Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

robaczek1

ginekolog- Elbląg

Polecane posty

Gość czarpoma
niezadowolona... kobieto idz do jakiego kolwiek lekarza i podwaz opinie innego to zobaczysz reakcje..takich rzeczy sie nie robi,bo oni wiedza ze kazdy moze byc na ich miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość getA
www.ginekolog-elblag.pl polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia899999
Rzepowa jest najgorszym lekarzem jakiego spotkalam w sowim zyciu. Nie zycze nikomu zeby musial cierpiec przez nia tak jak ja!!! Nie dosc ze nie informuje o wszystkim to jeszcze traktuje obojetnie.Nienawidze jej z calego serca za moje cierpienie z wielka laska trzymala mnie na oddziale patologii ciazy! Ale najgorzej bylo i nadal jest po cieciu cesarskim!!! Wredna baba wie jak pomoc ale tylko wtedy jak nie dolega nic powaznego!!! Po cc zrobil mi sie naciek nad rana a na miejscu blizny ogromne twarde guzki po lewej i prawej stronie sprawia mi to niesamowity bol ciezko zajac mi sie malym dzieckiem!!! a ona twierdzi ze to nic takiego ze to samo zniknie!!! a gada tak tylko bo nie wie co ma zrobic albo poprostu nie chce jej sie nic robic!!! wyladowalam w szpitalu z okropnym bolem a rzepowa stwierdzila ze mi sie zdaje i zostalam puszczona do domu!!!! Nienawidze kobiety i zycze jej jak najgorzej oby rownie mocno msialam cierpiec a nikt nie bedzie chcial jej pomoc!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Pana Owczarka. W ogóle polecam szpital wojskowy. Leżałam na oddziale ginekologiczno położniczym. Dobra opieka. Lekarze interesują się pacjentką. Co do doktor Radziszewskiej z ul. Bema. Również gorąco NIE POLECAM. Przyszłam do niej z problemem. Z zapaleniem. A ona jak zobaczyła upławy to kazała mi wyjść z gabinetu i powiedziała że mam przyjść jak mi przejdzie bo ona "się brzydzi". Głupia baba. Doktor Drozd, miły ale taki "ciapcia". Byłam u niego dawno więc może był jeszcze niedoświadczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie bezpłodności to dziewczyny odradzam lekarzy w Elblągu ja przez 3 lata nie mogłam zajść w ciąże aż trafiłam do pani dr która powiedziałam mi wprost że w Elblągu nikt mi nie pomoże ponieważ tu nie ma fachowców wyspecjalizowanych w tej dziedzinie a co najważniejsze nie ma odpowiedniego sprzętu do badań. Na początku byłam w szoku bo dla mnie lekarz to lekarz ale teraz jestem jej bardzo wdzięczna. Poleciła mi klinikę IN VICTA Gdańsk i obecnie jestem w 20 tygodniu ciązy.Po 3 wizycie w IN VICTA wiedziałam co jest powodem bezpłodności. Nasi elbląscy lekarze wymyślali różny diagnozy które okazały się bredniami. Moja znajoma miała ten sam problem co ja i jej lekarz (inny niż mój) powiedział jej to samo co mi. Więc dziewczyny jak macie problem z zajściem w ciąże to polecam In VICA Gdańsk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koli 35
Nikt Ci tego nie powie na forum bo to nielegalne jest ale sa lekarze w elblagu ktorzy o robia bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
A jak mogłabym się dowiedzieć kto to może zrobić,jak mam szukać?Naprawdę to dla mnie ważne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie jeszcze nie....
spotkalam z usunieciem ciazy przez lekarza w elblagu. Zadzwon do Pani ginekolog,która przyjmuje na traugutta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
I co ja mam jej powiedzieć,czy usuwa pani ciążę?To bez sensu,nikt mi nic nie powie.Nie wiem co mam robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie jeszcze nie....
ona kiedys mnie sama spytała,czy ciąża planowana, jak poszłam do niej w 6tc...wiec byc moze i ona sie tym zajmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie jeszcze nie....
po za tym zadzwon do niej, wyszukasz jej nr tel na internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecista sukienka
idź na wizytę do dr F przy pasażu ale nie pytaj przez telefon czy to zrobi tylko umów się na wizytę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie jeszcze nie....
no ta racja, głupota wypytwac przez tel. lepiej sie umów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecista sukienka
ten przy pasażu zrobił to mojej koleżance więc na 100% się tym zajmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
