Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

No ale o czym my mamy tu pisac ? Ze jest zle, ze jest dol, ze umieramy, ze placzemy, ze zal, ze smutek, ze...to jest fascynujace nie ? :D No i na temat. :P Bez chlopa zycia nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym Doris masz przyklady na topiku, ze mozna wrocic a mozna i nie wrocic, ot zycie :D Wiec ja nie wiem czego chciec wiecej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiece, wchodze na ten Topic, zmyślą,że poczytam czy sie komuś udało, czy się nie udało....ale zazwyczaj albo zawsze trafiam na wasza rozmowe.To że Wam sie powodzi, że już nie cierpicie to o.k. super, ciesze się, mam nadzieje,że z każdym dniem będzie Wam co raz lepiej.Ale napisałm TYLKO co o tym myśle i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuśka_
a ja lubie czytac jak dziewczyny wychodza na prosta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama kiedys robilam :D I mi sie podobaja :D Sama sie czaje na jedne na Allegro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz lece, trza sie umyc i jutro wstac. Jakby ktos teraz wszedl na watek to DO MNIE EX NIE WROCIL :P Dobranoc Siorka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamm
A tak odnosnie tematu, to komus wkoncu sie udalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, kilku dziewczynom się to udało MM, grze bodajże też. :-) A reszta dziewczyn albo czeka na zwrot wydarzeń, albo nie chce już powrotu eksia ;-) Dobrej nocy.. :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam trochę inne zdanie co do spotkań. Mi pomogły zauważyć, że nigdy już nie chcę być w związku z kimś takim jak eksio. Potraktuj je jako szansę na obserwację, wyciągnięcie wniosków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czytam o kw.migdalowym i kurka dziewczyny pisza ze niezle linialy ;) Choc mam nadzieje ze to tylko ten domowej roboty daje taki efekt ;) Wlasnie wpadla mi do pokoju pierwsza wiosenna mucha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ochłoniecie i wtedy bedzie latwiej sie spotkac, a po takiej akcji to Ci sie nie dziwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czasami nam się wydaje, że kogoś tak dobrze znamy, a potem takie zaskoczenie - sama przezylam. Ide sie walnąć na wyrko, coś padnięta jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstałam ;) Nie wiem co mi się dzieje z tym spaniem ;) Jutro czeka mnie w domu wielkie sprzatanie, jak ja tego nienawidze 😭 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wrocisz dopiero po świętach ? Ja chyba jednak zostaje w domu co mnie wcale-w ogóle nie cieszy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wszystkie święta wielkanocne, wszystkie bez wyjątku spędzałam u mnie na wsi, a teraz co ? W Łódce ? Beznadzieja, zero uroku i siedzenie w bloku - gitara :o Ale tu nikogo nie przegadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie ogladam, nie lubie tego programu, za duzo tych kolejnych edycji ;) Jestem dzis tak slaba jakas, ze chyba zaraz znowu pojde spac, nie wiem co to sie dzieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Wstalam i szykuje sie na jazdy, napisal mi przed chwila ze moge posmigac dzis o 12 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> agusia Żadna to pociecha pewnie dla Ciebie, ale plusem sytuacji jest ro, że nie będziesz się zadręczać myśleniem \"co by było gdyby wrócił\". Bo już wrócił, odpowiedź jest znana, teraz nic, tylko dojść do siebie i żyć znowu normalnie, wesoło. :-) Trzymaj się! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natuś 🌼 :-) I to się nazywa postępy. I jest dobrze, wiosna! Niedługo zapalenie oskrzeli się skończy i w ogóle będzie pięknie :D A zastanawiacie się już nad planami na majówkę?;-) (ja tak, czuję, że muszę się stąd wyrwać :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×