Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

Gość Agatenka83
eh moze akurat bedziemy miec szczescie :) w kazdym razie tu na forum \humor mi sie polepsza :D na razie lece na kolacje. bede za jakies pol godz. papapa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze, tylko nie wpadnij w uzaleznienie :P ja tez zmykam, trza by w koncu wrócic do tego co rzuciłam - czyli sprawozdania i kserowki :P :P:P moze jeszcze tu dzis zajrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. Umieram, cholernie się przeziębiłam, także życzę dobrej nocy i znikam. Jestem objedzona za wszystkie czasy, komunia potrafi rozepchac zoladek ;). Uśmiechy na buźki wrzućcie i wywalcie te smutki :) Kolorowych snów 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to jestem psychiczna rzucilam wszystko i znowu z wami jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też rozczarowała przyszła i poszła ...co to ma byc :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatenka83
a ja dzis moze pierwszy raz zasne bez psychotropow...dzieki Wam dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apetit
Czytam was i widze ze niektórym sie udalo nawet po dlugim czasie doradzcie co robic jak sie zachowywac co wy roblyscie nie wiem czy pisac czasem smsy czy dac do zrozumienia ze nadal kocham , dawac o sobie znac czy raczej zostawic w spokoju niech zateskni sama juz nie wiem co wy robiłyscie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo! co slychac? u mnie nieziemskie upaly i ciezki dzien na uczelni ;) a teraz cos mam dola ze moj sie nawet do mnie nie odezwie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeejnał :D u mnie tez goraco bylo choc teraz jakby sie pogoda zepsula... hmm a tak poza tym wszytsko oki, mecze prace i sie przygotowuje psychicznie na srode :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Umieram STOP Egzamin na prawko STOP wyznaczyli mi STOP na 27.06 STOP wyjebiście - 1,5 m-ca czekania STOP :P Mam chyba STOP ze 40 stopni gorączki STOP Jeśli umrę STOP proszę o białe róże STOP na grób STOP :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci że się porwałam na ten pomysł ze zdawaniem w Piotrkowie heh, byłam tam dwa razy na dłuższą chwilę, ale jako pasażer, natomiast naprawde Ci piesi łażą jak chcą... ale jak mam zdać to zdam wszędzie :P Ale wycieczka mi się podobała, ja z gorączka i 120 km/h na liczniku na autostradzie :P Joł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lepiej juz sie oddalę, bo moge gadac glupoty gorsze niz zwykle, lyknę jakies leki i kimka. Spokojnej nocki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!!! karola - moja koleżanka ma egzamin wyznaczony na sierpien !! takie Katowice :P to przy niej nie masz powodów do zlosci:P szybko minie... a ja teraz melduje co u mnie: jestem wykonczona, kalendarz imprez mam zaplanowany do piatku i jak oka na kims nie powiesze to sie pochlastam:P:P bo zapowiada sie niezle :D miedzy czasie musze napisac prace o wierutnych pierdolach i zdac zalegle kolokwium... moze qrcze przesadzam ale mam wrazenie ze juz tak niewiele zostalo i znow sesja! :(:( moj byly zaczal chodzic na silke - w sumie spasl sie to sie nie dziwie ale przy mnie bimbalo go jak wyglada bleee, ciekawe czy taka bomba jest ta nastepna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meridianka
Hej! dolaczam do Was....przedwczoraj po roku bycia ze soba rzucil mnie moj facet....stwierdzil ze ma watpliwosci czy chce byc ze mna...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj, to Ci podal jako powod rozstania czy znalazl jakis pretekst ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meridianka
powiedzial tak: ze on nie wie czy to do mnie to prawdziwa milosc gdyz kilka lat temu byl platonicznie zakochany w innej ale nie byl z nia nigdy i zauroczenie mu dlugo trzymalo a tu u mnie jakos oslablo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny amator, oczkujacy, ze motylki beda stale ... przy tamtej go trzyma, bo wciaz nie dostepna i to go fascynuje a z Toba juz uklepal gniazdko i mu jakos za spokojnie w nim... nie warto sie przejmowac, wiem, ze bol, rozczarowanie, gorycz ale po co byc z kims, kto nie dojrzal emocjonalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meridianka
no nie wiem po co...dlatego teraz z nim na pewno nie bede, niech se dojrzewa sam :P a co do tamtej milosci platonicznej to zgadzam sie z Toba calkowicie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieszczotliwie heh :P Faktycznie coś mnie połaskotało hehe :P Fatalny dzień dziś miałam, szkoda słów :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×