Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
A ja czekam i czekam na solniczkę i pieprzniczkę czarno biała i doczekać się nie mogę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia85a
Perły bez zmian dzis miałam okazje przejrzeć katalog z fali sa kolorowe miseczki dzbanek do kompotu ściereczki sa w starych kolorach myslam ze będą w tych kolorach nowych szkoda ze tak malo jest tych nowych rzeczy aż wstyd sie przyznać ale ta cala piękna pani z krynicy należy pod nasza dystrybucję wczoraj mi menagerka mówiła ost na metingu szefowa ja chwalili jakie to ona obroty niema teraz to sie niedziwie ...czytalam posty z poprzednich str

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już od kilku lat kupuje akcesoria kuchenne w tupperware i jestem bardzo zadowolona szczególnie z misek do przechowywania żywności i z pojemników do podgrzewania w mikrofalówce, ostatnio też zaczęłam znowu używać lilianę o której już zapomniałam a desery wychodzą w niej przepiękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia85a
W lilannie robię tez galarety wiep.lub drobiowe pomysłów jest wiele na you tube lody latem pasty z swoich przepisów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogółem w naczyniach taupperware nie jest powiedziane ze musza być przepisy te co są w książeczkach od nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia85a
Zgadzam sie z wypowiedzią w katalogu jeszcze jest pomocnik kuchenny chyba 64,99 tez na zoltko cytrusik i coś tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedzcie cos o tej promocji z bazylem bo u nas nic nie mowiono, a jak ceny w nowym katalogu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia85a
Ceny takie jak byly nic niezdrozalo nie potaniało nowości masz wyżej napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o bazyla za zamowienie mi chodzilo - bo u nas nic na ten temat nikt nie mowil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomocy !!!! Dostałam pismo z urzędu skarbowego o wszczęciu sprawy skarbowej przeciwko mnie. Jak zadzwoniłam, to okazało się, że ogólnie powołują się na jakieś przestępstwo skarbowe związane z niezapłaconym podatkiem. Co ja mam zrobić? Zadzwoniłam do dystrybucji i powiedziano mi tylko tyle, że kupując na własne potrzeby nie płacę podatku. Przecież oni dobrze wiedzą, że większość towaru sprzedawałam ! Po prostu umyli ręce. Miał ktoś taki przypadek? Poradźcie, co robić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, jak jest w tupperware, ale AVONIE zakłada się domyślnie, że zakupy są wyłącznie na własne potrzeby. Wtedy nic się nie płaci. Firmę nie interesuje, co tak naprawdę zrobię w towarem. Jeżeli jednak chcę go sprzedać, to obowiązują niestety zasady działalności gospodarczej. Pamiętaj jednak, że w tej chwili obowiązuje kwota wolna od podatku prawie 3100 zł więc do tej kwoty nie zapłacisz podatku. Jeżeli zatem sprzedajesz bardzo mało i kwota wolna od podatku nie została odliczona w innej pracy, to spokojnie, bo nikt Ci nic nie zrobi. Nie wiem skąd to się utarło, że sprzedaż w firmach takich jak tupperware, oriflame, avaon czy np. zepter nie jest opodatkowana. Pamiętajcie, że w Polsce każdy dochód jest opodatkowany. Tak długo, jak nikt nie doniesie do urzędu skarbowego, jesteście bezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do asia85 powiedz w jakich kolorach będą miski i dzbanek z nowej fali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie - wikszosc ludzi kupuje generalnie dla siebi e i dla rodziny zazweyczaj bez marzy. a pani co ma z US pismo to zwyczajnie ktos pozazdroscil i doniosl - choc zgodnie z prawem jesli duzo spzredajesz powinnas podatek zaplacic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia85a
Dzbanek fioletowy miski zielone żółte i chyba fioletowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia85a
