Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

Bo ludzie niestety sa bezwzgledni, niezaleznie od plci, jakos dziwacznie sie zachowuja, niezrozumiale...moim zdaniem to gierka z jego strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
widzisz nic na to nie poradzimy oni mają przewage nad nami i na pewno tego nie rozumieją że to sprawia taki ból ... i jeszcze moga mówić takie słowa :( ja nie zycze nikomu źle ale chciałbym zeby kiedyś przekonali się co zrobili. agusia trzymaj się !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pokazania Ci jaki on jest zajebisty, jak to kocha teraz, jak to jest szczesliwy, jak to swietnie zyje ! Czlowiek ktory naprawde jest szczesliwy nie dzwoni do swojej ex i jej tego ze szczegolami nie opowiada. Moze mu lyso ze o niego nie walczysz i postanowil sie odegrac ? Moze chce sobie podkrecic ego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
dzieki takim sytuacjom bedzie Ci łatiwej sobie z tym poradzić na koncu .. szkoda że to takie bolesne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
chyba ide spać panienki .. piwko działa na mnie usypiajaco :) dobrano do jutra ... trzymaj sie agusia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
dzien dobry panienki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
i bardzo dobrze agusia po prsotu nie odbieraj nie odpisuj zobaczysz ze szybko da sobie spokój ... nie reaguj na takie zaczepki bo to nie ma sensu ... zabawa jak w przedszkolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
to jest chyba najgorsze .. ten zawód druga osobą ... nigdy w zyciu by sie nie wzieło pod uwagę że ktoś może sie w taki sposób zachować ... a niby sie "znało" drugą strone. szkoda gadać agusia głowa do góry i nie przejmuj sie nim juz .. :) teraz przejmuj sie tylko sobą ... czas pobyć samolubem ... zrobić coś tylko dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia znasz moje zdanie na ten temat...on nie jest Ciebie wart!!!!!!!! a ja sie wole nie wypowiadac na temat mojej sytuacji...bo moj byly ma rozdwojenie jazni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
nie wiem właśnie jak to jest czy ex nie portafi już uszanować kogoś tylko dlatego że już nie czuje tak dużo jak czuł ... że ma kogoś innego ... calkiem im sie w głowach przewraca ... mi najbardziej podobał sie tekst "zostańmy przyjaciółmi" .. zaraz po słowach "tak całowałam się z tamtym" :D kuź... ludzie nie mają ani rozumu ani serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
olej go agusia a tym bardziej nie pozwól mu żeby jeszcze dyktował jakiekolwiek warunki ... sam wybrał taką drogę niech idzie nią sam. To punkt bez powrotu ... niech sobie nie wyobraża że jeszcze bedziesz kiedykolwiek dla niego oparciem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
no i tak trzymaj !! jak mi mineła załość to chciałem sie odezwac do byłej i powiedzieć że "mimo wszystko" ale doszedłem do wniosku że to cały czasa przemawiają do mnie te uczucia ... trzeba to przeczekać i zachować swoją godność ... teraz już wiem że za żadne skarby nie odezwę sie do niej za to co zrobiła. i tego sie bede trzymał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, rzeczywiscie fajny pomysl :D A skad mieliscie te stroje ? I to taka ilosc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobrazam sobie, a na foty sie pisze oczywiscie :) :) Martini Siora wypite, czy zostalo cos dla mnie ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mowie Ci mialam gitowy obiadek hehe :D Ale teraz to juz bym cos mogla przekasic chyba :D Dzionek ok, z rodzina, troche na Kafe i zlecial, a jutro do roboty znowu, ale jeszcze tydzien i mam normalnie 2 tyg wolnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tydzien mamy caly wolny bo od pon do pt majowka, potem tylko w pon pojde do pracy a 8.05 jade w te gory :) Takze git :D Bigos :P Ja lubie tez :D Smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fakt ze godzina akurat na bigosik :P A ja zaczelam dojadac mieso z obiadu :P :o Tez zdrowo nie ma co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To milej wycieczki :) Ja wlaczylam na Kube, ale tez juz niedlugo lece kimac. Kolorowych 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
ja już dawno nie spie Natiu :) dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
jak tam wyspała się dziewczyna? widze że ilość godzin snu prawidłowa :) ja troszkę ogarnąłem dom i zbieram sie do lekarza - dziś miejmy nadzieje ostatnia kontrola nogi i juz nie bede musiał tam chodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
CO SIĘ DZIEJE AGUSIA ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiu
aguia.. mi tez mozesz napiacna maila?!! mam identyko jak ty prawie!!!!!napiszesz mi jak twoj byly teraz sie zachowuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiu
napisalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×