Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Gość akasia
paziu a jak Tobie po zastrzyku?? juz minęło 36h to rzeczywiscie powinny peknac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi się wydaje że pękły po tamtych jajeczkach zeszłego cyklu nie ma śladu więc owulacja napewno była bo jakby nie było to by mi się torbiele probiły. Tylko zabardzo niewiem w którym momencie. A testów owulacyjnych chyba nie ma sensu robić po pregnylu. A co u ciebie. W którym dc jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ..ten Mikolajkowy wieczorek ... ;) Pitunia - ja tez mam mniej więcej w polowie cylku taki płodny śluz ... ciągnacy się i przeźroczysty - ja nie biore zadnych lekarstw ... tylko kwas foliowy ... ale nie moge od przeszło 1.5 roku zajsc w ciaze :( mam podobny problem do Ciebie kiedys nękaly mnie infekcje ..jak się troche podleczyłam to za chwilke znowu .. koszmarek ... w sumie mam znajoma w słuzbie zdrowia i zawsze przynosiła mi różne leki na te paskudztwa ... teraz juz od jakis 3 miesiecy mam spokój ... wziełam sobie \"dowcipnie \" i doustnie kuracje ... potem poprawiłam lactovaginalem i jak na razie odpukać ... cały czas jak mnie coś szczypie - stosuje clotrimazolum ... wiem ze te zarazy lubią jak się je słodycze i pewnie stad te moje nawrty chorooby - bo ja bez słodyczy umieram ... ja wiem ze moj maz ma jednak problemy z płodnoscia - ale boje się ze po tych zapaleniach może jakieś zrosty się porobiły ?? w sumie szlag mnie juz trafia prawie dwa lata a ja nie jestem w ciąży ... nie wiem ile jeszcze pociągnę :( ale jak na razie nie chce o tym mysleć ... świeta mnie absorbują ... i chce się cieszyć przygotowaniami ... kupilam dziś teściowej piekne świeczniczki z grubego szkła przeżroczystego do tego świece i stroiki ze szkiełek - złotych - istne cudo ... mam nadzieje że bedzie jej się podobać ... a od męża dostalam perfumy - moje kochanie nie wytrzymalo do świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akasia
26dc..czekam na @ po odstawieniu duphastonu ..ale juz jestem potwornie wsciekla na caly swiat --wiec niedlugo bedzie!oby jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam problem odkąd pamiętam z infekcjami. Teraz odpukać spokój od maja ale co jakiś czas biore lactovaginal. Tez słodycze uwielbiam i to pewnie przez nie co jakiś czas powraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkaaaa
witam dziewczyy w mikołajki! dziś w szkole był u nas mikołaj, a dzieci pytały mnie, czy wierzę w świętego Mikołaja? Oczywiście, że wierzę. :) Lenka, byliśmy jednak dziś u profesora, ale późno, po 18. OPowiadam po kolei. Powiedziałam ,że staramy się 5 cykli, on na to że to mało. Trzeba przynajniej rok. Pytał czy mam regularne cykle, czy jest śluz. Wszystko jest w porządku, bo cykle regularne i śluzu mnóstwo. Zbadał mnie. Widziałam na monitorze sowją otwartą szyjkę macicy - ale fajny widok. Jestem w 13 dniu cyklu więc szyjka była prawidłowa. POtem poszłam na usg "dowcipne":) i pani doktor powiedziała że są pęcherzyki, ale nie powiedziała czy już po owulacji, raczej przed. Co dziwne powiedziaął że owulacja będzie w prawym jajniku a przy badaniu bolał mnie lewy. POtem znowu poszłąm do profesora, dał skierowanie dla męża na badanie nasienia, ale kazał iść dopiero w marcu na nie, a teraz zrobić tzw. próbę biologiczną, tj. kochać się spontanicznie. Powiedział, że mąż ma rzucić palenie i jutro już mu kupuje nicorette, teraz będzie miał motywację. Zdziwiło mnie, że nie kazał mierzyć soebie temperatury, nie obserwować, tylko być spontanicznym. Ogólnie miło, uspokoił mnie trochę, kazał nie panikować. Szkoda że się nie spotkałyśmy, Ja teraz, jeśli się nie uda, to dopiero w marcu się zjawię. Lenka, czy możesz mi opisać swoją sytaucję, czy brałaś tabletki, co teraz jest nie tak. ja nigdy nic nie brałam, więc...zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkaaaa
