Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

robaczek1

ginekolog- Elbląg

Polecane posty

Gość susie27
Karolinka to straszne :-((( ja sama byłam jego pacjentką ale w 14tyg uciekłam od niego.Nie robił usg, zawsze tylko ,,ciąża się rozwija'' a ja niby skąd miałam to wiedzieć skoro tego maleństwa na oczy nie widziałam??No poza pęcherzykiem ciążowym z 6 tyg..zastanawia mnie tylko dlaczego ma aż tyle pacjentek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziiaa
Witam, Moje dwie ciąże prowadził dr. Sikorski Jestem bardzo zadowolona, jest nie drobi, zna się na rzeczy. BARDZO POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka_12344
a mozesz mi podac jakies namiary na dr. sikorskiego?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka_12344
susie27.to bylas w prawie takiej samej sytuacji jak ja tylko ze ty mialas wiecej szczescia ode mnie:(( tylko zastanawia mnie jedno... jak lekarz z takim stazem moze nie rozpoznac przez dwa miesiace ze dziecko nie rosnie i wogole.. przeciez to czuc!!nie wiem jakim cudem ma tyle pacjentek... chyba dlatego ze jeszcze ich cos takiego nie spotkalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka_12344
a mam jeszcze jedno pytanie do was wszystkich. Jakiego lekarza polecicie mi na prowadzenie ciazy???? co sadzicie o dr.macinkiewicz??? bo nie chce przechodzic przez to samo znowu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B...
Jednym z najlepszych lekarzy ginekologów w Elblągu jest dr Dariusz Ładyński. Przyjmuje na Ogólnej. Kompetencja na wysokim poziomie i w ogóle lekarz SUPER. Dokładnie kontroluje przebieg ciąży, jak mu coś nie pasuje, to zleca badania i zawsze monitoruje dzidzie w USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja coś powiem
o pani DR. MACINKIEWICZ super ginekolog,miła,wszystko szczegółowo wytłumaczy ALE byłam podkreślam byłam jej pacjentką a nie jestem już z tego względu,bo idąc do pani dr o godz 16 wychodze z gabinetu po 20! Pani dr ma bardzo dużo pacjentek i uważam że powinna rejestrować pacjentki na godz bo niestety,ale nie każda z nas może pozwolić sobie na 5godzinne czekanie na badanie. Szkoda. Wiem,że to też dużo o niej świadczy,widać,że pacjentka nie jest jej obojętna,bo badanie nie trwa 5min a pół godziny,mimo to najlepszym rozwiązaniem tak jak już pisałam,bylaby rejestracja i każda pacjentka miałaby swoją godzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka4771
Ja polecam dr Owczarka,prowadził on moją pierwszą ciąże i drugą też prowadzi na NFZ i pierwsze dziecko urodziłam w szpitalu wojskowym i drugie też chce tam urodzić.Szpital nie jest może elegancki i ładny ale opieka lekarzy,pielęgniarek i połozna która była przy porodzie wszystko zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo bardzo gorąco polecam Dr. Macinkiewicz. Fakt czasem trzeba się naczekać ale naprawdę warto. Ja dwa razy poroniłam, gdy dowiedziałam się o 3 ciąży przypadkiem trafiłam do DR. Macienkiewicz i to był chyba usmiech od losu. Wspaniała kobieta i lekarz. Zawsze uśmiechnieta, doradzi, podpowie, odpowie na każde pytanie. Co wizyte robi usg, a dodatkowo przyjmuje w szpitalu na usg (lepszy sprzet) i nie bierze już za te wizyty pieniążków. Gdy w 8tc poszłam na druga wizyte i było już widac serduszko to płakała razem ze mną ze wzruszenia. Jest cierpliwa, serdeczna i miła. Zawsze z wizyty wychodzę uśmiechnięta i zadowolona :) Pracuje w szpitalu Wojewódzkim ale ma też dyżury w szpitalu Miejskim i sama pyta gdzie chciałabym rodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katy_11111111
a ja polecam dr Łęcką-Kazik prowadzi moja ciaze bardzo miła kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziamdziun
czy ktoś mógłby udzielić informacji na temat metod usuwania mięsniakow w Szpitalu Wojewódzkim w Elblagu i czy mozna tam wybrać metodę znieczulenia?? CHCIALABYM MIEJSCOWE W KRĘGOSŁUP-- JAK DUZE MIĘSNIAKI KWALIFIKUJĘ DO USUWANIA LAPAROSKOPOWO ? , PRZEZ POCHWE ? A KIEDY ROZCINAJA BRZUCH?? MAM MIĘŚNIAKI 9 CM ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka587778
