Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

Nie nie chodzilo Ci o ten sam niestety. Brzeg lezy na Opolszczyznie. Brzeg Dolny 30 km od Wrocławia w przeciwna strone. W kierunku Zielonej Gory. Ale szkoda, ze to troszke dalej :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty o ile pamietam za Slaska? No to w takim razie Wszyscy mamy do siebie blisko :-) Podawajcie propozycje najfajniejszych miast w Polsce. Umowimy sie na piwko i popocieszamy sie osbiscie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesle Ci to co mi napisala, jesli chodzi o D. Takie to troche chaotyczne, zadalam jeszcze bardziej szczegolowe pytania, pewnie jutro odpowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łodź odpada - boje sie Pawulonu :-) Wrocław to na prawde sliczne miasto. Fajnie jest w Krakowie i Gdańsku. Nie znosze Warszawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe CZARODZIEJ ja jeszcze łapie sie na Dolny slask hehhee 20 km przed Lesznem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale widzisz wtedy twierdzila , ze mam unikac facetow, nie wiazac sie z nikim, a teraz ze \"wisi\" nowe szczesliwe zakochanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> Karola Mhm, weź słowa wróżki za dobrą monetę, zakochanie może zaatakować Cię teraz znienacka :] Tez bym chciała to usłyszeć, ale jeszcze nie odważyłam się do niej napisać .. Tchórz ze mnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kici-kici poczekaj z pisaniem do Niej, bo teraz nie wiem sama czy jest godna zaufania... Zobaczymy co odpowie na pytanie \"dodatkowe\" ... Namieszała. Raz tak a raz tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znowu siedze sama, autorzy pognali na jakis koncert... Znowu sie zmieszalam, czas zaczac zyc normalnie bo mozna zwariowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ciekawa jak mi wyjasni to co napisala, bo jesli raz pisze unikaj facetow ( pamietasz to z ta ciaza :P ) a teraz ze jak sie ockne po tym co bylo z D. widzi szczesliwe zakochanie no to sorry ? Niby tego docelowego mialam spotkac za 3 lata, watpie zebym po 3 - miesiecznym zwiazku dochodzila tyle czasu do siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam się, że dobrą chwilę głowiłam się, co może oznaczac to \"NW\", ale już wiem :P A jutro chyba przyjdzie na kawę do mnie właśnie On.. Jeśli czasowo się wyrobimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u Majewskiego gwiazda Mandaryna hohoho :D Kici-kici przypomniej jak dawno temu sie rozstaliscie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×