pozdrawiam dziewczyny, przepraszam za tą prywatę... idę do łóżeczka. jutro zajrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
Martyniu co do twojego męża. Mój jak mił przeciętne plemniki to dostał coś od ginia tylko nie pamiętam co ale oprócz tego brał też witamine A podobno słyszałam to też od gin i nie tylko że po tej witaminie jest ich więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkaaaa
Aha, Lenka ja też jechałam przez Choroszcz, więc jechałyśmy tą samą trasą, tylko że my w Jeżewie wjechaliśmy na trasę od strony Kobylina (trochę z boku). Jeszcze się zobaczymy...papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ..moj meżus bierze ... mnóstwo witamin ... to wszystko go jednak troche ostatnio oslabiło - a nie jak myślałam poprawiło jego formę :( ..jest nawet troche gorzej niz bez brania tych wszystkich specyfików ... w piatek jedzie na ponowne oddanie \" chłopaków \" - mam nadzieje ze z nimi jednak lepiej - bo ich proces tworzenia trwa ok. 3 mies także mniej więcej po 70 dniach moze się coś zmieniło ?? oto co facet powinien brac by plemniczki były troszke lepsze ... Androvit lub Safalzin Witamine E nawet 3 razy dziennie po 2 kapsulki witaminke C by chłopaczki sie nie sklejali :) aspargin. filomag B - na mniejszy stres cynk organiczny mój minius jeszcze bierze coś na lepszą przepustowośc układu zylnego - ale to tylko po wizycie u lekarza wg zaleceń polecana jest takze niekiedy L -arginina - na lepsza ruchliwośc pliemniczków ... Myszeczko ważne jest tez czy mezczyzna pali ... także kupuj nikoret i motywuj swojego męża mocno :) Androlog mojego mińka chyba z 15 minut przeprowadzał z nim wywiad ..czy pali czy pije - więcej niz powinno sie ..czy korzysta z innych uzywek - jakim są narkotyki ... jak pracuje ..jak sie ubiera ... itp. szczegoly ... mam nadzieje ze wyprowadzi mojego miniusia ze chłopaczki - będa ściany przeżerać :) chciałabym marze o slicznym bobasku :) pozdrawiam kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana 24
Mój kotek..nie pali już prawie miesiąc..jestem z niego taka dumna..u nas też to jest - na razie problem z jego strony..miał za mało plemniczków, powinno być 20-300mln, a mój kotuś miał...12..to mało. Reszta jest w porządku..chodzi tylko o ilość. Mam nadziję, że od lipca się poprawiły badania...bo teraz idzie na powtórne za. ok tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochaniutkie Ja wczoraj byłam u Profesorka, zrobiła mi się jakaś trobiel.. :-( Pan Profesor podrapała się po głowie.. i zap[ytał \"Coś Ty tam wychodowała ?\" ;-) No kurcze.. co wychodowałam to wychodowałam.. a nie da sie tego przerobic na dzidzie ? Echhh.. Tak myśle że to mój pęcherzyk z poprzedniego cyklu który nie pękł.. Ale profesorek małomówny.. Po USG i badaniu stwierdził że nie podamy juz w tym cyklu Gonalu..bezpieczniej poprostu to przeczekać od 16 dc mam brać duphaston.. i kochać się z moim A kiedy tylko mi się zachce ;-) Na szczęscie z chceniem nie mam problemów ;-) I ogólnie chumorek mi dopisuje. Myszkoo ja wyjechałam z Białegostoku o 19.00 bo robłam zakupy w Auchan, Pani Doktor która robi USG wytłumaczyła mi jak tam dojechać. A u lekarz byłam krótko na usg zwykle wchodzę bez kolejki.. a tym razem chyba przez te torbiel na wizytę też zostałam poproszona bez czekania.. także z gabinetu wyszłam ok 15,00 Wczoraj nie odzywalam się już bo musiałam jescze lecieć do mojego chrześniaka z prezentem Mikołajkowym..Jejku alllle był szczęśliwy że przyjechałam Przywiozłam mu duży gwiezdny miecz..od razu potraktował nim mego brata hihihi i takie 2 śliczne koszule w paseczki , jak dla dorosłego mężczyzny no i oczywiście MIKOŁAJOWE cukierki.. To takie cudowne uczucie