Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

Ja tez sie juz pozegnam, umyje sie i położe...Jutro człek musi polatać po miescie i sprawy zalatwic. Uszy Dziewczyny do góry i kolorowych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki, ja sie rozstalam kilka dni temu i bardzo to przezywam:( Jednak nie bylam tak dlugo.... 5lat to kawal czasu, bardzo wspolczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fitness na poczatku boli najbardziej... Trzeba nielada sily, ale wszystko da sie znieść ! O jejku ja jestem uzalezniona, mialam znikac ale w przelocie Allegro mnie zahaczylo, ale potem musialam wrocic tutaj zeby sprawdzic czy cos nowego na topiku ... w miedzyczasie jeszcze do Siory trzeba było zagadac... ;) Spijcie spokojnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest mi ciezko chociaz nie bylam tak dlugo........ moze sie to wydac smieszne aale bylismy ponad pol roku.... chyba, za szybko sie angazuje:( u nas wszystko szybko szlo na poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz jest mi teraz strasznie zle... faceci to dranie, bawia sie ludzkimi uczuciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz myslam, ze ten jest inny wyjatkowy.... na poczatku byl taki....ale pozniej wszytko sie popsulo......cos wygaslo. Chyba pozostaje tylko wiara... JA juz zmykam spać, Dobranoc Slodziutkich snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. NAtus co znaczy ten opis w stopce, nie znam niestety niemieckiego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wstałam:) widze, ze jestem pierwsza... Ranny ptaszek ze mnie hehe Dzieki za tlumaczenie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjjjjj !! Wstałam, wcinam sniadanko i z przerażeniem zagladam przez okno... nastała ZIMA oooo nołłłłł !!! A ja nie mam kurtki, a pół miasta musze dzisiaj zwiedzic... Jak humory Dziołchy moje ? :) U mnie ok, a jakby jedno ok bylo mało to dodam jeszcze pare: ok ok ok ok :D Zaraz wskakuje do wanny i polatam troche :) Miłego Dzionka !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sień dopry;-) Noo, zima jak się patrzy, dobrze, że mama kupila mi cieply szalik i czapę :D I że jest tyle zajęć, że może uda się nie myśleć za dużo na żaden głupi temat ;-) Witam nowe dziewczyny:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie nie ma sniegu:) niedlugo ide na jazde heh... Pozdrowionka dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natiu, a u nas bylby kolejny miesiac razem - właśnie dziś. Ale nie chcę o tym myśleć, znajduję sobie zajęcia, amoże to one mnie znalazły, bo okazało się, że mam mnóstwo zaległości i mało czasu.. Nie licz. Nie licz, lepiej poczytaj książkę.. A wieczorem ze znajomymi do knajpy! Choćby na gorącą czekoladę, mniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was wszystkie, ja juz po pracy.kolejny dzien.nie wiem co ze mna jest ale mam wrazenie ze nie jestem soba. to jakas inna osoba robi wszystko za mnie, nic nie czuje. tak sie ciesze ze jestescie, nie wiem co bym bez was zrobila. skad w was tyle optymizmu, jak to osiagnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez bym tak chciała
hej dziewczyny... jestem nastepna... juz prawie dwa miesiace dusze w sobie uczucie, ktore pozostalo... pozdrawiam was, to, że wy macie siłe by to znosic wzmacnia mnie, bede do was zagladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mam zły dzień :( nic mi nie wychodzi, ludzie sie pytaja co sie dzieje, a mi plakac sie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja niedługo uciekam popracować, a później wieczorem do baru ulubionego ze znajomymi:> Na pocieszenie polecam wam moj sposób dzisiejszy zresztą -- kawałek czekolady kawowo-białej. MNIAM. Dziz, jakie to jest dobre. Mały kawałek a o wiele lepiej, jakie to smaczne :D Postaram sie tu po powrocie zajrzeć, i mam nadzieję, że humory się poprawią! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JENIX
i ja jestem dzis nie w humorze jestem sama od 13 miesięcy Dlugo nie? jest zupełnie inaczej od poczatkowych dni po roztaniu Czasam ciesze się ze nie jesteśmy już razem innym razem bardzo mi go brakuje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O losie słodki Dziewczyny !!! Moja pięta !! Polecam na wszelkie smutki kupic sobie tak cholernie niewygodne buty jak moje, od razu Wam tesknota przejdzie...:P Przemierzalam ulice miasta utykajac, powodujac jednoczesnie zainteresowanie najczesciej...emerytow, jedna taka nawet sie zapytala co mi jest, ale zacisnelam zeby i powiedzialam, ze NIC ( po czym puscilam serie bluzgow w myslach ;) ) ... Ałłłłł ! Kurtki na stanie nadal brak...grrr. Gdzie jestescie ? I gdzie jest moja Siora ???!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam się z nim :( Wszystko wróciło, szczególnie zal że to już koniec, że nigdy... Boże, to tak boli. A myślałam ze jestem silna, że jest coraz lepiej:( A nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, wiedziałam ze tak będzie, ale nie miałam wyjścia, musiałam coś załatwić i on był do tego potrzebny:( Trzymałam się dzielnie, ale w środku... wszystko we mnie płakało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z moim rozmawiam caly czas jeszcze na gg, ale nie wiem czy to dobry pomysl. Poprostu chcemy wiedziec co u nas slychac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój też dzwoni, co dziwne te tel. jakoś mnie podtrzymują na duchu, ale gdy się widzimy... uświadamiam sobie całą moją samotność. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×