Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

no ja niestety wiem, ze walczyc moge tylko poki jest ze mna, jak odejdzie to na zawsze, wiem to bo przez 4 lata zdazylam poznac jego i jego opinie i podejscie do pewnych spraw, dlatego tak bardzo nie chce dawac mu tego wychowawczego kopniaka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeesc Wam :* ja tez dzisiaj sprzatalam i bylam z siorka na zakupach :) ale juz jestem jak cos :) i nawet niezly humor mam LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natia ja zwykle nie jestem w temacie;) nawet wymiana fotosów mnie omineła uuuu ... :D no i Natka musze Ci powiedzieć, że masz minus!!!! - wiem, ze Karola jest fajna ale Brodka miał teraz mię trochę poflirtować :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blanqa kto Ci takich glupot naopowiadal ?:P juz poszly moje fotki czekam na rewanzyk :D na tego maila z ktorego dostaniesz zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naczytałam się ale już wiem, że to prawda :) spoko zaraz puszczę swoje tylko zrobię selekcję :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinnam sie postarac o jakies lepsze zdjecia a tu na kazdym czerwone oczy... chyba tylko brązowe wychodzą dobrze tymi cyfrakami:)doszlo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka sztuka to nic dziwnego.. :) a zerwaliście cakowicie łączność ze sobą, czy macie kontakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj ustalilismy ze bez sensu sie katowac...skoro oboje ryczymy do sluchawki :) bedzie chcial to bedzie walczyl...ja juz nie mam sily prosic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie cięcie jest dobre, wczesniej plakalam jak bóbr, jak głucho bylo z drugiej strony, ale teraz mysle odwrotnie. Dobrze postanowiliscie, to pozwoli wam sie wiele dowiedziec o waszej relacji i o was samych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja sobie tak mysle...czemu ma do mnie wrocic skoro powiedzial ze mu lepiej? :) no czemu? ja tez zaczynam powoli dostrzegac pozytywne strony..nie ma klotni jest spokoj ktorego teraz potrzebuje bo musze pisac prace i zaliczyc ostatnia sesje. A pozniej... pozniej nie bede miala ochoty zastanawiac sie czy wroci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, moze dlatego ze mówil, ze Cie kocha wczesniej? chce sie wierzyc, ze to bylo prawdziwe... to super, ze dostrzegasz juz pozytywne strony... ja 7 m-cy od rozstania nadal o nim myśle, jakos czasem mi GO brakuje :( choc dzien upycham po brzegi zajeciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci szczerze ze ja wierze ze on mnie kocha/ł bo nie wiem co tak naprawde siedzi w jego glowie, ale nie mam juz sily sie szarpac... jasne ze o nim mysle, raczej czesciej niz rzadziej bo dopiero minal miesiac...ale jesli wiara czyni cuda trzeba wierzyc ze sie uda ;) (albo zapomniec albo byc razem) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nacia, konkretnie mówisz... niby takie oczywiste a jakiś inny wydźwięk mają te słowa :) a przepraszam, ze pytam pewnie juz to gdzies pisalas, rozstaliscie sie bo ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w koncu moge cos napisac :D blanqua sprawdz maila, glownym powodem byly klotnie o pierdoly :) wykonczylam biedaczka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×