widzieć jak dziecku \"zapalają\" się do czegoś oczy. Mój A też miło spędził dzień ze swoim synkiem.. on jest starszy więc wybrała sobie wodę toaetową..elegancik jak jego tatuś.. Mój A. zawsze tak ślicznie pachnie..echh.. Cóż kobietki także ja w tym rku to raczej nie dołaczę do grona \"ciężarówek\" , chyab że ta moja torbiel to... nie torbiel... ;-) Całuski dla wszystkich Paziulki,Trynity,Martyn-i,Justynki,Myszki,Dianki,Mluwy, Nieudanej,akasi.. sysi111, Fas-olci.. ojej..pogubiłam się .. i wszystkich odwiedzających nas na forum kobietek.. :-)przyjemnych przygotowań do Świat.. Do napisania i przeczytania.. I jeszcze pojadę prywatą ;-) Myszkoo ..ja również mam nadzieję że się spotkamy u Profesorka, że nadarzy się taka okazja.Ściskam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitulka
Do trinity 27 Piszesz o infekcjach grzybiczych spowodowanych chyba spożywaniem nadmiernej ilości słodyczy, ja prawie w ogóle ich nie jem (staram sie zdrowo odżywiać) a infekcje tak i tak co jakiś czas wracają (zwłaszcza upławy i pieczenie) . Juz dość długo stosuję Lactovaginal, a mimo to mam różne dolegliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pitulka Trynity .. w moim przypadku też jest tak , a przynajmniej było że miałam takie nawracające zapalenia.. Ale od jakiegoś czasu -nie chce zxapeszać, mam spokój.. W pogotowiu mam clotrimazolum krem i jak tylko coś.. to od razu się kremuję ;-) No to moooże mamy kolejny wspólny problem.. echh.. Buzialki..zmykam do mojego A. wczoraj się nim nie nacieszyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!sysiu111, dziękuję za radę co do witaminy zobaczę co jutro powie mój gin. Trirnity strasznie dużo Twój mąż łyka tych witamin, myslałam, ze jeden komplet jakiś starczy:) Diana jeśli chodzi o ilość plemników to właśnie patrze na wynik mojego męża on ma 50 mln więc jest w miarę chcociaż do 300 mu daleko:(, ale jeśli norma jest od 20 to mnie pocieszyłaś. Czekam na tą jutrzejszą wizytę jak na zbawienie. Niestety mó maż pali paczkę dziennie, no ale trudno mówi że jakoś nie może rzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejki dziewczynki .... Pitulka ... nie wiem czy infekcje mają coś wspolnego ze slodyczami ale moj gin powiedzial ze to rozwija \"grzybki\" ... poza tym lactovaginal troche podlecza - bo zawiera kwas mlekowy ale to niejest lek na \" infekcje grzybiczne \" ja bralam cos doustnie - chyba fluckanzolum - nie wiem jak to się pisze :) ...wczesniej lek \" dowcipny \" na bazie jodu ...a lactovaginal na koniec bo po tych kuracjach antybiotykami - strasznie niszczy sie flora bakteryjna ..wiecie moja kolezanka z ginekologiI ...powiedziala mi ze zamiast lactovaginalu mozna sie podmywac i wykonywac irygacje jogurtem naturalnym - bez cukru - z priobiotykami :) to ma taki sam efekt i jest tansze :) Lenus kochanie mam nadzieje ze torbielik jeżeli jest to się wchłonie - i juz nie bedzie Cię ta paskuda nekać :) Martyn--u mój maz ma stwierdzona obniżona podnosc : wyniki Twojego meza musi zobaczyć gin .... albo androlog Normospermia 20-250 mln / ml mój maz tez jest w normie ale blisko 20 mil także to juz troszke za mało tak powiedzial androlog - bo testy robi się 4-5 \"poście \" i jeżeli wspołzyje się regularnie i często to plemników jest znacznie mniej ... ;( dlatego zalecił nam celowac w owu i kochac się dwa razy ale porzadnie :) ja tez się martwie ..jutro kolejne badanie ... mam nadzieje ze parametry beda lepsze ... :) martyniu palenie ...oslabia \"chlopakow \" mam nadzieje ze jutro lekarz powie wam że troszke witaminek i bedzie sopko ... a jak tam z ruchliwoscia typu a i B w porządku ... i jeszcze jedno zerknij na patologie budowy i przezywalnosc po 24 h to sa decydujące sprawy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plemnik.
