Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

robaczek1

ginekolog- Elbląg

Polecane posty

Ginekolog ten to Pawel Gayda. Sredni ze tak powiem. Ale rozmawialam z jakas dziewczyna, ktora do niego juz dlugo chodzi i ona powiedziala, ze do niego jest bardzo łatwo sie dostac, wlasnie tak z dnia na dzien jak ja. ale i tak czekam niecierpliwie na wizyte u mojej ginekolozki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gk
Dziewczyny a powiedzcie proszę czy Owczarek ma dobrze wyposażony gabinet i czy ma USG. Na razie czekam na wyniki histo... bo poroniłam i podejrzewają u mnie zaśniad groniasty, ale zastanawiam się do kogo pójść następnym razem. Dużo czytam na forum, ale to nic nie daje jest tyle różnych opinii na temat lekarzy... Rozważam nad trzema lekarzami Flak, Filipkowski i Owczarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie tu piszecie o ciążach, ale że w temacie jest ginekolog - Elbląg, to ja trochę z innej beczki :P Chciałabym zacząć brać tabletki antykoncepcyjne i stąd moje pytanie - do którego lekarza (dodam, że wolałabym kobietę) najlepiej się udać? Ile może kosztować taka wizyta? Z góry dziękuję za pomoc! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka-tam
No właśnie, mam takie samo pytanie jak koleżanka wyżej :) pomożecie? Wiem już na pewno, że do p. Radziszewskiej nie pójdę - z tego co piszecie, mogłoby się to u mnie skończyć zawałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja szukam ginekologah
hejka mam pytanko a znacie A. Luberecką-Leszczyńską?????? czy to dobry ginekolog? byłam u niej 2 razy z rok temu na takich zwykłych kontrolnych badaniach 0-wydawała się być miła itp.... ale chodzi mi bardziej o sam fakt prowadzenia ciąży???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Elblag
Nowo powstaly serwis www.mama.elblag.pl zaprasza do odwiedzania naszej strony Porady zarowno dla przyszlych mam jak i kobiet które mają już dzieci. Na stronie umieszczono tez sekcje ważne telefony: Zawarty jest tam spis telefonow potrzebnych kazdej mamie Zapraszamy na www.mama.elblag.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gk
Lizak 2010 i Taka-tam jeśli chodzi o lekarki to na pewno odradzam K.Radziszewską i B.Rzepę. Ja osobiście wybrałam już swojego lekarza, ale jest to mężczyzna bo jakoś nie mam zaufania do kobiet. Ale kiedyś tak jak Wy nie wyobrażałam sobie żeby iść do faceta, jednak po moim przykrym doświadczeniu z pewną panią dr , myślenie całkowicie się zmieniło. Z opinii na forum i od moich osobistych koleżanek ponoć bardzo miłą i ciepłą osobą jest dr I. Macynkiewicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalinkakk
A czy do dr marcinkiewicz trzeba sie rejestrowac? czy przyjmuje rowniez na nfz? a jaki jest koszt prywatnej wizyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gk
Do dr Macynkiewicz trzeba rejestrować się jeśli chcesz iść prywatnie oraz na NFZ. Prywatnie przyjmuje na Traugutta, a na co dzień (na NFZ) pracuje w nowym szpitalu. Wizyta prywatnie od ok 50- 70 zł, zależy z czym pójdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalinkakk
A czy moga bym dostać jakieś namiary jak się do tej pani doktor zarejestrowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gk
Wpisz w internet Izabela Macynkiewicz ul. Traugutta i wyświetli Ci się stronka z jej gabinetem, znajdziesz tam rówinież nr telefonu i dni, w które Pani dr przyjmuje. W razie czego daj zanć, pytaj o wszystko, jeśli będę potrafiła pomóc, na pewno odpowiem. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doktor Gayda moim zdaniem porażka chyba że facet się zmianił przez te 6 lat. Bo właśnie wtedy zaszłam w ciąże i poszłam właśnie do niego bo w tej przychodni mialam lekarza ogólnego wiec poszłam również do ginekologa. Okazał się bardzo chamski i niedelikatny każde badanie bolało a pożniej po wizycie po powrocie do domu dostawałam gorączkę. Przez 3 miesiące kazał łykać mi tran i nic więcej niemiałam nawet ani razu pobieranej krwi. W 4 miesiacu wylądowałam w szpitalu z zakarzeniem ciążowym i tam urotowała mi synka fantastyczna pani dr. Chlebowska niestety przyjmuje prywatnie ale warto. Trzeba zastanowić sie dobrze przed wyborem lekarza w końcu chodzi o dobro zdrowia i życia nasze ja i naszego maleństwa. Pozdrawiam Serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aszmala
