Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

przepraszam. ale to z braku doświadczenia się bierze. ja po prostu nie umiem sobie wyobrazić jak to może być, gdy się wróci do siebie po tak długim czasie. wydaje się, że musi być \'pięknie, ładnie i cudownie\', ale widocznie nie zawsze, a przynamniej nie tak łatwo.. przepraszam. nie chciałam żebyś tak to odebrała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lata leca i czlowiek pozbywa sie klapek i widzi ze wszyscy wcale nie sa DOBRZY ... heh. Lipa troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie bo to jest pewne wyobrazenie, ze jesli sie schodza to wszystko da sie przezwyciezyc, ze milosc, milosc, milosc. Wasza sytuacja byla specyficzna, wciaz mieliscie kontakt, wspolne sprawy itd. To tez jest jednak inaczej, niz jak u ludzi ktorzy np. przez rok sie w ogole nie widuja. Ale ciezko stwierdzic co jest wyznacznikiem sukcesu by sie jednak ulozylo na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozegnalam sie wlasnie z M. kurcze jakos mi zle, bo niby go nie znam, ale jakos tak, ladnie mi odpisal i w ogole... ja to sie chyba jednak troche bawie tymi facetami i jakos tak to nie fair...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, nie ma sensu, bo ja czuje ze to nie to i ze nic z tego nie bedzie...a takie klepanie jest idiotyczne. No nic, nie chce go zwodzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaronka Stonka
Co tu tak cicho i smutno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaraz bede leciala spac Stonko :P Takze juz sie zegnam. Spijcie dobrze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo nie używam tego imienia :-) ..a wolne od szkoły zrobiłam sobie sama, dziś Dzień Matki i jadę do domu życzenia składać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczęta \"moje\" :P trochę mi się przedłużył poranek wiec pójdę w koncu i zrobie sobie śniadanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo Natiu Ty testeś bardzo obowiązkowa :) i bardzo dobrze ... mądra dziewczynka będzie z Ciebie :) widzisz ja nie byłem taki obowiazkowy i patrz co ze mnie wyrosło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee Karoliny nie ma co przyrównymwać do takiego mega gałgana jak ja :P chyba wiekszego nie ma :) ale się najadłem ... 8 super wielowarstwowych "sznit" :) ale sobie dogadzam. już myśle co za smakołyk zrobić sobie na obiad :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brata tu mam :) z czego jestem mega zadowolona, bo zawsze nocleg mam z glowy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba było mnie odiwedzić taki biedny sam siedze w domu :P ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja powiem to co dało się łatwo przewdzieć \"ide na rower\" :D dopóki jest chłodno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię Cię blanqua
blanqua a jak tam z twoim ex? Macie kontakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bordek
wróciłem dziewczęta :P ... zrobie sobie teraz warzywka z piersią z kurczaka i omletem ... któraś może ma ochote dotrzymać mi towarzystwa przy obiedzie ? :P ... skocze tylko po jakiś soczek na lepsze trawienie ... Natiu jak nauka idzie ? pewnie juz masz tego dość ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze że Ci idzie jakoś :) P.S moja potrawa wygląda jakby ktoś ją zjadł i zwrócił :P ale jest przepyszna :D hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczeście jak gotuje to musze dogodzić tylko swojemu podniebieniu :) a nie obchodzi mnie jak to wygląda :P .. czasami kolega wpada na obiad bo biedak mieszka sam a z gotowaniem jest na bakier :P ... nie można cały czas na parówkach żyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natiu :) dałem Ci zajęcie na maila :D hehehe żebyś nie uczyła się cały czas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem... Blangua caly czas pracujesz na tytuł zlośliwca i sie potem nie dziw ze Cie tak oceniaja :P Jest tu kto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest Twój wierny wielbiciel ;-) hehe ale chyba mnie mnie szukasz :P jak tam było na zajęciach ? pewnie jak zwykle fascynujące i jesteś zachwycona ;-) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Brodek :) Padam przez te duchoty :o Co u Ciebie? Siory szukam ! SIOSTRAAAAAAAAAAAAAAAAA!! Ułuuuuu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jak zwykle miałem pisać ale jakoś mi się nie udało bo mam rower w domu :D on jest przeklęty :P myślicie że można sie uzaleznić od czegoś takiego ? :D bo zaczynam się bać ... no i jak to jest Karola ... nic a nic za mną nie tęskniłaś ? ranisz moje uczucia :D Siostra jest tylko się ukrywa :P dałem jej zabawkę i pewnie ją wciągneło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo ja bardzo lubie ten film, taka naiwna bajeczka, ale milo sie patrzy. Ja lubie J.Roberts swego czasu ogladalam wszystkie filmy z nia :D Brodek no hmmm nie umieralam z tesknoty :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :* :) a ja właśnie dzisiaj skończyłam \"Dumę i uprzedzenie\" :D nigdy nie czytałam tego typu książek, ale muszę przyznać, że było warto :D fajna pozycja, miło spędziłam czas, i kocham Darcy\'ego :D :D :D teraz poluję na film :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natiu a widziałaś \"Love Actually\" ? :) bardzo fajna też i Hugh też tam gra :) i w ogóle taki \"milusi\" film aż może zemdlić :D spodobało by Ci się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×