Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

Praca tłumacza jest najnudniejsza na świecie.. Ble. Dobrze, że tak tylko dorabiam. :D Ogólnie, to nie polecam tego \"zawodu\". Ślęczenie nad słownikami za wcale nie takie dobre pieniądze, niestety.. 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kumam Bejbe. :P I jaka decyzje podjelas w sprawie kontaktu zzzz... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani od kw.migdalowego napisala mi ze aukcja dlatego jest prywatna bo ona tego kwasu jeszcze nie ma :P Heh, dobre naprawde :P To po kij wystawia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupie u kogos innego. Roznice w cenie nie sa jakies znaczace. Bo tamte niewiadomo kiedy beda. A jesli chodzi o Twoja sprawe, to ja mysle ze on sam sie odezwie, wiesz przemysli chwile i nie bedzie klapal bez sensu co to Ty teraz masz nie robic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kombinuj Dziewczyno nim Twe wdzięki przeminą, uśmiechaj się błogo jeśli chcesz wyjść za mąż młodo :P W imię tych słów SZALEJ I WYRYWAJ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu jakbys teraz dostala zezwolenie na wariacje :P wiec korzystaj bo on moze jeszcze zmienic zdanie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja musze zebrac te kosmetyki ktore mam i je albo wywalic albo sprzedac bo lezy tegooo i zagraca polki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poki co nie wiem, bo musze odgruzowac te szafki :D Musze sie ktoregos dnia za to zabrac. Mam jakies balsamy na bank ktore kupilam a oczywiscie nie uzywam. Wypielegnujesz sie i pojdziesz w tango :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam takie fajne serum ujedrniajace , kurka musze zaczac tego znowu uzywac, ale oczywiscie nie chce mi sie nacierac a to to fajne bylo. :P Tylko, ze nie nawilza, a ja sucha jestem hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mhm, teza madra i twierdzenie ze :D Nie wzielam sie za angola :P O ja niedobre :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez cos zmeczona jestem, tylko ciekawe po czym :P Bo regularnie sie obijam :D Czekoladke mowisz ? A jaka ? Sama rozpuszczasz czy taka z torebki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to lubie taka rozpuszczona prawdziwa czekolade na mleku mniam :P Tez mam z torebki o smaku pomaranczowym, dobra, ale bananowa chyba lepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietasz jak kiedys pisalysmy ze my baby o wszystko sie obwiniamy, ze to przez nas, ze to ze tamto... a to gówno prawda... takze trzeba wrzucic na lekki luz bo naprawde mozna zwiariowac. Choc wiem, ze lekko nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chyba ja musze do Ciebie podjechac ;) Jaka to szkoda, ze nie mieszkamy blizej bo bez kitu juz bym tam u Ciebie byla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już o 9 ? Masz zdrowie Siora :P Toz to jakas mordercza godzina hehe. Chociaz nie, teraz to my juz ladnie wstajemy, o przyzwoitej porze ;) Pamietasz jak kimalysmy czasami do 12 - 13 ;) To byla rozpusta na maksa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, niezle dopiero teraz sie zorientowalam ze bylas na kafe :P Ja wtedy szalalam na miescie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys ogladalam ten film :P Gadajace zwierzaki :D Ja jutro na 10 do szkoly pufff ;) Mam marketing z tym smiesznym czlowiekiem co nam zajecia przerwal bo w sali za sucho bylo, kuriozalnie i empirycznie, ciekawe co jutro wymysli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa swietny naprawde. Mnie to najbardziej smieszy jak oni sami sobie ustalaja godziny konsultacji i nie zdarzylo sie jeszcze tak zebym takiego delikwenta nie szukala po innych pokojach. Ostatnio jedna babka bardzo sie zdziwila, ze jak to nie moglismy jej znalezc...taaa wydzial ma 4 pietra i jest 300 pokoi i sklada sie z dwoch budynkow, to rzeczywiscie odnalezienie jej bylo wrecz banalnie proste. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurza mnie taka bezmyslnosc. Ja to ja bo jestem powiedzmy ze na miejscu ale niedawno dziewczyna 90km sie tlukla bo miala odpowiadac z czegos tam, a facet przyszedl kartke wywiesil ze konsultacje odwoluje bo gdzies tam musi jechac. Sie troche wkurzyla hehe. Siora peelingowalas sie poraz drugi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee bo ja wiesz po wypeelingowaniu normalnie sie pomalowalam i nic sie zlego nie wydarzylo :) Tez chce dzisiaj sie zedrzec :) A jak Twoje nerwy ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny...tak od dłuższego czasu się zastanawiam, co Wy robicie na tym temacie, skoro gadacie o jakis swoich sprawach... nie możecie zrobić sobie swojego tematu>????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpisujecie...super----.no ale to troche dziwne........, nie lepiej założyc swój topic... a po drugie za kazdym razem jak wchodzee na ten topic żeby przeczytac jakies rozmowy na TEN TEMAT...to widze Wasza rozmowę......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denerwuje mnie to i--- tyle chciałam powiedzieć na ten temat.róbcie sobie co chcecie, ale może nie tylko mnie to denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×