Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Evita 69

Jest tu facet,ktory moze pokochac kobiete z dziecmi?

Polecane posty

Gość *Przeznaczenie*
:) Nikito🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Przeznaczenie*
Walterze :) nie byłeś zawsze samotny! Nie będziesz zawsze samotny! To była zła tarocistka. Mężczyzna potrzebuje bliskości, którą daje kobieta... i seksu. Twoje kolejne uczucie będzie już ostrożniejsze i mądrzejsze. Po to ci został dany ten obecny czas, by przygotowac się na nową miłość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...przeznaczenie... 🌻 👄 ciekawe gdzie jest moje... albo raczej jakie jest.... koszmarny ten dziesiejszy dzień... wszystkim, którym brak miłości dał sie zapewne we znaki.... brak miłości i co gorsza... brak możliwości jej ofiarowania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiedziałem, że tu dama w potrzebie. Mnie kobiece łezki rozbrajają zupełnie. Może podać chusteczkę Niki:classic_cool: ? Nieużywana :D Będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie mi coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie wiedziałam, że tu Taki szarmancki Typ :classic_cool: za chusteczkę dziękuję bardzo, już lepiej :) miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć Niki 🌻 no popatrz jaki tu rycerz się pokazał, chustczkę poda, łezkę wysuszy;) moze to jakies przeznaczenie;)? pozdrawiam z mokrego zachodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Przeznaczenie*
Kobietko :) nie "jakies" przeznaczenie... Przeznaczenie musi być konkretne dla osoby, czasu i miejsca :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mógłbym wiedzieć, dlaczego okazujesz mi zainteresowanie, Przeznaczenie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kobietko :) 🌻 miło, że tacy istnieją prawda i jeszcze czasem zajrzą na kafe... ;) przeznaczenie 🌻 bądź łaskawe.... a tak w ogóle co sądzisz o tych \"7 latach chudych i tłustych\"? jeśli to prawda to wg moich obliczeń zostałby tylko jeden \"chudy\" rok przede mną ;) a potem 7 \"tłustych\" byłoby fajnie.... Walterze 🖐️ 🌻 serdecznie pozdrawiam z również mokrego Torunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och sorrki przeznaczenie 🌻 pewnie, ze nie jakies.. tylko konkretne, bardzo konkretne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Przeznaczenie*
Słysząc beksę Niedźwiedzia :D dla którego Siostra nie znalazła czasu :D nie mogłam przejść obojętnie:) I... przypominasz mi kogoś Walterze. Kogoś bardzo bliskiego... samotnego mężczyznę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Przeznaczenie*
"sorrki" przyjęte kobietko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojawiłem się tu widząc Twoje nawoływanie, jak mogę Ci kogoś przypominać, Przeznaczenie ? ;) Ok, nie nawoływałaś, ale zwracałaś się do mnie bezpośrednio, po imieniu. ;) Masz jakiś osobisty stosunek do Niedźwiedzia ? :) A do mnie ? Znałaś mnie wcześniej ? Pytam uprzejmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Przeznaczenie*
Przeznaczenie się nie tłumaczy Walterze, a jednak... Preznaczenie jest ważne jedynie dla tego, komu jest przeznaczone. I tylko dla niego jest zagadką godną rozwiązania :) Nie jestem żadną tajemnicą. Wiem o Tobie to, co sam ujawniłeś... na forum. Nie znam Ciebie na tyle , by mieć osobisty stosunek. Jednocześnie znam dosyć, by z przyjemnością podzielić się kilkoma refleksjami żartobliwymi i tymi całkiem serio:) Wymieniliśmy ze sobą dwa maile z okazji urodzin... stąd Walter. Mam nadzieję, że prezent Ci się spodobał :D Jak widzisz, nie znaleźliśmy pretekstu do podtrzymania znajomości. Jednak tu na forum miło jest się spotkać:) Nie występuję już pod swoim imieniem, którego się domyślasz:) Wiem jak działa wyobraźnia :D Liczę na dalsze sympatyczne spotkania... w miarę mego skromnego czasu. Uprzejmie odpowiedziałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Niki Przy tak intrygujących kobietach nie muszę się specjalnie starać, by być szarmanckim menem. Milutkiego dnia życzę dziewczyny:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uprzejmie dziękuję :D 🖐️ 🌻 i życzę... więcej czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) 🌻 TakiTyp 🖐️ jesteś milutki :) Wiesz co powiedzieć kobietkom ;) Dziękuję i również milutkiego dnia Tobie szarmancki.. 🌻 i wszystkim bywalcom 🌻 Kobietko :) 🌻 🖐️ Przeznaczenie 🖐️ 🌻 Jolik... co u Ciebie, jak ząbek? 🌻 Siostro :) 🖐️ gdzie Twa energetyczna postać? zapewne pomagasz potrzebującym? ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello. brak we mnie energii, dołek czy cos w tym rodzaju... czasami mysle, w takich dniach jak ten, bo nie zawsze tak jest na szczescie.. ze fajnie jest zaczynac zycie, szukac nowej osoby, zyc nadzieja, znamy siebie juz dobrze, znamy swoje oczekiwania, wiemy czego chcemy, a jak sie jest juz z kims dluzszy czas, to nie zawsze mozna zmienic to co nam sie nie podoba.. staramy sie pewnie, ale nie jest to wcale łatwe.. zwłaszcza jak sa to dwie uparte osoby i kazda chce pokazac swoje JA. ech zly dzien, smutny....😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietko :( dopiero teraz tu zajrzałam i nie zdążę nic mądrego napisać... Ty możesz zazdrościć mnie a ja Tobie... wszystko ma swoje plusy i minusy... ale człowiek to stworzenie stadne... chyba wolałabym jednak rozwiązywać wspólnie z kimś problemy niż ich nie mieć i nie mieć tego Kogoś... pozdrawiam i ściskam mocno 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Niki 🌻... na pewno masz racje.. wiadomo, ze zły dzien minie.. przyjdzie lepszy, ale za jakis czas znow sie pojawi problem, bo bywa czasem tak, ze problemy sie zalecza, a nie rozwiazuje...ide bo nie chce tu zasmucac.. miłego dnia, niech innym dzisiaj słonko swieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :),chciałam przedewszystkim odpowiedzieć inicjatorce tej dyskusji:Evita głowa do góry,ja jestem Twoją równolatką,mam dwoje dzieci(nastoletnich),jestem po rozwodzie ,a od dwóch lat w nowym związku(konkubinat),nie wszystko jest proste i mamy problemy,ale chcemy być razem,rozmawiamy i staramy się je rozwiązywać na bierząco pozdrowionka dla wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą i pozdrawiam wszystkich znajomych i tych mniej też :) Doris... poczytaj kilka stron wcześniej, Evita znalazła swoja miłośc :) a topik żyje sobie swoim życiem... :) może komuś się na coś przyda, chocażby żeby się wymienić miłym słowem :) Siostro 🖐️ 🌻 Przeznaczenie 🖐️ 👄 ;) Kobietko 🌻 mam nadzieję, że jutro będzie lepszy dzień dla Ciebie, pozdrawiam cieplutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cmok cmok cmok
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Przeznaczenie*
Siostro 👄 jesteś jasna i dobra :) A my jeszcze jesteśmy... zagladamy:) Nikito 👄 Walterze Kobietko 🌻 Dzisiaj w moim sercu gra Miles Davis i jego "Time After Time" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×