Hej Ja chciałam polecić wam doktora Krzysztofa Zielińskiego, miała problem z zajściem w ciąże a dzięki niemu udało mi się, powiem Wam ze jeszcze nie spotkalam sie z ginekologiem w Elblągu który by tak dokładnie badal i robił wywiad z pacjentka, przyjmuje na Ogólnej w centrum "zdrowie kobiety" na NFZ, jeśli trzeba było to umawiałam się z nim w szpitalu wojewodzkim bo tam tez pracuje i bez zadnych opłat robił mi usg, tak wiec na prawde polecam wam jego jest to młody lekarz może dlatego stara sie wyrobic sobie nazwisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten doktor usuwajacy ciazę to
przyjmuje na 3 maja?kurcze,na f to tylko tam znalazłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza.pl
Bardzo polecam szpital wojskowy . Niedawno miałam tam usuwaną martwą ciążę . Wszyscy lekarze , z którymi miałam kontakt ( OSADOWSKI , OWCZAREK NEUMAN ) byli bardzo taktowni , delikatni , a przy tym potrafili wytworzyc taką miłą atmosferę , że na moment zapomniałam o problemach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie Gayda
Bliska znajoma urodziła chore dziecko, chodziła do niego, a on przez 7 miesięcy nie zauwazył, ze dziecko będzie niepełnosprawne, wszystko twierdził, ze okej, źe płód się idealnie rozwija. Znajoma poszła na wszleki wypadek w 7 mc do rzepy.. od razu powiedziała, ze dziecko będzie chore i musi rodzić w Olsztynie... Dziecko żyje, ale niestety raczej do końca zycia będzie przykute albo do wózka, albo gorzej do łóżka. :((( Może się nie rozwijać itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gk
Bardzo współczuję Twojej koleżance. Ja nie wiem co Ci lekarze robią, jak można popełniać takie błędy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam, polecam
lekarzy ze szpitala wojskowego, rodziłm tam w lutm opieka lekarzy i położnych super. ciąże prowadziła mi dr Piekarska nie było tragicznie, ale następnym razem wybiore innegp lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elblazanka
Widze, że szpital wojskowy nadal ma dobra opinie. Ciesze się. Ja tam rodziłam 12 lat temu. Lekarze wspaniali, polożne chodzące anioły. Czułam sie tam tak, jakbym byla ich jedyna pacjetką...tyle mają w sobie ciepła i cierpliwości. :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elbląska dziewczynka
tylko dr RZEPA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fretka1
wybieram się do lekarza, chodzi o rozregulowany cykl, i ogólnie myśle że coś z hormonami może być nie tak. specjalizacje endokrynologa ma dr ładyński i filipowski, ale myślę tez o dr macinkiewicz. kogo polecacie? a i to moja pierwsza wizyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir
Gorąco polecam dr Macinkiewicz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście ze dr MACINKIEWICZ
Super kobieta,ciepła,uśmiechnięta,w dodatku atmosfera jak nie u ginekologa... Wszystko powie,wytłumaczy i drogo nie bierze bo 70zł. Z tego co wiem to filipowski (nie wiem czy dobrze zapisałam nazwisko) on był ordynatorem na wojskowym szpitalu bierze 100zł,tylko ze ja nie wspominam go dobrze,może to kwestia tego ze nie badał mnie prywatnie a w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście ze dr MACINKIEWICZ
a mam takie pytanie,czy wiecie może jaki ginekolog robi plastykę pochwy? Czytałam,że nie musi być to chirurg plastyk i że ginekolodzy również wykonują taki zabieg. Wiecie może coś na ten temat,bo w internecie nic nie ma,a w najbliższym czasie nie wybieram sie do żadnego ginekologa wiec nie mam kogo zapytać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julcia_elblag
Lekarzem prowadzącym mojej ciąży jest dr. Pasieczny. W mojej opini bardzo dobry lekarz, jendak jak każdy człowiek nie jest doskonały. Odpowiada na każde pytania, potrafi doradzić, rozwiewa wątpliwości. Zawsze miły, sympatyczny. Do cesarek raczej sceptyczny. Jeśli nie ma potrzeby odradza. Nie daje zwolnień bez powodu. Miałam taką sytuacje, że w 4 miesiący miałam straszny ból nad miednicą po prawej stronie, w tym miejscu brzuch był bardzo twardy. W ciągu 5-10 min ból tylko się nasilał. Wiadomo, w ciąży należy się przejmować takimi rzeczami, więc popędziłam do szpitala. Tam mnie nie zbadali bo było przed 16. musiałabym iść do ogólnego (dalej w bólach). Pani doktor