Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

Gość lolalala
tak wiem wiem ze nie moge naciskac... niech sobie rozmysla w tej swojej głowce o mniejesli chce... ale ja narazie musze zajac sie tysiacem waznych spaw tylko nie wiem jeszcze jakich;) aby ograniczyc nasze widzenia;) nie wiem czydobrze chce zrobic... Ale co myslicie?? Boje sie zebygo nie przestraszyc... A czy milo poczuc... Boshhh co sie we mnie dzieje jak on mnie musnie reka przypadkiem... tego nie da sie opisac... a co mowic o przytuleniu czy buziaku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje serducho - mierzylam tetno ostatnio - jest miarowe 63 uderzenia na minute :P Cisnienie krwi 110/70 :P Czyli brak oznakow zakochania :D A powaznie to sie okaze za czas jakis :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TETuulipp99
Czarna IwI ..... ale jestescie zalosni...masakra gdzie sie takie tepe i puste baby rodza...hahahaha nie macie swoich zajec.szokkk:):):):):)az zal mi sie was robi:)no ale cos..widocznie moja historia nie daje wam spokoju:)hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bo Ty jestes nasza Gwiazda i oczkiem w glowie i Tobie poswiecamy kazda wolna chwile :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwi ciiiiiichoooo pustym babom nie wolno sie slowem odezwac :P :D Ale nam dowalila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TETuulipp99
mam prawo pisac gdzie chce i co chce!!!i takie cos zalosne i plytkie jak ty nie bedzie mi mowilo co mam robic i gdzie pisac!!!nie umiesz zaakceptowac tego ze nie twoje forum ale dla kazdego?!!i kazdy ma parwo pisac a nie smiecic gdzie mu sie pdoba!!!gdybym naruszala regulamin moje topiki badz posty bylyby by kasowane.....ale chyba ja zglosze twoje bzdety wypisywane na mnie wszedzie...jak nie mozesz zniesc mojej osoby to po holere czyatsz!!wiesz co??smieszna jestes!!!napieprzasz na mnie tak cie /was denerwuje moja osona a gdzie siena mnie natkniesz to nie mozesz sie powstrzymac zeby nie napisac..jestes slabiutka nie potrafisz nie olac...heh zalosna jestes....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TETuulipp99
Czarna IwI jestes tak zlaosna kretynko ze od rana mi az humor porawiasz....:)prosze o wiecej:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulip i vice versa, sama jestes slabiutko i po ciula zagladasz na ten topik skoro cie nikt tu nie zaprasza 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17:34 TTuulipp9 Wlasnie sie do mnie odezwal, chce wrocic, ale pod warunkiem ze pojde do psychologa bo uznal ze mam zadatki na psychopatke... ale wroci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jupi :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TETuulipp99
tojest juz jak przeczucie jak widze ze ktora z waszego topku pojawia sie tam gdzie ja to wie ze zaraz bedzie o mnie pisac....:):):)gdzie to ja sie nie pojawilam:):)az sie snaidaniem udlawilam prawie ze smiechu:):)dawaj dalej....nooo co tak slabiutko.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TETuulipp99
hahahahahhahahhahahaahha dawaj jeszcze:) ale mi kretnko humor poprawilas to pojecia nie masz:) czytam dalej......................:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli Ty tez jestes taka dla niego to nie dziwie sie ze odszedl i wrocic nie chce :P :D Ja bym do takiej baby nie wrocila, prowokowac mozesz, ale wiesz jestes zupelnie nam obojetna - no moze zjawiskowa osoba co raz dziennie topik na temat okrywania kurtka i oslaniania od wiatru zalozyc sobie musi ... a chwila oznakiem milosci bylo rowniez karmienie jogurtem :P Zaraz znowu powiesz to samo, ze jestesmy plytkie, zalosne i puste ... prosze bardzo mozesz mi powtarzac to z 10 razy dziennie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TETuulipp99
nie musze ci tego powtarzac bo sama o tym wiesz:)a moze powiesz czemu twojbyly nie wrocil co???:)gdybys byla taka wspaniala i wyjatkowo dziewczyna bylby przy tobie.......masz racje jestm nierozwnowazona psychicznie i o demnie odszedl.wiesz wszytsko najlepiej co sie miedzy nami dzialo:) ehhhhh zlaosna jestes babo......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już mi się nie chce dyskutować :o Powiało nudą :P Roznica miedzy nami polega na tym, ze ja wcale nie uwazam sie za nikogo wspanialego i nie wlaze na kafe by obrazac innych bo maja inne zdanie niz ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TETuulipp99
ojj nieee ja pisze i zakladam tematy jakie i gdzie chce....i nie wpieprzam sie i nie dyskutuje na ich temat gdzie indziej....jak widac komolenty brak zajecia...nie mozecie ignorowac mojej osoby??ja was olewam:)ale wy widocznie tegi nie potraficie...wspolczuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już Ci powiedziałam że jestes nasza gwiazda i odrywamy się od kazdego zajecia gdy tylko sie pojawiasz :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\".i nie wpieprzam sie\" no nie powiedzialabym.. \"nie mozecie ignorowac mojej osoby??ja was olewam\" jak nas olewasz toprzestan juz do nas pisac i idz stad juz bo mamy dosc, koniec tematu,szczescia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolalala
Ale wogole o co chodzi??;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natia 🖐️ wrocilam z solarium-bede mulatka:P ucichlo na szczescie..miejmy nadzieje, ze ta szczekaczka juz nie wroci :P tfu tfu nie zapeszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak dziwnie, bedzie dobrze, grunt ze krok zostal zrobiony :) Ja sie ciesze naprawde :) Jaki kolor tego \"ciura\" ? Moj Dredzik byl caly czarny z mala biala łatką na brzucholu - kochany był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ten ogonek taki przyjemny, z wloskami ostrymi :) Uwazaj tylko na niego zeby Ci nie zwial bo sa skubance zwinne. Dajcie mu gotowany makaron - uwielbiaja :D Moj zasuwal tez kotlety mielone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozna dawac wszystko, tylko w rozsadnych ilosciach bo to zarłoki i szybko im sie tyje :) Moj dostawal do miseczki zawsze zupe - np. jak byla jakas warzywna, uwielbial fasolke, ziemniaki, makaron, gotowane jajka, gotowane mieso, dostawal tez czasami smazone ( ale to w malych ilosciach bo tluste i niezdrowe dla takiego malucha ) no i sery zolte, plesniowe, twarozki.Mozna tez oczywiscie dawac surowe warzywa i owoce, no i ziarenka. Od czasu do czasu moj dostawal tez kawalek czekolady :) Zazdroszcze szczurka, moj Dred byl naprawde super i szkoda ze go juz nie ma. Samca kupiliscie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to latwo sprawdzic, ze tak powiem samce szczurow maja dosc wyrazne jajka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×