Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gabcia35***

Szukam przyjaciółki

Polecane posty

pogoda paksudna, wrecz jesienna nie ma co robic (no chyba ze znow zaczne ogladac jakies filmy...) wiec pisze ... a noz znajdzie sie ktos interesujacy do pogadania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mialam kiedys super psiapsółe rozumiałysmy sie bez słów byłysmy takie zwariowane i czasami głupie bo młode zaczełyśmy sie od siebie oddalać kiedy zaczełema sie spotykać z moim obecnym chłopakiem gdy był w wojsku my znowu sie kumplowałysmy ale ona wyjechala do Anglii dzwoni czasami sie spotykamy ale to juz nie to samo juz nie umiemy tak ze soba rozmawiac obecnie kupluje sie z taka Kaśką ale to ie jest to mamy odmienne zdanie i problemy i nie umiem z nia rozmawiac o moich problemach moja obena przyjaciolka jest moj facet jest super ale to nie to chociaz czasami daje sie namowic na współne maseczki i te sprawy ale co kobitka to kobitka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asagnieszka1982
Cześć, Ja również szukam przyjaciółki, koleżanki, osoby z którą mogłabym porozmawiać, pójść na spacer , do kina . Niestety moja przyjaciółka poznała nowego chłopaka i nie ma czasu dla mnie i bardzo mi przykro z tego powodu i niesty nic na to nie poradzę. Sama spotykam się z chłopakiem,ale zawsze znajdę czas dla koleżanki. Pierwszy raz wypowiadam się na forum. Weszłam tu, bo naprawdę nie mam już pomysłu na poznanie sympatycznej koleżanki. Kiedy nie spotykam się z chłopakiem często wychodzę gdzieś sama, ale smutno niestety jest :( Dodam że mieszkam w Gdyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby któraś naprawde chciała by mieć przyjaciółke z przawdziwego zdażenia to prosze piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melite
hejka!jestem mamą 1,5 rocznego chłopca,szukam szczerej,słownej przyjaciółki do wspólnych spotkań,rozmów i zabawy,z okolic gdańska najlepiej mamę dzidzi w podobnym wieku,chętną do wypadów na zakupy,spacery z dzieckiem wspólne rodzinne wyjazdy z dziećmi i mężami na urlopy, weekendowe wypady itp.jeżeli jesteś zainteresowana napisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melite
ja mam 24lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!!!no no widzę że tu same samotnice,ale jakoś do rozmowy nikogo chętnego niema,czy to niedziwne?może tak naprawdę niepotrzebujemy nikogo albo jesteśmy tak mało towarzyskie że dla tego niemamy bratniej duszy:) ja osobiście przyznam że mam ogromne wymagania oczekuję uczciwości i słowności wzamian daję całą siebie...ja jestem zodiakalnym skorpionem także jak przyjaźn to po grób:) Dlaczego niemam przyjaciółki?a to dlatego że przyjaźń z dzieciństwa się rozpadła przez chłopaka mojej przyjaciółki, był głupim palantem,o czym ona przekonała się po 5latach,i chciała wrócić do naszej przyjaźni,zgodziłąm się ale moje zaufanie zniknęło niemogę powiedzieć jej wielu żeczy a bardzo bym chciała bo dręczą mnie tajemnice:( Dwie inne przyjaciółki wbiły mi nóż w plecy,jedna okazała się nieszczera,wszystko co jej powiedziałam zostało obrócone przeciwko mnie i rozgadane po całym swiecie a druga po prostu wykorzystała moją ufność w to że człowiek jest dobry z natury a życie zmusza go do bycia twardym i złym... I TAK ZOSTAŁAM SAMA Z MĘŻEM I SYNKIEM KTÓRYM MÓWIĘ WSZYSTKO(Z BRAKU LAKU LEPSZY KIT HEHEH )ALE JAK WIECIE TO NIE TO SAMO CO PRAWDZIWA PRZYJACIÓŁA TAKA OD WSZYSTKIEGO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO BO NIBY WEŹ IDŹ Z CHŁOPEM NA ZAKUPY ALBO POGADAJ O KOBIECEJ NAMIĘTNOŚCI,ZAZDROŚCI CZY PASJI... FACECI NIE ROZUMIEJĄ CO CZUJĄ KOBIETY CHOĆ CZASEM UDAJĄ ŻE TAK JEST ONI NIE MAJĄ NASZEJ INTUICJI,MARZEŃ O PRZYSTOJNYM BRUTALU CZY CZARUJĄCYM KSIĘCIU... KOCHANE DORZUCIE JAKIŚ WĄTEK,MOŻE CZEGO OCZEKUJECIE OD SWOICH WYMARZONYCH PSIAPSIÓŁEK,A CZEGO NIE OTRZYMAŁYŚCIE A CHCIAŁYBYŚCIE A CO Z FACETAMI????CZY FACET MOŻE BYĆ PRZYJACIÓŁKĄ OD SERCA,JAKIE CECHY POWINIEN POSIADAĆ TAKI SKARB? CZEKAM NA WASZE SUGESTIE BUZIAKI PAPPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna_rybka23
szukam przyjaciółki z Gorzowa Wlkp i okolic. ( woj. lubuskie) - Mam 23 lata , 1,5 roczna dziewczynke , i brak kogos od serca co by byl skory na wspolne wypdy na zakupy , ploty , spotkania i imprezy ... smutno mi samej. gg 232649 badz mail delicius@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensik
..a ja tez poznam koleżankę, przyjaciółkę ... najbliższe osoby powyjeżdżały albo mają swoje rodziny i brak czasu;) wiec.. chętnie pogadam, pójdę na zakupy lub wysłucham :) .... jestem ze śląska .. ale chętnie tez porozmawiam na gg;) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyna0912
