Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

I szczur bedzie troche obsikiwal kąty, bo zostawiaja swoj zapach, wiec jak troche Ciebie albo Pitera obsiknie to normalne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SLICZNY !!!!! Czarne sa najladniejsze !! Tylko co tam malo trocin ma :P, widac ze bidaczyna jeszcze sploszony. Jesli dobrze widze i w klatce jest kolowrotek to wyjmij go, bo szczury nie moga latac w kolowrotku ze wzgledu na ogon ktory moze sie wkrecic i katastrofa gotowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładne, takie delikatne, szczegolnie te drugie mi sie podobaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładne, takie delikatne, szczegolnie te drugie mi sie podobaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł Agatko :D Dzionek mily, sloneczny i cieply, polatalam tu i tam i jakos tak zlecialo :). A co u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ćmo, Natka poleciała ze szczurkiem do Pitera :P A teraz to już wiesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dobre wiesci :P Natka napisala, ze zaczynaja sie znowu spotykac, ale wszystko powoli i poki co bez nadmiernej euforii ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja zareagowalam z euforia bo ja to ja, ciesze sie ze sie uklada Siorze, a Natka podchodzi bez nadmiernej euforii - sama zreszta to napisala, ze dziwnie sie czuje. Oto mi chodzilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież żartowałam :* mam gorszy dzień, niestety. dlaczego w ogóle mnie nie cieszą małe rzeczy? :( byłabym taka szczęśliwa... zmykam, bo trza się uczyć ;/ Karola, buziaki dla Ciebie i przekaż Natii jak przyjdzie. trzymam kciuki by wszystko się ułożyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvs
dobrze rozumiem??natia sie zeszla ze swoim ex...?:):):):):):) ja ona to zrobila?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jednak się zeszli :) . Jak to zrobiła ? Dobra Dziewczyna z Niej, duze serce i w koncu Samiec docenił i zrobił krok do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvs
ale jak jak to?!!bo ja nie jestemw temacie wogole??ile nie byli razem?kto kogo rzucil itd...kurde fajnie sie tak czyta jak sie im udalo:)naaapiszcie cos jak to byloooo bo nie chce mi sie odgrzebywac tylu postow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cvs - nie byli chyba ponad 7m-cy, a ogolnie razem byli ok. 2 lat. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka a Twoj ex rzeczywiscie sobie zdanie wyrobil... Ty materialistko ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvs
no fakt:)ale jak sie stalo ze do siebie wrocili??to mnie ciekawi nigdzie o tym nie wyczytalam...:)kurde sledze wasz topik ale trudno siepolapac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvs
tak wogole to ja tez to przezywam ale nie maialm sily nawet o tym pisac:) bylo juz coraz coraz lepiej az sie z nim dzis poklocilam...i od nowa to samo...ehhhh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvs
agatka a u ciebie o co biega?:) tez do siebie wracacie??sorki ze sie tak wypytuje ale tyle tu jest postow ze masakrka..zaczelam czytac od poczatku wczoraj znowu ale zwatpilam na 30 ktorejs stronie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam dokladnych okolicznosci, mieli ze soba kontakt, widywali się, aż w końcu Piotrek podjął decyzje, ot tyle. I chcą spróbować. No i jest milosc-to najwazniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To padnij na sama posadzke i polez 2 razy dluzej niz wczoraj z grochem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka oszalalas, takie rzeczy przed snem :P Bede mi sie teraz pineski snily :P Ide kimac :) Dobranoc !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvs
hej natia!!opowiadaj jak bylo jestes z nim znowu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×