Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

No to ja też już ide. Zajrze jutro papapa miłej nocki wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana 24
Cześć dziewuszki...ja wpadłam się przywitać. Mam dziś od 12 zajęcia do 1730..tak więc długo mnie nie będzie:) Martysiu kochnie podaje emal-fionadi@interia.pl Możemy pisać, przeyłac zdjęcia, wszystko inne...pozostale dziewczyny też zachęcam:) Myślę, że na tyle się dobrze znamy..że to tylko utrwali naszą przyjaźń...całuję i pozdrawiam bardzo cieplutko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki, pomysł popieram może jak się troszkę pozbieramy po Światecznych szaleństwach to wymienimy się fotkami.. :-) Byłoby super.. Pozdrawiam.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..ja tez sie dołączam... trinity_27@tlen.pl ... Dziś czuję sie lepiej...kolezanki z pracy namawiaja mnie bym jeszcze pobyla w domku ... do końca tygodnia ... ale ja juz z nudow sie skręcam ... poza tym musialaby zadzwonic do szefa ...a chyba nie mam na to ochoty :( także jutro chyba wracam do pracy ... buzialki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trynity czasem warto trochę poleżeć żeby niebyło nawrotu choroby.. No ale każdy najlepiej sam wie na ile może \"sobie pozwolić\" w pracy..echh... trzymaj się Kochana.. Buzialki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenus - rozumiesz mnie bez słów :) o to mi wlasnie chodzilo!..może i bym polezala jeszcze ale poźniej po co mam sluchac jakis żalow ... ostatnio - nie mam juz sily na to - chyba sie wypalam ...czas na zmiany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja własnie weszłąm bo byłam na zakupach idę zejsć obiadek ale niedługo znowu się pojawię:)Mój e-mail: martynia2@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, jak tam 13? u mnie nawet w miare, dostalam tylko nieprzyjemna wiadomosc ze sasiadka (25l) ktora urodzila synka 3800 nadal w szpitalu, maly ma chorbe zwierzeca (nie wiem jak to po medycznemu) i zaczal tracic na wadze, wlozyli go do inkubatora:(:(:(:(:( podobno to cos takiego przez co czesto kobiety nie moga zajsc w ciaze lub maja poronienia...to mozna zbadac itd, duzo info nie znalazlam, to takie straszne i tak mi smutno, mam nadzieje ze bedzie ok i go wylecza, pomodlcie sie za malucha prosze.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część Ja też jestem za wymienieniem się mailami i fotkami ale może już po świętach. Justyna ta choroba to chyba toksoplazmoza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diaan 24
hej...jest tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 13 oki ... mialam chorowac do końca tygodnia ale jutro wracam do pracy ..moja kolezanka z pracy - ta w ciazy ma porobic badania w szpitalu i dostala od lekarza 3 dni zwolnienia lekarskiego takze ... znowu sobota pracujaca :( troche się o nią martwie - bo ma podobno anemie i do tego bardzo wysoki poziom cukru ... ogolnie zle wyniki - nie chowam do niej urazy za to co było wczesniej - chce by była zdrowa i jej dzidzia też! mam tylko nadzieje ze moje przeziebienie nie wroci - bo kaszel nadal mnie meczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie mam juz prawie porobione porzadki swiąteczne ... w przyszlym tyg, zabieram sie za wypieki ale pewnie tak ok. czwartku piatku - bo lubie miec wszystko swieze a salatki porobie w sobotę ... w sobo lub niedziele ubiore tez choinkę ... uwielbiam światelka na choince ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diaan 24
hej ja w przyszłym tygodniu też chyba ubiorę choinkę..tak mi się chce świąt, śniegu...sanek:) Kochane dziewuszki...w związku z tym, że ja zapoczątkowałam te serię z adresami...wysyłam wam -tzn tym które podaly adresy- fotki:) hmmm..może się nie rozczarujecie...swoją drogą, ciekawe jak każda z nas sobie drugą wyobraża:) Matysiu..a ty kochanie jesteś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też podaje maila do siebie paziakaffe@wp.pl. Muszę pozapisywać wasze adresy to też wam wyśle fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana 24
ok wysłałm zdjęcia Trynity, Martyni i Lence:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana 24
Paziulku...tobie też zaraz wyślę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..no to się zaczęło :) ... Diano ... czekam na e-maila ... sprawdzałm skrzynke na razie nie ma ... tez za chwilke postaram się Wam przesłamć swoja fotkę ... fajowo ... teraz bedziemy znały swoje buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..u mnie straznie sie wlecze wysylanie ..bo zdjęcie ..ma duza pojemnosc ..ale mam nadzieje ze przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Diano ..są ... fajne ... u mnie się cos zwiesiło ..zaraz spróbuje ..moze z konta mojego meża ... będzie szybciej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akasia
czesc dziewczynki !!!!! ja tylko na momecik :-) \ pomysl ze zdjeciami bardzo dobry :-) ja wolalabym nie podawac swojego maila na forum (sklada sie z moich pelnych danych :-( )) ale wysle z pewnoscia do kazdej z was i czekam na zwroty,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111 jagodaj0buziaczek.p
hEJ KOCHANIUTKI prześlijcie mi też wasze fotki ja tez wam potem prześle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akasia
postaram sie to zrobic jutro z samiutkirgo rana :-) juz 9 dzien mija dzisiaj po duphast, i nic......bardzo sie przejmuje bo zawsze do 7 dni dostawalam @ cos znow jest nie tak !!!! buzialki i dobrej nocki -pap!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
uciekam pozdrawiam was wszystkie. Napiszę wiecej jak znajdę troszkę czasu ale czytam to co wy piszecie. I cały czas czymam kciuki. papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trinitki dostałam od ciebie zdjęcie. Już ci odpisałam. Ale fajnie miło cię poznać już przynajmniej wiem jak wyglądasz. Innym dziewczynką też wyśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziulku ... prawie buziaka CI nie widac ... w sumie na Twoje zdjecie czekałam najbardziej :) ... mam nadzieje ze znajdziesz cos bardziej - blizej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzyłam na te przy tablicy ... i w sumie je poźniej sobie przyblizyłam ale ... nie wiem gdzie szukac więcej zdjeć !! buziaczek masz dziewczyneczki ... aniolku ..mój kochany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana 24
hmm...a ja nie dostałam od was...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana 24
Paziu...czy TY moje zdjęcia dostałas?...bo dochodzi do mnie komunikat...ze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×