czy w tym tygodniu jest jeszcze jakis prezent za aktywność ? oprucz podziekowania dla gospodyni nie byłam na meetingu i nic nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczesniej juz ktos pisal; jest do wyboru: minimaratonczyk ze sniadaniowka albo rózowy albo niebieski, albo tuppermyszka w starej wersji albo seledynowy pojemnik uniwersalny 2,5l oprocz tego w tym tyg kazdy kto zlozy zamowienie przez system internetowy dostanie bazyla 1,3 w wprezencie - tak jak kiedys byla fioletowa butelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Facebooku na profilu Gotuję z tupperware jest ulotka na marzec :-) Jakaś Pani wrzuciła w komentarzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia85a
Ojj to juz mi to przepadlo bo juz wyslalam zanim przeczytałam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz jako nowe zamowienie to ci dopisza do faktury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia85a
Dobrze proszę mi jeszcze napisać kod na to na zamówienie 550 zl i dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia85a
Kod juz mam na to. Zrobiłam tak jak pani napisała dziękuj za podpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchajcie, forum to nie miejsce, gdzie się wypełnia zamówienia, podpowiada kody itd. Do tego służy MANAGER ! Same pisałyście, ze nie chcecie aby forum zastępowało Wasze wewnętrzne sprawy formowe i co? Asia - albo zmień managera albo zacznij chodzić na mitingi i o wszystko się pytaj. Bo ja uważam, że pytania o kody, szczególy zamówienia itd, nie są miejscem na forum ale dla Twojego managera. W innym wypadku rzeczywiście inni uczestnicy mogą sobie poszukać innego miejsca, skoro tutaj ma być o tym, jak sie składa zamówienia, na ile warto złożyć a na ile nie, jak wpisać kod itd. Ja w każdym razie czytałam to forum od ponad roku. Po dzisiejszym występie Asi żegnam się. Nic tu dla mnie nie ma, jako użytkownika tupperware.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weszłam teraz i całkowicie zgadzam się z przedmówczynią. Konsultantki - przecież same proponowałyście, aby forum było miejscem wymiany przepisów i informacji o produktach i ich użyciu. Gdzie Wasze słowo? Zrobiłyście sobie z forum wewnętrzne źródło komunikacji firmowych. Ech, szkoda słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mettingi jeżdżę tylko ost niebylam takie życie ze cos wypadnie przepraszam więcej nie będę się pytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest forum zamknięte nowe konsultantki mogą nie wiedzieć jakie panują tu zasady bo nikt nie będzie siedział i czytal wstecz 240 stron żeby się dowiedzieć co wolno a czego nie.A przepisów to już dawno o tu niebyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem co sie dzieje z tym forum - jak ktos zapyta o przepis - to kaza firmowa ksiazeczke kupic, jak dziewczyna zapytala co ma zrobic by prezent nie przepadl - jej odpowiedzialam menadzer nie zawsze jest pomocny a tez nie zawsze moze odebrac - albo ma party, albo zwyczajnie rodzinne zycie. dystrybutorzy uwazaja ze jak nie wpiszesz prezentu to nie chcesz go bo nie jest za darmo tylko za 1zł. tym bardziej ze w tym tyg sa 4opcje aktywnosci do wyboru a dystrybutor nie jasnowidz ASIA85 nie boj sie pytac - ja jestem z tych co jak wiedza cos to odpowiadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asiu85a - z tego co pamietam masz meeting w poniedzialek - napisz cos o nowosciach i o niespodziance z okazji dnia kobiet:) pozdrawiam forumowiczów;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny szukacie przepisów, to odwiedzajcie blog Tupperware Nowy Sacz, ostatnio zauważyłam, że jest tam dużo wpisów. Coś tam się dzieje, mają chyba nową siedzibę i gotują w każdy czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia85a
Dziękuję wam niestety pytalam sie menadżerki ost jak byla u mnie gdy przywiozła katalog powiedziała ze nie ma nic za aktywność już miałam taka myśl żeby zadzwonić do dystrybucji ale mino woli zapytałam sie tu.Jutro jadę to na pewno napisze co będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prezent za aktywnosc jest zawsze - z reguły za zamówienie 550zł, baardzo rzadko tylko tylko za 750, nieraz jest cos za 550 a za 750 cos cos dodatkowego, a niekiedy nawet za 250. chodz na meetingi to nie dosc ze wiesz co jest za aktywnosc to mozesz to naprzod zobaczyc - zwłaszcza jak jest z czego wybierac a menadzerka widac ze boi sie bys za duzo nie skorzystała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×