Dzięki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja tu pierwszy raz , mam wielki problem jutro tj 3 czerwca mam termin porodu i mam zaswiadczenie na cesarke od psychiatry ze wzgledu na moj stan psychiczny lecze sie od 3 lat ale w szpitalu wojskowym jak i starym stwierdzili ze na takie zaswiadczenie cc nie robi sie wiec ja juz umieram od jakiegos czasu co mam robic gdzie szukac pomocy ? podpowiedzcie cos prosze pozdrawiam Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja tu pierwszy raz , mam wielki problem jutro tj 3 czerwca mam termin porodu i mam zaswiadczenie na cesarke od psychiatry ze wzgledu na moj stan psychiczny lecze sie od 3 lat ale w szpitalu wojskowym jak i starym stwierdzili ze na takie zaswiadczenie cc nie robi sie wiec ja juz umieram od jakiegos czasu co mam robic gdzie szukac pomocy ? podpowiedzcie cos prosze pozdrawiam Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A która z was może powiedzieć coś o dr. Mowińskiej z Jaśminowej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elblążanka27
Witam serdecznie!!! Dziewczyny czy możecie mi coś powiedzieć o dr.Chlebowskiej, do tej pory słyszałam raczej dobre opinie. Mam za sobą poronienie i ciąże obumarłą, chciałabym trafić do naprawdę dobrego i sprawdzonego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luneczka20
Witam. Czy któraś z pań jest w stanie więcej powiedzieć mi na temat tej pani doktor? Jak przebiega u niej badanie itp. Jestem w ciąży i zamierzam u niej prowadzić swoją ciążę. Interesuje mnie również cena w jej prywatnym gabinecie oraz czas oczekiwania na wizytę jak i również informacje na ten temat jeśli przyjmuje na NFZ. z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana08
a gdzie teraz Dr Chlebowska ma gabinet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gk
Do wszystkich matek i przyszłych mam! Błagam Was nie chodźcie do Krystyny Radziszewskiej w Elblągu. Jeśli dbacie o własne zdrowie i chcecie urodzić zdrowe maleństwo wybierzcie innego lekarza, tylko nie ją. Podczas wizyt śmierdzi od niej alkoholem. Mi wmawiała , że wszystko jest ok z dzidziusiem, a okazało się, że maleństwo przestało się rozwijać. Nieświadoma chodziłam z ciążą aż do 17 tygodnia. Musiałam usunąć. WYBIERZCIE INNEGO LEKARZA DLA DOBRA SWOJEGO I SWOICH DZIECI!!! Nawet jak ktoś już do niej chodzi, niech zabiera kartę i idzie do innego lekarza. Życzę wszystkiego dobrego wszystkim mamusiom i przyszłym kobietom planującym ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odradzam wymieniona na poprzedniej stronie p. Dorote Piekarska. Jako nastolatka bylam u niej na 2 wizytach, o 2 za duzo. Polecila mi ja moja siostra, o zgrozo, bo ja bym jej najgorszemu wrogowi nie polecila. Kobieta antypatyczna i bardzo malo delikatna, do dzisiaj mam traume jezeli chodzi o badania na fotelu ginekologicznym, a minelo juz troche lat :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luneczka20
Dr. Marcinkiewicz Witam. Czy któraś z pań jest w stanie więcej powiedzieć mi na temat tej pani doktor? Jak przebiega u niej badanie itp. Jestem w ciąży i zamierzam u niej prowadzić swoją ciążę. Interesuje mnie również cena w jej prywatnym gabinecie oraz czas oczekiwania na wizytę jak i również informacje na ten temat jeśli przyjmuje na NFZ. z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki czy mozecie mi cos powiwedziec o Ginekologach przyjmujacych na Myliusa? mowie tu o tych z NFZ. Wczoraj zrobilam test i wyszedl pozytywny. Bardzo sie ciesze bo dlugo czekalismy na ta ciaze. Wyjezdzam w niedziele na urlop i chcialabym przed wyjazdem pojsc do lekarza. Zadzownilam na Myliusa i kobietka powiedziala, ze smialo moge przyjsc w czwartek rano. Tylko nie mowila nic o lekarzu a ja ze nie jestem z Elblag w ogole sie nie orientuje :( prosze o jakies informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luneczka20
A czy tam nie mieszcza sie niepubliczne zaklady? Bo dziwne ze tak szybko by Cie przyjeły... A skad jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjechalam do Elblaga z poludnia polski. Bylam tam u dentysty tez z NFZ. Słyszalam ze ginekolog tez z NFZ tam przyjmuje. A tak szybko bo powiedzialam jej w czym sprawa i ze juz raz poronilam i ze stresa mam jechac na urlop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jednak przez NFZ, ide jutro rano. Dzieki Bogu kobeitka mnie wcisnela! to juz duzy plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunauuuu
Cholera a mnie nigdzie wcisnąć nie mogli i muszę prywatnie iść a skąd nabrac kasy na wizytę i badania??!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gk
Droga Lalunauuu wiem, że niektórym ciężko wygospodarować pieniążki na wizyty, ale jeśli jesteś w stanie to zrobić to proszę Cię chodź do najlepszych specjalistów. Wybierz dobrego prywatnego ginekologa i bądź spokojna. Ja byłam w ciąży i straciłam swojego aniołka. Chodziłam państwowo do lekarza bo miałam do niego zaufanie i bardzo boleśnie się zawiodłam. Oddałabym wszystkie pieniądze żeby mieć przy sobie mojego dzidziusia. Nigdy w życiu nie idź do dr. Krystyny Radziszewskiej - błagam Cię. Dbaj o siebie życzę Ci wszystkiego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×