Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Oj, przydałaby się promocja na ultra pro 3,3 lasagne. Poluję na to naczynie od dłuższego czasu a są wszystkie za wyjątkiem właśnie tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ultra pro lasagne możesz kupić na allegro za 260-270 zł (naczynie z przykrywką). Ja ostatnio też kupowałam u kobiety na allegro 2 sztuki tego naczynia dla siebie i mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cała seria fusion jest "przewartościowana". Stolnica na moich blatach "jeździ". Podkładam pod nią gazę albo tetrówkę. Uprzedzano mnie o tym. Podobno obecna katalogowa sprawia z przyklejaniem najmniej problemów. Ponadto moja się rozwarstwia, ale już wiem, że mi wymienią. Poza tym tak jak dziewczyny piszą. Każdy ma swoje produkty, które lubi i takie, które są mu zupełnie zbędne. A tak przy okazji: moja znajoma zapytała co może zrobić z rozdrabniaczem, któremu zerwał się sznurek w pokrywce. Dostała go w prezencie i nikt jej nie poinformował o myciu pokrywki wewnątrz. Jak ją otworzyłyśmy.... nie skomentuję. Sznurek zgnił. Ponieważ zakupiła extra szefa używa pokrywki od niego. Nauczka dla tych co dają prezenty i dla tych co kupują na allegro. INFORMACJA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym tyg jest za aktywnosc 550 rozdrabniacz, a miska 14l maximilian za co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponieważ tego nie ma ani w katalogu ani w promocji, zatem zapytam tutaj. Czy któraś z Pań ma do sprzedania nóż szefa kuchni lub santoku z kolekcji KKSK? To z tej starszej i najlepszej serii. Nie chcę żadnych universal i silver.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maxymilian 14l dla MG za aktywność w tyg.20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nóż szefa kuchni z serii KKSK , podaj swojego e-maila to się skontaktujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maxymilian 14 dla MG, ale pod warunkiem prawdopodobnie 90 % ich aktywności w tygodniu 20. Mało realne w takim wypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przekłamałam info powyżej. Cel MG na michę, to wyższa procentowo aktywność MG w Polsce niż w Niemczech. Te 90% to cel dla dystrybucji na zestaw kibica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co dzis nowego i za aktywnosc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nic nie wie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowe oferty i podziękowania dla gospodyń w systemie... i nowe ulotki na 21 i 22 tydzień. Karuzela, czosnek, witalinka jumbo, półmisek grillowy, niezbędna 3, butelki 0,75 w nowych kolorach, bidon fit, duży pojemnik na ciasto. W podziękowaniach dodatkowo miski gwiazda i ręczniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli wszystkiego duzo, ale d.py nie urywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi urywa i to bardzo oferta jest bardzo bogata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie też super.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co was tak powaliło?czosnek,który w tym roku jest juz 10raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, powiedzcie, co was tak powaliło i zachwyciło w tej ofercie? Konkretnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednej odpowiedzi nie ma. Każdego co innego. Ofert jest naprawdę dużo. Trzy ulotki jednocześnie. Popatrzcie malkontenci na ofertę specjalną 8 - 10 lat temu. Asortyment ubogi. Parę sztuk produktów. Tylko nowości więcej. No i promocje były promocjami. Konkretnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie nie ale moich klientów tak jest moc w kolorowych miseczkach vent smarty dobra sprawa pożyczyć swój sprzęt na tydzień i żeby ktoś na własnej skórze się przekonał i polecał innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też pożyczam do testowania... Nawet ultra + i ultra pro. Obieraczki i rozdrabniacze na miejscu testy. Zazwyczaj działa. I jeszcze koncert życzeń jak niektórzy tutaj sugerują firmie. Noże do sera. Seria z bieżącego katalogu. Przydałyby się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej!!!!! To nie to forum!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panią,pana od reklamy kubków przepraszamy,to nie jest strona reklamowa.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dziękujemy pracownikom działu marketingu za tak dużą ofertę promocyjną.Będziemy starały się dotrzeć do jak największej liczby gospodyń,aby zaprezentować.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będziemy też podlizywać się na każdym kroku i zawsze będziemy wiernie służyć naszej kochanej firmie tupperware. Jesteśmy niewolnikami z którymi firma może zrobić co chce, ale my akceptujemy dalej bycie nikim. Tak dalej. Dalej się poniżajcie i kłaniajcie nisko waszej matce-tupperware.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to była ironia. Nie ma się co wyzłośliwiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka ironia,promocji jest multum,podziękowania do wyboru.Jest co sprzedawać.Za rekrutacje-garnki,patelnia.Aktywność-rozdrabniacz-drogi produkt.Chyba tu ktoś nie umie liczyć.Ile byście chciały zarabiać,a w jakiej firmie jest tak dobrze,że Tupperware krytykujecie????????????????,podpowiedzcie,to i my się przeniesiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadna firma tak nie dba o konsultanki tzn nie daje tyle prezentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam, że ta krytyka jest nie na miejscu. Po pierwsze to jest firma w której nie musi się pracować. To jest każdego wybór. Po drugie nie ma takiej firmy, w której jest wszystko super. Tu przynajmniej nic mnie nie trzyma, jak mi się nie podoba odchodzę. A po trzecie zarobki są dobre. Jestem emerytowaną nauczycielką i dorabiam. W dobrym miesiącu nawet 600zł, nie licząc prezentów. To 600 zł to są trzy party w miesiącu, gdzie za 10 godzin pracy można tyle zarobić. Ludzie opamiętajcie się. Mój mąż chodzi do pracy codziennie na 8 godzin, tyra i szef jeździ po nim jak po burym psie i dostaje 2000. Nie ma nic do gadania, musi iść, a my nie musimy. Więc co tu porównywać. A te które ciągle tu krytykują mają pewnie kokosy, super w innej pracy, wszystko gra. To nie rozumiem po co pracują w tupperware, ktoś ich tu trzyma, nie mogą odejść po do emerytury 2 lata? Przestańcie, bo ta krytyka jest niesmaczna, narzekają moim zdaniem tylko nieudacznicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetna wiadomość, wygraliśmy rywalizację z Niemcami. Brawo Panie menadżerki. Brawo dystrybucja Krosno-Nowy Sącz - 100 procent aktywnych. Tak trzymać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×