Czesc dziewczynki co słychac ?jeszcze macie nadzieje.pomagam .. moja-sperma@tenbit.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trinity mąż oddawał nasienie po 10 dniach postu bo chcieliśmy po 7 ale musiał wyjechać więc zrobiło się 10 dni. Mam napisane że po 12 godzinach ruchliwych jest 15 % a po 24 ruch jest w miejscu. To chyba nie dobrze? pod spodem pisze, że 55 % plemników to formy prawidłowe. Niestety nic niewidzę na temat pelników z ruchliwoscią typu A i B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
Cześć Martyniu takie są normy Ruch typu A >25% Ruch typu A i B > 50% Zywotność Plemniki Zywe > 70%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o czesć sysiu, ja wiem tylko na tym wyniku nie ma żadnych typów A i B, przejzałam dokładnie i nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
Nie wiem ale ilość jest chyba ok gorzej z żywotnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziekuje za informacje, mam nadzieje ze kiedyś ja będę mogła Wam w czyms pomóc bo jak narazie to tylko Wy mi doradzacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
ja nie wiem ale ruch A to jakiś progresywny czyli chyba szybki a ruch B powolny. wydaje mi się że twój mąż może mieć to co mój kiedyś czyliAsthenoospermie - mniej niż 50% w miarę szybko poruszających się plemników Ale nie martw się ginio coś na to poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
dacie rade może będzie ok i tylko nie potrzebnie się martwić u mnie w tych wynikach nie pisze po jakim to jest czasie wiem tylko że mieliśmy "chłopaczków" dostarczyć w ciągu godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej martyniaczczku .... 10 dni postu to dużo !! Żywotność nie zaburzona > 75 % żywych po 24 h Ruchomość typu A : ruch szybki , prostoliniowy , postępowy typu B : ruch wolny , słabo linearny, nie linearny klasy A* > 25% klasy A i B** > 50% Asthenozoospermia < 50% plemników wykazuje ruch postępowy lub < 25% ruch liniowy Morfologia : 30% lub więcej z morfologią prawidłową myslę ze Twoj meżulek ma podobnie do mojego :( u mojego po 24 h 90% jest martwych ..ale ruchliwosc ma oki ... to mnie cieszy u mojego jest diagnoza pod spodem : Asthenoospermia Zaburzenia ruchliwości określane jako asthenozospermia są rozpoznawane wówczas kiedy stwierdza się mniej niż 50% plemników o ruchu postępowym (szybkim -typ A oraz wolnym - typ B) lub też mniej niż 25% w szybkim ruchu postępowym typu A. Pamiętaj martyniu najważniejsze jest żebyscie sie wspierali to bedzie oki ... to nie wyklucza to szansy na zaplodnienie normalne :) ale jest spore utrudnienie .. . tak nam powiedzial androlog mojego mezulka ...martwi mnie zywotnosc u Twojego meża - jest zaburzona ... po 12 godzinach ruchliwych jest 15 % a po 24 ruch jest w miejscu - uff ale od czego sa lekarze ... musza nam pomagać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana 24
Martyniu, mojemu miniowi lekarz powiedział, że to bardzo prawdopodobne, że palenie mu poarsza wyniki...12 mln..to bardzo mało:(martwię się tym, ale wiem, że on się bardzo stara..i rzucił to g...Twój mąż też powinien...wiem, że trudne, ale trzeba robić co można!!ja mam tylko nadzieję, że ze mą nie będzie problemów...zawsze leczyć lepiej jedna osobę i ją wspierac..niż leczyć dwie i wzajemnie tracić nadziję, że się uda! ja ma nadzieję, że w końcu ujrzę na swoim oknie w komputerku...piękną wiadomość - Dziewczyny, udało się..jestem w ciąży...bardzo pragnę bo to pozwoli nam wszystkim na nowo odzyskać nadzieję:)całuski dla was...Lenus dziękuję za pozdrowionka:) dla ciebie buzialek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×