Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

To niezupełnie tak:) jego rodzeństwu też nie wyszły związki i teściowa b. się martwiła, że nasz też nie wyjdzie ( mimo tylu lat razem), ale mimo tego i tak mi ich brakuje, rodzeństwa też chociaż żadne się do mnie nie odezwało spytać jak się czuję, prócz dziewczyny jego brata. To było ok. wiedzieć ze chociaż ona chce mnie pocieszyć. W końcu to ich rodzice i napewno będą trzymać stronę dzieci, a my będziemy te które widocznie były bee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w sobotę, przed całym tym kociołem ludzi. Jutro może się przejdę raz jeszcze. Narazie muszę doczytac pewną książkę i jutro zwrócić ją do bibliot. a jakieś 150 stron zostało. Zrobię sobie dobrą herbatę i będę leniuchować. To dziwne, ale od 4 lat zawsze chodzilismy z nim na cmentarze, odwiedzalismy samotne groby, a teraz nie. Zadzwonił że pójdzie. No ale nie ma co rozpamiętywać. Bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy krok dobry który prowadzi do wyzdrowienia. Ja tu mam dwa małe futrzaki które skaczą po mieszkaniu i rozweselają dzień ( siedzę sama), podobno zwierzaki uspokajają:) To jak Natka zobaczę Twój uśmiech zanim z tąd zniknę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam koty, ale ja mam dwa prosiaczki morskie:) Zawsze chciałam mieć kota ale nie wiem jak by się ze swiniakami zżył. A wyprowadzasz go na sppacerki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;-) Oj, paskudny dzień, zimno, wichura.. brrr, nie lubię takiej pogody.. I ten tłok wszędzie, wszyscy jak w amoku, zabiegani, nie patrzą jak i gdzie idą.. Szaleństwo zbiorowe. :] A jak tam humory?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakk
Cienko... wczoraj ani dzisiaj byla sie nie odzewala :-///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, hakk.. Mój były też się do mnie nie odzywa -- zresztą nie ma kasy na koncie, żeby pisać smsy, ale za sygnał bym się czasem nie obraziła;-) Zwłaszcza, kiedy wiem, że wraca późno i przez nieciekawą okolicę do domu.. Ale on nie ma obowiązku się przede mną tłumaczyć, tak samo jak ja przed nim. I bardziej traktuję ewentualne znaki jako miłą niespodziankę, staram się (i nawet wychodzi mi to) nie czekać na sygnał czy smsa. Bo i po co?:-) Trzym się tam! pozdrawiam i idę upolować kolację. Nie ma jak to w domu, gdzieś mignęła mi cała micha sałatki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdradzilem bo szukalem dowartosciowania zdradzałem i za kazdym razem zle sie z tym czułem i obiecywałem ze to sie nie powtórzy. Po ostatnim razie pomyslalem ze chyba nie dam rady tego nie robic i zerwałem z dziewczyną po trzech latach... U mnie byla to na pewno chec udowodnienia sobie ze jestem atrakcyjny. W dziecinstwie bylem grubasem, póżniej trądzik zrujnował mi młodosc a jak sie z tego wyleczylem w wieku 20 lat to od razau wpadlem w dlugi meczacy zwiazek. Eeee..... Szkoda gadac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja głupota i naiwność mnie kiedyś zabiją. po jakim czasie kobieta przestaje się łudzić? ta nadzieja to wstrętna rzecz jest... źle ze mną. wracają dziwne myśli... s m u t n o m i .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ćmo - przestań tę nadzieję karmić, a naprawdę poczujesz się lepiej. Zaufaj mi w tej kwestii. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz trzeba tylko uwierzyć, że kiedyś spotka się kogoś, z kim stworzenie czegoś właśnie sensownego będzie możliwe.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natiu Szczerze mówiać, to nie czuję się specjalnie gotowa. Muszę odpocząć od tych całych rewolucji w uczuciach, spokojnie poukładać sobie wszystkie sprawy, zadbać o siebie. Bo teraz muszę to wyprowadzić na prostą. Mam tylko nadzieję, że kiedyś spotka mnie miłość z wzajemnością, której nie zniszczą jakieś wątpliwości i tym podobne.. :-) A teraz uciekam spać, jutro mam kilka psraw do załatwienia w moim rodzinnym mieście. Dobranoc!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Heloł\":D:D Puufff nadrabiania było, ale miła czytanina. :D Człowiek z lasu wrócił, odżył troche, czasami za gałganem tęsknil, ale ogolnie jest ok, tylko chcialam nadmienic ze zima nadejszła a ja nie mam kurtki aabuuuu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MM witaj :):) Jak humor ? Stopka jak ta lala malowana, nie omieszkam mu powiedziec przy najblizszej okazji ze jest dziadem, burakiem i gałganem :P Niech wie co nieco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udalo misie
zerwalam a on juz wrocil po kilku dniach, ale w zwiazku lipa.nie udaje nam sie, nioe mam ochoty z nim rozmawiac i nie tylko. zerwalam poniewaz doszlam do wniosku ze ze mna sie mecze a pomimo tego i tak to ja czuje sie najabrdziej zraniona:( nie umiem juz walczyc wlasciwie to mi sie nawet nie chce walczyc o to by bylo dobrze by bylo chco troche lepeij. bylismy 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alekszandra
mnie tez ktos porzucil.po 4 latach.nagle ciezko zachorowal moj brat. jezdzilam do niego do szpitala, byl umierajacy. moj ex o tym wiedzial. kiedy tak stalam na tym oiomie, nad lozkiem brata, dostalam smsa, ze z nami koniec bo w jego zyciu juz od dawna jest inna kobieta. to bylo 6 tygodni temu. brata juz pochowalam. moj eks nawet nie wyslal smsa jak on sie czuje, nie przyszedl na pogrzeb.juz nie daje rady z tym bolem, probowalam, ale ciagle wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alekszandro takiego pustaka.. to po prostu olej! Bo nie jest wart nawet sekundy Twojego czasu! Grrr, jak czytam o takich bubkach jak on, to aż mi się ciśnienie podnosi :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×