stwierdziła, że to nerki (na początku ciąży przechodziłam zapalenie). Przepisała nieznane mi leki. Niepewna jeszcze poszłam do Pasiecznego. Zostałam przyjęta między pacjentkami. Ból zaczął ustępować. Pasieczny zrobił mi od razu USG brzucha i okazało się, że miałam zator w miejscu gdzie jelito cienkie łączy się z jelitem grubym. Treść nie mogła przejść i zaczęło się to gromadzić, rozciągając jelito i tym samym powodując potworny ból. Więc uchronił mnie przed braniem niepotrzebnych leków - nawet nie wiadomo czy były one przeznaczone dla ciężarnych. Co do wizyt z mężem nie ma problemu. Jeśli jest badanie na ''fotelu'' , mąż musi na chwilę wyjść - ale to raczej oczywiste, mąż nawet lepiej się z tym czuje. Często mam robione różne badania: krew, mocz itp podstawy. USG podczas każdej wizyty. Za wizyty nie płacę - prywatne ubezpieczenie. Ale wiem, że taka wizyta kosztuje 100-200 zł. Jestem bardzo zadowolona. Pani w rejestracji mogłaby być troszkę bardziej miła - niektóre pacjentki się skarżą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie :) Jestem świeżo upieczoną mamą. Moją ciążę prowadził dr Zieliński. Super lekarz. Jestem mu wdzięczna za całą pomoc i przejęcie moją osobą. Nie czułam się jak kolejna dana statystyczna - odbębnić i zapomnieć. Człowiek złoto :) Przyjmuje na Ogólnej na NFZ, ale jeśli jest potrzeba to i w Wojewódzkim Szpitalu. Na prawdę go polecam:)) Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacjentka 999
DR MACINKIEWICZ gorąco polecam , ktoś się pytał o warunki u Niej a wiec nie rejestruje sie szybciej , ani telefonicznie poprostu przychodzi sie i czeka w pocvzekalni miła , uprzejma, doradzi, spokojnie porozmawia .,każda moja wizyta trwa 25-35 minut pomagała pozbierac mi sie także psychicznie po stracie dziecka ( wówczas chodziłam do Lubereckiej-Leszczynskiej - al;e nie dyskwalifikuje jej jako dobrego lekarza )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awik
Nie polecam dr. Pasiecznego Pod opieką tego lekarza straciłam ok 3 tys przy pierwszej ciąży i ok . 4 tyś przy drugiej ciąży. Zaznaczam, iż obie ciąże obumarły w okresie 6-10 tydzień . Podczas drugiej ciąży dr. Pasieczny stwierdził, iż niezbędny jest zabieg łyżeczkowania (oczywiście prywatnie). Zabieg odbył się w obecności anestezjologa i jak to się w życiu zdarza z komplikacjami ( mega krwotok - dr. Pasieczny nie był przygotowany na tak duże powikłania - brak leków - generalnie czułam się jak człowiek pozbawiony własnej godności - krew miałam nawet na rękach i siedział w poczekalni wśród Pań czekających na normalne wizyty - to była porażka ) . Anestezjolog poinformował mnie, iż powikłania się zdarzają a dr. Pasieczny skasował za zabieg i stwierdził , iż prawdopodobnie nie będę miała więcej dzieci -( mam 8 letnią córeczkę ). Następnego dnia wylądowałam w szpitalu ,w krytycznym stanie . Dziewczyny sprzęt to nie wszystko liczy się jeszcze wiedza a nie tylko kasa . Obecnie jestem pod kontrolą lekarza z Invicty ( uszkodzenie macicy po łyżeczkowaniu ) i jestem dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shiyam
Bardzo pilnie potrzebuję informacji gdzie w Elblągu mogę zrobić USG 4d w sobotę. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka_12344
uwaga dziewczyny uwazajcie na doktora Gayde!!!!!!!! jestem w takiej sytuacji w jakiej zadna dziewczyna by nie chciala sie znalesc:(( Do wczoraj jeszcze bylam w ciazy tylko nie wiedzialam o tym ze ta ciaza od dwoch miesiecy sie nie rozwijala!!!! obumarla w 12 tygodniu a ja myslalam ze zyje we mnie moje malutkie dzieciatko ktore powinno miec 20 tygodni:( Lekarz nie robil mi usg ani nie badal tetna:(( musialam chodzic i prosic sie prywatnie o usg... ale wtedy jeszcze moj aniolek zyl:(( a lekarz jeszcze mial pretensje ze poszlam gdzies indziej na usg:(( gdyby nie to ze przed wczoraj dostalam plamienia to nawet bym nie wiedziala o tym ze moje dziecko nie zyje od dwoch miesiecy!!!! a doktor zapewnial mnie na wizytach u niego ze ciaza sie rozwija i ze wszystko jest ok!!!!! Lekarze powiedzieli ze gdyby mi sie nic nie dzialo do 30 wrzesnia to bym i ja zeszla z tego swiata:((( nie zycze nikomu zeby przechodzil przez taki koszmar jak ja wlasnie przechodze. wiec chce wszystkich ostrzec!!:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×