zwykłych ludzi którzy maja to a nie od zachwalanych konsultantek dlatego sie tez zapytałam was przy okazji jak z tym jest ale jak widac jad sie od was wylewa zastanawiam się po co wy jesteście wogule tym sie zajmujecie skoro wszystko jest tak kijowe według was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ehhh zachowanie wyżej przy po mina mi ze siedzą tu same emerytki wyjadaczki jak widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co nowego w katalogu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałam wcześniej, że spiżarenki są super, a nie jestem konsultantką. I zdania nie zmienię, mimo uszczypliwości gościa. Dla mnie nie wszystkie produkty tupperware są extra, ale jeżeli chodzi o przechowywanie to wszystkim z czystym sumieniem polecam. Spiżarenki, optima, cheesmart, maselniczka to produkty rewelacyjne i nikt nie zmieni mojego zdania. Mam i używam i naprawdę żywność jest dużo dłużej świeża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i dodam, że też mam zielone. Od lat mi służą i to nie jest bełkot marketingowy, mnie nie zależy na tym, żeby sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tygodniu 9 samodzielne złożenie zamówienia w systemie internetowym to prezent bazyl 1,3l możecie napisać coś więcej czy to dotyczy wszystkich i czy jest jakaś wymagana wysokość zamówienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie osoby składające samodzielne zamówienie przez system internetowy maja prezent, nic nie mówiono o wysokości zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli są osoby które chciały by cos kupic z tupperware po atrakcyjnych cenach a Nielubia szumu w domu to piszcie na mój @ waldi230@poczta.fm mam sporo rzeczy po niskich cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak składać zamówienie w systemie internetowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja dodam, że nawet Pani Gadżet poleca nasze spiżarenki w swoim programie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kolekcjonuję tupperware już od kilku długich lat i musze przyznać szczerze że miski sa nie do zdarcia, oczywiście nie wszystkie ich produkty są rewelacyjne jest kilka niewypałów które leżą w domu nie używane,ale większość używam często szczególnie jeżeli chodzi o przechowywanie produktów, rewelacja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten bazyl za zamowienie jest we wszystkich dystrybucjach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy Pani gadżet nie płaca za reklamowanie gadżetów ? Jak sama nazwa wskazuje to fajny gadżet , ale cudownych właściwości nie ma. Cudów nie czyni . W szafce masz czysto i estetycznie , ale cebula czy ziemniak i tak się popsuje . Mam wersję zieloną od ponad dwóch lat jestem zadowolona , bo jest poręczna, do jabłek nie polecam, bo wiadomo że sa delikatne i nie powinny się obijać , na jabłka jest za mało miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia85a
Nowości z katalogu kula zgadula dla dzieci 99 zl miseczka z łyżeczka dla dzieci 69 zl nowa trzepaczką 69 zl gofry 119 zl łopatka dobserwowania 64 zl szpatulka 44zl sitko do owoców 64 zl mocro 399 zl i chyba tyle kolory misek sie zmienily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
vensmart 4,4l proszę podajcie wymiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mikroszybkowar wszedł do katalogu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ventsmart 4,4 wys.28,5, długosc 19, szerokosc 13,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia85a
Micro max to jest inne w kolorze buraczkowym na fanpage tupperware fb jest zdj w kolorze zielonym to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiadomo jakie kolory pereł w nowym katalogu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×