Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

Agata :D :D W mej wypowiedzi ironii brak, zrozumialam juz wszystko i bledy zostana mi wybaczone :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to poszalalas z tym grochem :D Moze ja tez powinnam, ale czy to mi doda rozumu, bo podobno z tym mam problem ... nie wiem co sie do mnie pisze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za odpuszczenie mych perfidnych grzechow :P Siora i jak tam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo co ma wisiec nie utonie prawda ? :) Jutro do miasta pojade, moze uda sie dorwac jakies okulary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, trzeba na slonko wyjsc. Rodzice jade na 3 dni do Kazimierza, autor wzial wolne zeby autorkie troche przegonic gdzies :P A ja mam chate wolna lalala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćmo nie smutaj się :( Ja utonęłam już parę razy i wciąż żyje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolalala
hej Kochane! co tam u Was?? Ja niedawno z pracy wrocilam izmeczona jestem juzpo calym dniu... W sumie u mnie dzis nic ciekawego sienie wydarzylodzien jak codzien w glowie on...a poza tym bylam dzis na rekolekcjach i bardzo ciekawe rzeczy ksiadz mowil. Strasznie mi sie go dobrze sluchalo. "Zanim zdecydujesz sie na zwiazek z kims zastanow sie co chcesz dac od siebie i czego oczekujesz..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem bo jeszcze nigdy do zadnego exa nie wrocilam ;) Aczkolwiek kwestie ta trza rozpatrywac indywidualnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolalala
jedni twierdzą, że tak inni że nie... Dziwna to sprawa ale chyba faktycznie nie ma na to przepisu... bo na miłość sposobu nie ma... a szkoda...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie może ktoś kiedyś tak ( znowu brzydko powiem ) mocno piedolnie w łeb, że też wszystko zapomne :P Byle mnie nie zabił, ale taki reset byłby całkiem dobrą opcją. Patrze na Allegro, odtwarzacze mp3, moj cos sie psuje a juz po gwarancji ... :o A teraz bardzo potaniały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolalala
jako nałogowa powracaczka;) powiem: wiem, bo znam siebie, że jakbym nie wrocila to bym załowala bo za kazdym razem nadzieja ze bedzie tak jak być powinno była największa...I szczerze mowiac nie załuje niczego i z tego się ciesze najbardziej. A nie zaluje zapewne dlatego iz wychodze z zalozenia ze z najgorszego przejcia mozna wyciagnac cos dobrego no i nicnie dzieje sie bez przyczyny... A teraz jakby chcial wrocic to pewnie znow bym to zrobila ale... dlugo musialby sie nastarac bym mogla uwierzyc ze naprawde chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolalala
tak sie zastanawiam ze chyba strasznie filozofuje :P chyba mi zmeczenie na glowe padlo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolalala
a tak wogole to ja chyba zyje we wlasnym pokreconym swiecie... bo w glowie doskonale wiem jaki on jest ze ma wady i wogole...ale cos takiego w srodku mam...bardzo glupiego...zecalyczas zyje w przekonaniu ze to ten jedyny... Ja sie leczyc powinnam...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolalala
ahh to serce nic tylko czasem mam ochote wziac i wyrzucic:P ale z drugiej strony...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolalala
to zaluzmy klub myslacych inaczej ;) Ehh... Czemu nie potrafie zaczac zyc na nowo pomimotylu prob...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolalala
nie pytaj bo az wstyd sie przyznac;) trzy razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzaca reka
Natia a macie jeszcze kontakt ze soba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzaca reka
ale to on inicjuje? spotykacie sie sie ze soba? ps moj eks to tez piotrek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzaca reka
ale to on inicjuje? spotykacie sie sie ze soba? ps moj eks to tez piotrek laczy was czytsa tylko znajomosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvs
sledze wasz topik od czasu do czasu...widze ze facet nati chce wrocic:) fajnie..i co?zgodzisz sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzaca reka
a czy na tych spotkaniach, jest miedzy wami kumplowska wiez czy moze cos wiecej? ehhh nom , te piotrki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzaca reka
Witam kolezanki od Piotrkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzaca reka
a jak czesto sie spotykacie? ja z moim raz na 3 tyg tak okolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzaca reka
nom.... chyba dostalam nerwicy po tym wszystkim co przeszlam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvs
ale on chce tak??bo nie za bardzo w temacie jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolalala
taaa tonormalnie jak moj... Spotykamy smiejemy droczymy posprzeczamy udajemy zeniewidzimysie na ulicy potem znow spotkamy on mnie przytuli pocaluje w glowe czy w usta przypadkiem potem znow sie podroczymy i tak wkolko... tez nie nadazam...Ostatnio po takim przytuleniu zapytalam:Dlaczego to robisz? Odpowiedzial ze jak nie chcesz to niebede. Ale ja wcale niepowiedzialam czy chce czy niechce. Chce wiedziec dlaczego. To normalne ze tak traktujesz byla dziewczyne? No moze i normalne-powiedzial. No dla mnie nie bardzo... I sie pozegnalismy. Potemwyslalam mu smsa ze niesadzilam ze normalnie taktraktuje kazdde kolezanki ale ok. Odpowiedzial ze nie kazde tylko te co dla niego cos znacza, a ja znacze bardzo duzo... Ico tu myslec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvs
bo wiesz..ja nie nadazam za wami....wiem tylko ze sie z nim spotkalas tak??i myslalam ze chce wrocic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziołchy lubie jak duzo piszecie :D Ale ide juz kimac :) DOBRANOC pchly na noc !! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×