Hej dziewczyny czy wiecie jak nazywa się lekarz ginekolog z charakterystyczną blizną na policzku? pracuje w wojewódzkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka587778
Hej dziewczyny czy wiecie jak nazywa się lekarz ginekolog z charakterystyczną blizną na policzku? pracuje w wojewódzkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie. Jezeli chodzi o ginekologow w Elblągu to stanowczo nie polecam doktora GENGE, ktory przyjmuje w przychodni na Bazynskiego. Poszlam do niego na moje pierwsze w zyciu badanie ginekologiczne i oczywiscie poprosilam czy moglby byc delikatny poniewaz jestem na takim badaniu pierwszy raz. Nie zrobil ze mna wywiadu zadnego, tylko od razu kazal sie przygotowac do badania. Kiedy juz siedzialam na fotelu powiedzialam ze sie bardzo wstydze a on chamsko wzial moje nogi i powiedzial ze wstydzic bede sie po badaniu. Stwierdzil infekcje i dal globulki ktore regularnie bralam. Na kolejnej wizycie kontrolnej stwierdzil ze mam grzybice a ja spytalam jakim cudem skoro bralam globulki regularnie. powiedzial: a co mnie to obchodzi. Stwiedzil tez ze napewno nie bede mogla miec dzieci. W sumie do ginekologa poszlam ze wzgledu na bolace krostki ktore wyskoczyly mi w miejscu intymnym i gdy spytalam od czego one sa to powiedzial ze to nie jest wazne. Po kazdej wizycie od niego wracalam zalana lzami i tak wygladala reszta dnia. Zmienilam lekarza na fantastycznego doktora GAYDE, ktory przyjmuje na Myliusa. Po jednym badaniu stwierdzil ze to nie grzybica tylko wirus HPV i ze gdybym przyszla miesiac pozniej mialabym raka szyjki macicy. Od razu wykonal cytologie i przepisal Condyline. Ten lekarz uratowal moja szyjke macicy i to w sumie dzieki niemu jestem teraz w 7 miesiacu ciazy, ktora oczywiscie on prowadzi. Tym bardziej dziwia mnie wypowiedzi na jego temat kolezanek powyzej ze nie robi USG i nie zajmuje sie ciaza. Ja mam USG robione na Kazdej wizycie u niego, mierzone tetno. Skierowal mnie na badania w 20 tygodniu ciazy do szpitala i w przyszlym tygodniu tez ide na USG do szpitala. Krew mam pobierana na jego skierowanie i dzieki niemu nie stracilam dziecka, poniewaz wystapily u mnie krwawienia. Nie mam temu lekarzowi nic do zarzucenia i Z CZYSTYM SUMIENIEM MOGE POLECIC GO WSZYSTKIM KOBIETOM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka nigdy nie byłam jeszcze u ginekologa i mam pytanie jakie jest mniej wiecej oczekiwanie na nfz? Trochę mi się spieszy bo najprawdopodobniej jestem w ciazy. Czy bedac w ciazy moge sobie pozwolic na czekanie miesiac na wizyte? Jesli nie to jaki koszt jest takiej wizyty w prywatnym gabinecie, biorac pod uwage ciąze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc jesli pytanie nadal aktualne to nie wiem czy drozd jest dobrym pomysłem. Słyszałam o nim duzo złego. Napewno nie idz do jego kolegi z przychodni, genge. W powyższym poscie napisalam o nim. Czas oczekiwania do nich to tydzien- dwa. Polecam naprawde serdecznie Pawła Gayde. Cudowny fachowiec , przyjmuje tez państwowo i jak zarejestrujesz sie np w poniedzialek to tego samego dnia, No, najpóźniej we wtorek juz jestes przyjmowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe o tak o
Drozdzie to moze byly super opinie ze dwa lata temu heh ja z ginekologow z bazynskiego zrezygnowalam i wam tez radze a zwlasz kobietom w ciazy zeby w depresje nie popadly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam wczoraj na wizycie u
u Izabeli Macinkiewicz :O. Przyszłam żeby zrobić tylko cytologie ale ta jeszcze zaciągneła mnie na usg dopochwowe i wizyta która trwała ok 8minut kosztowała mnie 140zł. Parodia. Kobiety siedzą tam nawet po pół godziny a ta skasowała mnie za wypowiedziane dwa slowa (że jestem zdrowa) 70zł (tyle kosztuje u niej konsultacja) i wiadomo plus koszt cytologii i usg. Dla mnie to przeginka i więcej do niej nie pójdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna 26
