Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

Gość kinga--22
Gracja no ok zgodze sie z Toba, wszystko pieknie cacy,ja na poczatku naszej znajomosci mimo woli z natury bylam troszke jak taka zolza i co?i wtedy on wlasnie byl swoim zywiole,stawal na rzesach jak juz pisalam abym tylko zwrocila na niego uwage a potem gdy wreszcie dostrzeglam w nim to cos stalam sie taka ciepla kochana kobitką i co?jaki tego efekt mam? bez komentarza same widzicie colien nie ma za co ;) a ta druga tez zaraz wysle,a w ogole to w jakim formacie ona Wam sie otwiera?bo mi kompletnie nie chce w zadnym :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doriss chyba priorytetem... to już nie jest e-book, zwyczajnie leży u mnie na półce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga--22
blanqua ja tez moglabym poprosic o te 12 klopotow? na cascada21@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga ale zobacz poczatki sa zawsze takie, taka wlasnie gonitwa, niepewnosc, ale tak u licha nie moze wygladac zwiazek, bo co przez cale zycie bedziemy tak za soba biegac ? Moi rodzice 25 lat po slubie jakby taka latali i matula podawala ojcu na obiad zupe z proszku + popcorn z mikrofali to wiesz co nie wytrawaliby razem tyle lat ;) Poza tym w tym wszystkim niezwykle wazna jest wlasnie dojrzalosc i oczekiwania, facet ktory chce juz jakies stabilizacji, bezpieczenstwa docenia wlasnie ta troske, cieplo ... a Ci poszukujacy wciaz szalejacych emocji, pewnie nie. Tak mi sie wydaje, nigdy nie bylam samcem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
Karola* jak ładnie to ujęłaś :) hehe wszystkie dziewczyny po prostu mówią "ale dzieciuch" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak na marginesie, pytanie z innej beczki, znacie Babeczki, jakieś dobre słowackie wineczko???:> Wiecie co ja znam faceta...no kurde...PRAWIE mój \"ideał\"...ale zajęty..... ale przynajmniej dzięki niemu wierze, że chodzą po świecie jeszcze \"normalne\" gałgany....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brodku, uwierz moj ex zaraz 29 lat a tez taki wariat i to wlasnie mnie przyciagnelo do niego, to dlatego tak sie zakochalam. Uwielbiam takich dzieciuchow, z tym blyskiem w oczach malego chlopca, a jednoczesnie juz myslacych sensownie i dojrzale, ze jakby co to mozna na takiego gałgana liczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie jednemu przeszkadza oswojony ogień miłości drugiego i chce wzniecać go od nowa... to jest problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cie Doris slucham, ale ja na winach sie nie znaju, pije to co daja ;) Heheh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mam slabosc mam i wielkaaaa !! Uwielbiach takich świrów no i co pocznę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga--22
doriss ksiazeczka juz poszla ale przez omylke wyslalam ta pierwsza tez ;) no i reszcie dziewczyn tez niechcacy ale juz powysylalam i powinno wszystko byc ok Karola ja sie z tym zgadzam ze nie mozna tak przez caly czas,ale wytlumacz to Jemu :] ja juz mowilam ze mi to pasuje ,nie potrzebuje ciaglych, nieskonczenie wielu zaskoczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doriss ja też sie nie znam na winach, upijam się wódką :P delektuje się herbatami, a pragnienie gasze wodą mineralną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
Karola* ja włąsnie musze znaleść dziewczyne która nie bedzie chciała mnie za wszelką cene wcisąnć w garnitur i pozwoli czasem potaplać sie w blocie :) ... a juz niedługo przesiadam sie na motorek ... i siup robie wycieczke nad morze ... całą polske chce objechać :) tylko nie wiem jak mi to pójdzie - jak nie w te wakacje to w następne :) moi rodzice oczywiscie "cieszą" się strasznie na ten pomysł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga ale tu nie chodzi o tlumaczenie mu czegos, on zwyczajnie jeszcze nie dorosl do powaznego, dojrzalego zwiazku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga--22
Karola takie zwariowane pozytywne jest ok ale ciezej jest takiej niespokojnej naturze zaufac...bo nigdy nie wiadomo co mu strzeli do glowy blanqua "właśnie jednemu przeszkadza oswojony ogień miłości drugiego i chce wzniecać go od nowa... " co do tych slow powiem amen doriss ja w winach tez nie bardzo,szkoda ze mojej matki nie ma bo juz ona to by wylozyla mase gatunkow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brodka już się przestraszyłam żeś mój były ale on nie jest Paweł na szczęście... ja właściwie nie rozumiem tego zafascynowania motorami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga--22
Karola najgorsze jest to ze ja to wiem ze nie dorosl ,zdaje sobie z tego sprawe no ale...w sercu chyba nadal pozostal ten obraz jego sprzed kilku miesiecy, podsumowujac,zyje mimo woli wspomnieniami i przeszloscia ale pocieszam sie mysla ze moze kiedys dorosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga--22
blanqua bo my nigdy nie pojmiemy zafascynowania motorami czy tez sportem :P ja juz to przebolalam Karola odswiez bo wyslalam do 3 dziewczn na 1 raz wiec skoro one dostaly Ty rowniez musisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki, za książke...:) a o wina tak pytam bo jade w wtorek w Pieniny..odstresowac się noi oczywiśc, na Słowacje zaglądne... I będe świętować, wolność ( przymusową)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
blanqua tez nie wiem co w tym jeste ... ale one mają jakąś taką własnie dziką siłe w sobie ... nieokiełznane ... jak dziki mustang z prerii :) a że konia w garazu nie moge trzymać :) to motor musi mi wystarczyć :) ... wiatr we włosach ... dosiada sie takiej mocy ... :) od razu wyjaśnie że nie bede miał ścigacza tylko terenówke. nie wiem czy kobieta może to zrozumieć ... faceci to własnie takie duże dzieci - muszą mieć swoje zabawki :) proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×