Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

Gość pinkygirl
chodzi o to ze kocham obydwu , ciezko strasznie, moze czas pokaze co sie dalej rozwinie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinkygirl
miłego ogladanka :) to ja uciekam tez dzieki za rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pinkygirl kochasz dwoch hmmm ... nie wiem czy tak mozna ;) Czy aby to prawdziwa milosc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinkygirl
uwierz ze prawdziwa, kochalam ex przez 9 miesiecy heh a nawet dluzej bo nadal go kocham.. a z tym teraz to jest poczatkowa faza milosci, no ale jest... chociaz szczerze powiedziawszy to chyba go nie kocham , moze to za duze slowo, moze bardziej mi go szkoda, w sensie ze nie chce go zranic, bo dawalam mu nadzieje ehh sama nie wiem , mam taki metlik w glowie, ja raz bylam zraniona nie chce zeby powtorzylo sie drugi raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinkygirl
wiesz jak to jest (pisze teraz o obecnym) jak czlowiek przebywa praktycznie caly dzien ze soba, to sie przyzwyczaja i uczucie rosnie... wiec moze i z tego cos wyniknie, tyle ze ja szukam kogos juz na powaznie , nie w glowie mi latanie z kwiatka na kwiatek, a nie jestem pewna czy chce spedzic z obecnym reszte mojego zyciu, czy no chociaz najblizsza przyszlosc, byc moze zbyt wielka roznica charakterow? sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz ja mysle, ze tego obecnego wlasnie szanujesz, cenisz, masz swiadomosc tego ze on jest zakochany ... ale kochasz tamtego. Nie wiem czy warto ryzykowac i zostawiac obecnego dla kogos kto juz raz Cie zostawil, ale wiem ze serce nie sluga, a zycie to ryzyko. Pasmo decyzji i ponoszenia ich konsekwencji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinkygirl
Karola* pieknie napisane, tylko tez sa ciemne strony z okresu kiedy nie bylam ze swoim ex, jakies plotki za moimi plecami, i niesmaczne sytuacje.. przebaczylam mu wszystko, w sercu, w umysle, i kocham nadal. byc moze nareszcie dojrzal, choc nie jestem do konca pewna, qrde naprawde ciezka sytuacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecny jest taka czysta kartka no i przezylas, nadal z nim przezywasz te mile chwile, wiesz ze to wartosciowy facet, ex jak to ex swoje za uszami ma :) Kochamy tych niedobrych, przez ktorych nieraz lzy polecialy i bylo smutno - my durne kobity ;) Coz...wyobrazam sobie przed jakim dylematem stoisz, ale decyzja ktora podejmiesz bedzie na pewno dobra bo Twoja :). Jak to bylo ... zycie w naszych rekach prawda ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinkygirl
Natia faktycznie masz racje, niech ex sie troche postara, niech zawalczy , o ile mu nadal zalezy, narazie bede z obecnym zobacze co z tego wyniknie, jutro wpadnie na topik, dziekuje za rady :* spokojnej nocki Dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj oczywiscie ex sie musi postarac i to naprawde MOCNO ! Nie ma tak ze jedno jego slowo a Ty rozszalala wpadasz w jego ramiona i okladasz go pocalunkami hehe. Zartuje sobie, ale wiesz on musi teraz zawalczyc, nie ma lekko... :) Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie do mnie facet zadzwonil, jezdze jutro o 10 ... az w szoku jestem :P Ja Was przytulam wszystkie swoimi wielkimi ramionami i dlugimi rekami :D 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego ludzie zawodzą wtedy, gdy najbardziej ich potrzebujemy? [potraktujmy to jako pytanie retoryczne] a nazywa się ich, tak górnolotnie: Przyjaciółmi... dobranoc Karola, buźka Natka, przyjdę Cię utulić do snu. buuu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćmo ... a co się stało ?????? Nie zostawiaj nas w niepewnosci ?? Co ta Ci popsulo humor ? Hm? Agatka - ja studiuje a na codzien sie obijam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze zycie bezproblemowe to nie tu, nie na tym padole, moze po smierci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez ide kimac. 👄 A po smierci to jakies piekiełko, żeby było wesolo :P DOBRANOC 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siora jak ja jezdze, jak korbolka jakas ... :o Nie wyrabiam na zakretach, mam zadatki na pirata drogowego ktory straci zycie w wypadku samochodowym :o Co z ta Kafeteria nawet A H O J nie mozna napisac :P I jak bylas na zakupach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ello moje miłe Panie :-) Kurcze, dziś zła jestem, zgubiłam plik z roboty, w którym miałam już prawie całe tłumaczenie gotowe.. 😭 Więc dziś od nowa.. 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migdalowy jest ponoc bezpieczny, czytalam juz wczesniej o tym. Zreszta ja juz kasy nie mam na te kosmetyczki, widzisz jak chodzilam bylo ok, przestalam i znowu jest gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po uzycia migdalowego podobno nie trzeba siedziec w domu, skora nie jest podrazniona a bardzo dobrze sie oczyszcza, rozjasnia itd. Zaryzykuje chyba ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja paszcza tez poddawana jest licznym eksperymentom to i ten powinna zniesc hehe :P W ogole to podobaja mi sie te rozne maseczki profesjonalne na Allegro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natia, a paskudnie jest :| Eksio nie poczuwa się nijak do swoich zobowiązań, dlatego na początku kwietnia może mieć list-niespodziankę z sądu. I nie obchodzi mnie, że wtedy zrobi ze mnie przed wszystkimi wredną babę, wiem, że mam prawo domagać się swojego. Echh.. Dziś za to jadę do domu, chora jestem, a dom to najlepsze miejsce na zdrowienie.. Prawda?:-) Cholerne tłumaczenie, grrr.. Jak mi się nie chce tego pisać, ale wszystko drożeje a żyć trzeba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×