Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

Ja juz sobie ide, za moment sie klade. DOBRANOC Dziołchy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie zmienie temat :P nie moge uwierzyc ze znowu jest moj :P i wlasnie zadzwonil i powiedzial \"dobranoc\" a pozniej wyslal slicznego esa :P hehe musialam!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochanie. Jaki to fantastyczny stan, heheh :D:D:D Dziewczyny, cieszcie się a nie analizujcie ;-) Enjoy, po prostu :D ..a o mnie upomniała się robota i mam pilne tłumaczenie na juro na 6 rano (!!!). Ręce czasem opadają :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie o to chodzi ze zaczelam sie poddawac :) chyba wyczul no ale najwazniejsze ze...jest juz obok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo mój plan wyspania się odsunie się o jeden dzień. Ale muszę dziś ten tekst zrobić, bo to pilna i ważna sprawa. Ale jutro to już na bank więcej niż 5h prześpię. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natia ale on przesadza na maxa... chyba lepiej jak Agusia go sobie odpusci, no chyba ze on sie w koncu okresli...bo narazie to przegina ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też, uwielbiam spać :D Ale po prostu muszę w najbliższym czasie dużo rzeczy zrobić, i zajmuje mi to sporo czasu. Z niecierpliwością czekam na wakacje :-) Jak to powiedział Adonis - \"A Królewna śpi..\" Ech. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale najpierw musialby chciec sie spotkac...i poinformowac o tym Agusie w odpowiednim czasie...poza tym ona jeszcze musi sie zgodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natia, nawet tak nie mów! Nie mogło chycić, nie teraz, nie, to zły czas na zakochanie.. :O Ale on taki kochany. Fuck. :O A Pościel to ma przekichane :O Ech.. Mam nadzieję, że wszystko się u niej ułoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym ciesze sie ze miala tyle sily by odmowic i nie byc na kazde jego skinienie :) podziwiam ja za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupe lat hehehe...ale w końcu was odnalazlam;)..co tam slychowac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natia a ja do Ciebie pisze na gg bo mam Twoje a Ty nic :( nie dziala Ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erosek ona
Hej! a ja wlasnie pogodzilam sie z facetem po roku od rozstania :) zerwal on bo nie wiedzial czyja jestem ta jedyna :) teraz juz wie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tefall
gratuluje...a dlugo z nim bylas?mieliscie kontakt przez ten rok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erosek ona
bylam z nim 3 miesiace,mielismy wtedy po 19 lat nie mialam z nim kontaktu bo on na pcozatku po zerwaniu chyba mial mnie gdzies...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erosku gratuluję :) Lubię te historie ktore maja szczesliwe zakonczenia :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też je lubie :) erosek milo powitac po dwakroć - bo jeszcze Cie tu nie widzialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona, nawiazujac do wczorajszej rozmowy, to niestety ale zycie cukierkowe nie jest, a Kafeteria to tylko urywek żywota :P I pewna ograniczona forma przekazu hehe :D Ale ja doprowadze do stanu idealnego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem co i po co starasz sie mi przekazac, ja nie oceniam ludzi na podstawie kilku postów, jak niektórzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×