Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

Gość kinga--22
co do kremow to probowalyscie moze ta nwa wersje bielendy kawior i ...yy cos tam:P no wiecie kosmetyki w takich czarnych opakowaniach,podobno silnie nawilzajaco-regenerujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga--22
a co do upalow to nie narzekajcie bo zeszle lato to byla chyba jakas bomba sloneczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga--22
doriss nie marudz tylko dawaj gg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chce zeby bylo slonce, kocham jak jest cieplo !! A z tego co widze to jutro juz deszcze :o A lato to mielismy faktycznie hardcorowe, nie zapomne go nigdy :P Ale zima tez byla niezla -25 :P Nie probowalam tych kosmetykow kawiorowych :D Ale kto wie jak jutro wpadne do drogerii toć na pewno cos wyniose ( pod kurtka :P ) hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga--22
karola nie sa najnizsze ceny tych kosmetykow ale podobno warto,znajoma uzywala a miala dosyc malo jedrna skore i podobno po nich rewelacja,skora napieta i super nawilzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga--22
acha tylko zeby nie bylo-nie jestem jakas nawiedzona konsultantka albo kims podobnym ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do doriss_
to narka 🖐️ nikt tu plakac po tobie nie bendzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś dużo biegania, ale jest okropnie gorącoooo.. Ble ;-/ Promotor powiedział mi dziś, że mam miesiąc na oddanie całości pracy, i padłam. Więc nie wiem teraz sama za co się brać, żeby sie wyrobić.. Ratunku;-) Ano, pierścionek mam to i uważam na niego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grr, ale właśnie się wkurzyłam, dziewczyny.. Eksio obiecał, że chociaż część tej sumy mi odda, i co? Zapomniał biedaczek. No po prostu mam ochotę mu lutnąć w potylicę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, ja chyba muszę pospacerować, bo czuję, że zaraz mu łeb ukręcę.. Zresztą postaram się wieczorem wysmarować maila jakiegoś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
Tak mówicie nauka nauka aż mi na ambicje wjechałyscie :P i biorę sie za prac .. jak codziennie :P ... a dziś odbyłem pierwszy od ponad miesiąca spacer o własnych siłach :) byłem na błoniach poćwiczyć :) bo akurat wracałem z agh. piekna pogoda ludzie śmigają sobie na rowerach i rolkach :) już niedługo ja też wsiąde na rower :) życze miłej i owocznej nauki i współczuje że w taką pogode musicie siedzieć i sie uczyć :) przynajmniej nie tylko ja jestem tak uziemiony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Brodka pogoda faktycznie fantastyczna, az chce sie wyjśc i życ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
jak widze te wszystki śliczne wysportowane dziewczyny na rolkach to aż się cieszę ;-) że już nie mam dziewczyny :P mogę się napatrzeć bez wyrzutów sumienia :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Brodka Ty to masz podejście do życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
Nie ma sie co gnębić dziewczyny !!! jasne że ja czasem też mam gorsze dni ale jeśli na coś nie mam wpływu to po co sie tym przejmować ?? lepiej zajme sie czymś co ma jakiś sens :) chocby to miało być cieszenie oka widokiem tylko :) ... było minęło dziura pewnie zostanie ale życie sie nie skończyło :) jeszcze wiele pieknych dni przed nami :) brac dupeczki w garść i na podbój swiata dziewuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Natia ja dzisiaj wszystkich przepraszam, że dopiero teraz odpisuję, ale cały wczorajszy dzień byłam w biegu... co do mnie i do mojego męża to