Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

Mam ci ja taka nadzieje :P Jak tam na zajeciach bylo ? Cos szybko ucieklas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe :P Ja troche kupilam dzisiaj tego i owego , ale butow ni ma, generalnie masakra w tych sklepach ale co nieco dorwalam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, ogladalam Dode, losie beznadzieja :P Fafik to pewnie znowu moja Siostra, sie przeobraza pod roznymi nikami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Ania ;) ogólnie to lubie zmieniać nicki :D :D ps. Nie chce mi sie uczyc, zaraz wciagne paróweeee albo spaghetii co lepiej :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, Siora Ty glupolu :D Rozmawiam na gg z taka jedna Ania i ona tez czasami tu zaglada wiec myslalam ze to moze ona ;) Skoro żeś się wyparła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mimo wszystko ciezko tak po dwoch slowach :P Jak Cie troche poczytam to od razu wiem ze to Ty, nie ma sily, nawet jak sie wypierasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ni mam, ale jak tylko cos dostane to od razu Ci doniose :). Jutro na ktora idziesz ? Ja mam jutro obiad rodzinny u nas w domu, losieeee :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
:) Karola Natia chyba jeszcze nie spicie ? bo ja dopiero się zjawiłem ... widze że mamny nową panią "kierowniczkę" w naszym gronie gratulacje :) ... nauka dopiero sie zacznie w czasie jazdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
ja byłem na długim spacerze ze zgrzewką i kolegą :) ledwo co sie trzymam na nogach :) ale jeszcze widze co piszecie :) agusia osobiscie jestem "facetem" posiadam taki narząd :P ale sam chyab taki nie jestem ....chetnie posłucham ... mijemy nadzieje że to mnie nie bedzie dotyczyło .. mów co sięstało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
też popieram dziewczyny ... gdyby naprawde był szczesliwy i zakochany tak jak opowiada to by sie nie chwalił tym tylko po prostu by był ... chwyt po niżej pasa z jego strony ... juz go nie lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia a moze to ściema, chce Ci pokazac, jaki to on teraz niby szczesliwy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I samo to 2 tyg i wielka milosc :o :o Swiadczy to tylko o niedojrzalosci :o No rece mi opadly :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
jakby miał troche honoru to by siedział cicho .. albo chce Ci zrobić na złość albo chce żebyś była zazdrosna ... tak czy inaczej bardzo nieładnie z jego strony !!! olej go .. jak widać nie wart wiele zachodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
przytul przytul przytul !!! szczerze współczuje już sobie wyobrażam jak sie czujesz :/ ale jak dla mnie to ewidentne brednie co opowiedział ... nie przejmuj sie takim gościem bo nie warto !! eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
nie dziwie się że tak sie zdenerwowałaś człowiek sobie układa wszystko powoli i jakoś mu sie udaje a taki cycek potrafi dla własnej chorej satysfakji zepsuć Ci szystko ... za przeproszeniem co za burak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
dobranoc Natia papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
spokojnie agusia na idiotów nie ma rady niestety ... po prostu nie odbieraj od nie go telefonów ... moja była też kilka razy zadzwoniłą z super miłymi wiadomosciami ... szkoda sie meczyć. eh spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
są chyba dwie możliwości: albo jest totalnym chamem i chciał sie okazać lepszy chwaląc sie że może być szcześliwy bez Ciebie ... albo sam siebie stara sie przekonać że można tak po prostu i szybko sobie poradziś z byłym zwiazkiem ... według mnie tak sie nie da i tylko stwarza kolejne problemy tylko jeszcze o tym nie wie wniosek jest tak czy inaczej prosty... trzeba to olać chociaz ciezko nie przejmowac sie takimi wiadomosciami. ja też sie skrecałem jak sie dowiedziałem że była już sobie randuje na całego z tym drugim ... tańce całuski fiu fiu fiu .... grrrr ale dobrze że sie dowiedziałem bo dzieki temu sam sobie mogłem poukładąc to wszystko ... że nie warto walczyć o kogoś takiego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
i nie staraj sie nawet rozumiec ... Ci co kochają postępuję nielogicznie a ci co przestali kochac też tak robią ... nie ma na to reguły wytłumaczenia ani usprawiedliwienia ... sam też tego nie rozumiem ... ja też nie mam pretensji do byłem że odeszła ... ale za to w jaki sposób to zrobiła ... poniżej mojej godnosci. w Twoim przypadku widze jest tak samo. :( smutne ale prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×