Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

BUUUMMM tak peklo i rozbryzgnelo sie na pokoj :D A ja tu dzisiaj sprzatalam 😠 ;) Ojciec przeczytal co ja tu pisze i powiedzial ze jestem chora na glowe :P Ok puszczam go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris bo my jestesmy juz \"po\" ponad pol roku. Zasadnicza roznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz, Agatko. 19 lat, matura, skąd ja to znam... nie jesteś sama. :o chociaż czasem mam wrażenie jakbym wszystko miała już za sobą. co za absurd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grafika. powinnam się uczyć, rysować, a ja się lenię :P :D i sprawiam sobie coraz to nowe przyjemności :) jednym słowem - rozpieszczam. ps. tęsknił ktoś? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam wlasnie pytac gdzie się Ćma podziewa i niech mi ją ktoś odnajdzie, a tu zaglądam a Ćma przyleciła, w koncu wieczór to Ćmom nic nie grozi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostra, On taki czesto niedobry jest, czesto sie nabijamy z siebie, taka karma :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjechala do Niemiec do jakies rodziny, ale cos dlugo nie wraca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matura...chciała bym się cofnąć w czsie i nawet zdawac tą głupią mature.....tylkozeby Kur***** nie bolało......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bym sie cofnela, bo akurat okres matury byl fajny :) Ach w ogole czasy LO to najlepsze czasy, wtedy to sie dzialo :) Ide do wanny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przejdzie, tak kiedys może tak, tylko ze problem polega na tym że ja bym chciała do niego wrócić...ale nie moge. L.O- najpiekniejsze lata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siora a w jakim celu sie obwinelas ? Jestes kanapka ? Ja nalozylam kwas migdalowy i czekam, nic nie szczypie, nic zero po prostu, czy to aby dziala w ogole ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolalala
macie racje dziewczynki co ma być to i tak będzie... Musi minąć troche czasu... Ale czemu to czekanie na to co sie wydarzy jest takie ciezkie... Czemu po tym wszystkimmusze klasc sie i budzic z mysla o nim... ehh... Chcialabym zeby cos sie stalo... albo w jedna albo w druga strone, bo ta niepewnosc jestwlasnie najgorsza... Fajnie ze jestescie i ze mozna tak sobie z kims pogadac:) Dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolalala po to tu jestesmy wiec jakby co wal jak w dym :) Też tak mysle, ze musi minac troche wiecej czasu, aby nie wracac do siebie pod wplywem impulsu - i wciaz sie nie rozstawac i schodzic, bo tak sie dlugo nie da. Ja tez lece sie juz polozyc. Dobrej nocki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kocie :) :) Milego dzionka Ci zycze :) Ale piekna pogoda, musze okno umyc ... uch :P Siora odezwij sie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mycie okna miałam prawie 2 tygodnie temu ;-) Za to jak ładnie teraz na świat przez nie patrzeć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, muszę uciekać na zajęcia a potem praca.. ale zajrzę tu wieczorem jeszcze do was, dziewczyny. Natuś, rozchmurz się👄 Karola, powodzenia z tym oknem, nie wypadnij tylko z niego :D Miłego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko, minie troche czasu, emocje wygasna i bedzie dobrze, ale uwierz znam to targanie, ale z czasem to blednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To kolejny raz dzis macie sie zobaczyc ? Losie slodki jak on kreci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez dostal awans wiec po co wyjezdza ? Myslalam ze juz wyjazd odpada zupelnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obyscie w miare spokojnie sie dogadali :) No fajne sa teraz te trencze, mnie sie podobaja, mialam kiedys taki, ale w tym roku uparlam sie na kurtke i z tej ktora kupilam jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialas podeslac foty kolczykow od Nożyczek :D - ciekawam jak wygladaja :) Ja tez poluje na jakies ladne kolczyki ale no nic mi sie jakos tak szczegolnie nie podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie sie podobaja pawie piorka w uszach ale nie wiem czy mialabym odwage cos takiego nosic :P Ja nie mam problemow, moge nawet sztuczne rzeczy nosic w uszach i nic sie nie dzieje. :) Zreszta ostatnio przerzucialam sie na zloto, w sumie nigdy go nie lubilam, ale w Egipcie zrobilam sobie taka zawieszke na szyje z imieniem w hieroglifach wlasnie to to jest zlote, wiec doszedl cieniutki zloty lancuszek + delikatne wkrety w uszach. Ja w ogole preferuje wszystko co skromne i delikatne ;) ale wiszace kolczyki b. mi sie podobaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×