A ja polecam również gajde jestem w 13tygodniu ciąży na każdej wizycie robi usg jest bardzo miły a chodziłam już do kilku ginekologów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina198310
Dziewczyny, ja Wam polecam doktora Henryka Hryniewicz. Przyjmuje w szpitalu na Żeromskiego oraz ma prywatną praktykę przy ul. Zielonej 1. Prowadził moją ciążę i byłam bardzo zadowolona. Profesjonalna, fachowa obsługa. Po prostu super. A poza tym, bardzo wspiera pacjentki podcas porodu. Naprawdę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lion11111
Ja także byłam u tego lekarza na wizycie i byłam zadowolona. Teraz zbliża się termin ponownej wizyty więc także się do niego wybieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobietki przestrzegam przed doktor luberecka z elblaga !!! Ta pani ma chyba jakis wstret do dzieci. Nie podala lekow w odpowiednim momencie co spowodalo poronienie a druga sytuacja test wyszedl pozytywnie wiec umuwiono sie na wizyte na wizycie pani dokt powiedziala ze napewno to nie wczesna ciaza ale sama nie wie co i sierowala na czyszczenie do szpiatala ale dla sprawdzenia wizyta u innego lekarza ktory stwierdzil wczesna ciaze przepisal witaminki i sie nie mylil.... Uwazajcie bo mozecie stracic kochane dzieciatka przez takiego doktora !!! Jest mila wtedy gdy widzi ze moze wyciagnac pieniazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystyna 1954
Ja także kiedyś byłam u dr Lubreckiej i byłam rozczarowana. Po przeczytaniu opinii na portalu i po rozmowach z koleżankami poszłam do Hryniewicza, które także do niego chodzą. Było miło, fachowo i na temat. Czego chcieć więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, a co myslicie od dr Owczarek lub Monice Zamojcin? Szukam fachowego lekarza, gdyż straciłam pierwczą ciążę (zajmowała się mna dr Luberacka i już nie chę do niej wracać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 2908
Ja chodzę od wielu lat do Owczarka i jest świetny. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Styczniows_mama2014
Cześć, jestem w 24 tygodniu ciąży i z ręką na sercu polecam doktora Filipkowskiego. Zleca bardzo dużo badań, bardzo dba o pacjentki. Za każdym razem nie robi USG bo wychodzi z założenia, ze nie jest to zbadane naukowo, ze to badanie nie szkodzi ani szkodzi. jest on zastępcą ordynatora w starym szpitalu. Bez problemu daje zwolnienie, recepty. Na potwierdzenie ciąży poszłam do Drozda. Największy "wieśniak" jakiego znam. Serduszko już biło i stwierdził, ze to 6-7 tydzień a może 4 i ustało na 4. Ale zapomniał o tym, ze jeszcze w 4 tygodniu dziecku nie biję serce.. Jest bardzo niekompetentny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka2567
Ja osobiscie polecam dr Macinkiewicz. Fakt przyjmuje tylko prywatnie,ale cena wizyty nie jest najwyzsza w elblagu. Obecnie prowadzi moja ciaze i jak narazie naprawde nue mige narzekac. A z innych lekarzy z ktorymi mialam stycznosc w szpitalu z czystym sercem polecic moge dr Ladynskiego i dr Lecka-kazik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona pacjentka
Byłam kilkakrotnie u dr Radziszewskiej i jestem zadowolona,pomogła mi i była bardzo miła,a może to Wy,pacjentki macie przerost własnych ambicji?,widziałam już takie,ważne,nie wiadomo dlaczego,i wyniosłe,potrafią narzekać a nie widzą swojego zachowania,często nie właściwego,doktor jest w porządku,miła,uśmiechnięta i skuteczna,a papierosy?,wiele osób pali,jej też wolno,przy mnie nie paliła i myślę,że nie robi tego podczas wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuszka
Witam, trochę odświeżam i liczę bardzo na dość szybką odpowiedź. Nie byłam jeszcze nigdy u ginekologa i chciałabym, żeby za pierwszym razem była to lek. kobieta. Niekoniecznie chciałabym, żeby przyjmowała prywatnie, więc może mogłaby któraś z Was napisać, gdzie mogę się zarejestrować na wizytę? Byłabym przeogromnie wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×