witam!!! mam 39 lat dużo wolnego czasu i też szukam koleżanki,przyjaciółki z którą można pogadać,pośmiać sie wyskoczyć na kawkę albo piwko???moje koleżanki to same typowe matki polki nie obrażając nikogo ale moja córka ma już lat 20...a ja lubię wyjść potańczyć,pośmiać sie...szukam kogoś z podobnym temperamentem..jestem ze śląska z Rybnika.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nona o
ojej jaki to slodzki temat:) warto odswiezyc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morgiana19900
To jest tragiczne siedzieć samemu w domu i nie mieć nawet z kim pogadać....Mam 18 lat i szukam przyjaciółki najlepiej z okolic Poznania lub Mosiny w wieku od 17-20 lat. Chłopaka już mam więc drodzy panowie odpuście sobie, ja szukam Kumpeli takiej od serca z którą można wybrać się na zakupy lub na dyskotekę. kontakt-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morgianaxxxx
To jest tragiczne siedzieć samemu w domu i nie mieć nawet z kim pogadać....Mam 18 lat i szukam przyjaciółki najlepiej z okolic Poznania lub Mosiny w wieku od 17-20 lat. Chłopaka już mam więc drodzy panowie odpuście sobie, ja szukam Kumpeli takiej od serca z którą można wybrać się na zakupy lub na dyskotekę. kontakt-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morgianaxxxx
oj 2 razy wysłałam bo net miał problem z nickiem:/ (w każdym razie obydwa są moje) kontakt to na e-mail pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za to inny
a jest tu ktos okolo 25 lat:D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala5
Witam też szukam osoby szczerej do babskich spraw mam 30 lat i jestem z Mysłowic,zawiodłam sie juz na paru psełdo przyjaciółkach wiecie dajecie wszystko a wzamian jest kłamstwo.Wierze ze są jeszcze osoby szczere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alyson
Witajcie kobietki. Jestem żoną i matką 1,5 rocznego synka, brakuje mi babskiej bratniej duszy, bo jak na razie wszystkie bliskie znajomości i przyjaźnie rozeszły się po świecie, bądź zniknęły wraz z powstaniem związków i rodzin. Jeśli tylko ktoś ma ochotę pogadać bądź wybrać się na babsko dzidziusiowy wypad to zapraszam na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alyson
Dodam jeszcze, że mam 26 lat i mieszkam w woj. podkarpackim ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLA 21
JESTEM Z KOŁA WIEKKOPOLSKA SZUKAM PRZYJACIYLKI Z KTÓRA OD CZSU DO CZASU BEDE MOGŁA SIE SPOTKAC I POGADAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLA 21
MAM MEZA I KOCHANA CORECZKE KTORA MA 12 MIESIECY I SZUKAM PRZYJACIUŁKI Z KTORA MOZNA POGADAC O BABSKICH SORAWACH I SIE PO WYGŁÓPIAC I POSPACEROWAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLA 21
9707389 TO MOJ NUMER GG PROSZE PISAC CZEKAM PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmamusia
Dziewczyny ciekawa jestem czy któraś z was znalazła tutaj przyjaciółkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina16
Hej szukam jakies kumpeli ktora nie posiada swojej przyjaciolki... chcialabym poznac jakas dziewczyne z okolic wadowic...nie mam przyjaciolki i czasem nawet nie mam sie komu wygadac....mam 16 lat i jezeli jestes z moim lub podobnymwieku napisz na moje gg 8724380. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mmmmmmmmmmmmmamusia:) no może trochę za dużo tego \"M\" ale ok.wiesz wydaje mi się że raczej trudno w tym chaosie o znalezienie przyjaciółki,to forum wygląda raczej jak ogłoszenia z anonsów heheh nieobrażając nikogo bo w końcu sama też tu piszę... Dziewczyny każda podaje swój numer gg i niby wszystko jest w porządku ale jak np. ja mam komuś odp.kogo wogóle nie znam jeżeli nie umiecie rozmawiać na forum to jak rozmawiać prywatnie? wydaje mi się że to tu powinna się nawiązać konwersacja a dopiero potem przechodzi się na prywatne pogaduchy zwierzenia itp. i to nic że ktoś jest z drugiego końca polski bo wszakże można przecież jeździć do siebie nawzajem np. na urlop liczy się szczerość i pokrewność dusz... a o tym czy ktoś jest sympatyczny dla kogoś czy nie, nie decyduje \"anons\" lecz wypowiedzi o życiu codziennym ,np.co dziś robiłam,moje złote myśli uwagi śmieszne historie itp. pomyślcie o tym... pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się w pełni z MELITE niektóre tutaj osoby wielce szukają kogos do rozmowy czy znajomości a ja raz spróbowałam i napisałam do lola21 i wiecie co olała mnie totalnie pisze że szuka koleżanki i te sprawy a jak napisałam do niej i jak się dowiedziała że mieszkam 200 ponad km od niej to nawet nie potrafiła napisać do widzenia czy pocałuj mnie w d... więc tego nie rozumiem podaje swój nr gg i chce żeby do niej pisano a robi sobie jaja bo do mnie jak by ktoś napisał na pewno inaczej bym to potraktowała ale to się nazywa kultura.Więc tak jak napisała koleżanka wyżej może lepiej by było zacząć od zwykłego forum popisać coś o sobie i wogóle a dalej jakoś może się wszystko potoczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×