teraz jest świetnie, chyba lepiej niż za pierwszym podejściem, że tak powiem :) Przedewszstkim dorośliśmy, bo jak ja za niego wychodziłam za mąż pierwszy raz miałam 19 lat, więc to sobie wyobraź, on jest odemnie 6 lat starszy... teraz wiemy czego się po sobie spodziewać, mamy do siebie pełne zaufanie i o wszystkim sobie mówimy, potrafimy się wspierać, wiemy do czego każde z nas zmierza i pomagamy sobie nazwajem... potrafimy się razme bawić, potrafimy się śmiać z siebie... po prostu potrafimy się cieszyć czasem który ze sobą spędzamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, ja tylko na chwilke zaraz uciekam chcę wam tylko powiedziec ze mam małą sadysfakcje ........moze jestem wredna ........ale dowiedziałam się ze mójemu EX nie układa sie z panna dla której mnie zostawił.....Wiem ze już z nim nie będe, ale wole żeby ułożył sobie życie z kimś innym i zeby mu sie ułorzyło........jeszcze mi nie przeszło ale szczera rozmowa z nim ...i troche mi ulrzyło.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ghi ja tam wole nie mówić jak się zbierałam, bo wstyd się przyznać... wiem jedno wtedy akurat mój mąż miał ochote wypatroszyć mnie... :) a wiesz, faceci czasmai sami nie wiedzą czego chcą... szkoda gaać... jak dzieci... ah kochani, własnie tak sobie pomyślałam, do 20 muszę się nauczyć tekstu jednej piosenki i Wam go tutaj wkleję, bo myślę, że dobry do calej sytuacji, pewnie go znacie bo to jest świetna piosenka Maryli Rodowicz mamy dziaisiaj występ dla vipów, no i zawsze jak ktoś chce wyciągnąc od nich więcej kasy to ja musze wystąpić, i niestety zwykle mam piosenki w tym stylu, więc między innymi dzisiaj mam jeszcze kasa-sex, szaprka sekretarka itp. w każdym bądź razie dzisiaj występ z piosenkami rodowicz, inne piosenki które wykonuje kiedy indziej to oczywiście sex-appeal, bo we mnie jest sex, albo co najlepsze "Edek" lub "kolejowy flirt", w każdym bądź razie takie przy których trzeba kręcić tyłkiem, albo łasić się do faceta, hihhihi, taki już mam zawód, więc wyobraxcie sobie potem mojego męża który siedzi na widowni hahhaha :D a to ten tekst: Łza na rzęsie mi się trzęsie Trzęsie mi się łza na rzęsie Raz w niedzielę przy kolacji Się znalazłam w sytuacji Co tu kryć, ach niewesołej Powiedziałeś tak przy stole Że ogólnie to nas lubisz, tylko Ten sens życia gubisz Chyba się z Tobą rozwiodę Zabiorę ze sobą młode Bo Ty na moją urodę nie patrzysz już Chyba odejdę z wanienką Młode zobaczysz nieprędko A Ty jak głupi z panienką zostaniesz sam... Też wiedziała, że kogoś ka- Tegorycznie namawiałeś, Choć co prawda potem zwiałeś, By pojechać na kraj świata Bo tu sensu życia brak Chyba się z Tobą rozwiodę... Ktoś mi rzucił mimochodem Pijąc dużą whisky z lodem Że lubiłeś także Jolkę Zanim jeszcze była z Bolkiem Whisky wyjął ktoś z kredensu Poszukując życia sensu Chyba się z Tobą rozwiodę... Powiedziała mi też Zocha, której nigdy nikt nie kochał Że słyszała, jak Ty w windzie tłumaczyłeś temu Lindzie Że ogólnie to jest nieźle, tylko sensu życia brak - to tak? Łza na rzęsie mi się trzęsie - o, o je! Trzęsie mi się łza na rzęsie - o, o je! Chyba się z Tobą rozwiodę, zabiorę ze sobą młode Bo Ty na moją urodę nie patrzysz już... Chyba odejdę z kredensem i łzę zabiorę i rzęsę A Ty jak durny z tym sensem zostaniesz sam... myślę, że większość osób powinna mieć podobne podejście do sprawy wklejam w to dwa miejsca, przepraszam, ale nie chce mi się kilka razy przepisaywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiło mi się lrzej na serduszku i cieszę się wiosenko.....zamykam biuro i lece Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×