Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

Jestem juz, Natka czekam na Ciebie na gg. Dziewczyny u Siorki maly przelom, to tez smutek wystapil, ale Ona dzielna jest wiec bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wrażenie że nie robie postepow :P Ale podobno nie od razu Krakow zbudowano. Jak się trzymasz ? Odezwał się ten łajtak czy milczy od tamtej pory ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E cos Ty, ruszylabys, to wbrew pozorom nie takie trudne, ja po prostej drodze smigam, gorzej jak trzeba miec oczy dookola glowy : piesi, inne auta, pierwszenstwo przejazdu, autobusy, tramwaje, korki bleee. Idac na kurs nie umialam zupelnie NIC takze da sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mnie nie ciągnęło takze rozumiem o co chodzi :D Dzisiaj pierwszy dzien wiosny a na termometrze 4 stopnie i leje, super git :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogladam kolczyki na Allegro, kiedys tez sama robilam, mialam zapal, a teraz widze ze te przedstawiajace czeresnie badz wisnie ida jak swieze bulki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Echeś peelingowalam, wrazenie fajne bo paszcza faktycznie gladka, zobaczymy co bedzie dalej. Nie szczypalo mnie to w ogole. No nie, pada snieg :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw sie wlasnie ogladam pogode, od przyszlego tygodnia WIOSNA !!! Cieplo i slonecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wez tu teraz zaufaj, pokochaj, uwierz :o Ech. Szkoda slow :o U mnie tez tak ZAWSZE bylo, zawsze po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez planowalam wyjechac do dziadkow na wies, ale chyba lipa wyjdzie bo autor chce ich sciagnac do nas na Wielkanoc. Nie jest mi to na reke, ale coz tato postanowil to tak byc musi, chyba ze babula sie zaprze ;) Oby sie zaparla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro biore sie za naukę , w sobotę mam koło. :o Ty masz teraz zjazd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie Ty masz taka sliczna buzke ! Co Ty sobie bedziesz zdzierac :P Zaczelam pic zielona herbate, od dzis ! Jablek jakos nie lubie, ale moze ta herbata cos da ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może trądziku typowego nie mam, ale takie krosteczki owszem ;/ a czasem coś większego wyskoczy. a fee! zielona herbata jest super! na początku musiałam się zmuszać do jej picia, nie mogłam się przwyczaić do smaku, że nie można słodzić, itp. ale teraz uważam, że jest pyszna :D troche się uzależniłam. czasem jak się zapomnę to nawet trzy w ciągu dnia wypiję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pijesz taka w torebkach czy fusiastą ? Ja to w ogole herbat nie pijam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w torebkach, i w dodatku smakowe :D ostatnio miałam pomarańczową z ziarnami guarany, ślicznie pachniała. dzisiaj mamusia przyniosła cytrynową :) a kiedyś u koleżanki piłam jaśminową - była pyszna! zielona pomaga nie tylko na cerę, ogólnie oczyszcza organizm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja matula ostatnio kupiala jakas herbate na wage, podobno zrodlo witamin, w ogole och i ach, w dodatku miala zmniejszac apetyt - slowem lux malina... To nic ze smakowala jak zawilgocone siano :P Wypilam raz - az mnie brzuch zaczal bolec z glodu ( miala dawac uczucie sytosci !! )...Bylo jeszcze kilka prob, zawsze wypicie kubka tegoz siana konczylo sie zjedzeniem jednej bulki - takze zrezygnowalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam się nigdy nie odchudzałam :D od lat próbuje przytyć :D ostatnio mamusia powiedziała mi komplement: \"Ania. tyłek ci urósł!\" :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie nie odchudzalam ;) , ale myslalam ze moze herbata pohamuje moj apetyt na slodycze ktore naprawde musze ograniczyc. :P A ciezko mi idzie, szczegolnie jesli chodzi o ciasta, buleczki ...och :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świetnie Cię rozumiem... ja już na sobie sprawdziłam, że słodycze szkodzą na cerę, zwłaszcza czekolada :( uch, właśnie przyszła mi ochota na małe co nie co, idę do kuchni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×