Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

aspargin to potas ... z magnezem ... super działa ..na skurcze i wogóle ... p 50 tabl. w opakowaniu wiesz teraz jak mój miniek choruje jestem na bierzaco ... to kosztuje ... te chodzenie do apteki co ?? niby same witaminki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam sloneczko bo jade do tesciow ... a potem przywieżc rodzicow z imienin ... mam nadzieje ze jutro się usłyszymy ... buziaczki myszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie niby tu 7 zł, 25 zł a uzbiera się niezła kwota do zapłacenia no ale co się nie robi dla... :-) A magnez w prenatalu jest ? Bo jeśli tak to dodatkowo nie będe brała. I jakbyś mogła zerknąć czy w prenatalu jest żelazo? Ja czasami mam lekką anemie i od czasu do czasu musze jeść żelazo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To papa jutro będę wieczorkiem. No opłacało się a magnez był w takiej fajnej metalowej puszce teraz trzymam w niej bółke tartą :-) Jeszcze raz papapa. Miłej nocki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wiem, sprawdziłam kupie prenatal comlex ma wszystkie witaminki jakich potrzebuje :-) Dziękuje Trinity za wszystkie wiadomości, bardzo się przydadzą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy jest to w pl moze tak, nigdy nie sprawdzalam, to co ja biore to pregnacare zawiera: witaminki: D E C B1 B2 B3 B6 FOLIC ACID B12 BETACAROTEN K Zelazo selen magnez cynk lodine (nie wiem jak przetl?, nie wiem co to:O) cooper- tez nie wiem biore 1 dziennie i od pewnego czasu (6-9dni) karmie nimi meza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc maleńkie ... witam wszystkie w te niedzielny pochmurny poranek ... u mnie pada ... zreszta taka pogoda - jak moje samopoczucie - bo przeziębienie dopadlo mnie na dobre :( ... temperatura prawie 38 stopni ... katar i paskudny kaszel a do tego ne wiem czym sie leczyc ... mam w domku - pare specyfikow na grype - ale sama juz nie wiem ... chyba jak mężus wróci z pracy pojedzie do apteki po cos homeopatycznego ... tymczasem spadam do łózeczka ... papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) dopiero do Was zaglądam bo wczoraj byłam troszkę potańczyć i dziś głowa mi peka od piwa. Poczytałam co wczoraj pisałyście i żałuję że kupiłam az 2 opakowania Salezinu, szkoda ze wcześniej nie wiedziałam o tym Androvice. trudno, teraz nie bede juz kupowac kolejnego bo bedzie za duzo. A co u was coś tu pusto dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ledwo zyje ... pojechałam do apteki i kupilam sobie caly zestaw - na grype oscillicocinum , homeogene 9 - na gardlo i stodal na kaszel ... podjelam decyzje ... leże w łóżku przez 3 dni - mam troche zaleglego urlopu - takze dzis wieczorem puszczam esemesa do szefa i niech sie dzieje wola nieba - wiecie - moj szef nie lubi jak ktoś choruje - a juz o zwolnieniu lekarskim nie wspomne - dostaje białej gorączki ... zreszta - moje zdrowie jest najważniejsze - no i moja kolezanka jest w 7 miesiacu ciazy - a nie chce jej zarazic ... spadam - bo maz robi obiad i juz mnie woła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trinity dbaj o siebie kobietko, szef jak szef moj tez tak reaguje! ale co tam, zdrowenko najwazniejsze. milej niedzielki. ps moge prosic o przepis na kluseczki z serkow homo? z gory wielkie dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... przespalam cale popoludnie po obiadku ... ale choróbsko sie nadal rozwija bo ledwo dycham ... macie racje moje zdrowie jest najwazniejsze - każdy musi troszczyc sie o swoje :) Justi przepis jest banalnie łatwy ... i kluseczki jak ktos lubi potrawy mączne pychotka :) jak dla Was 2-ga starczy 3 serki - wanilowe do tego 2 zółtka z jajek , a białka ubic na sztywno serki wymieszac z zółtkami i cukrem waniliowym do tego mąka - tak na oko by masa byla dośc gęsta i na koniec piana z białek - delikatnie połączyc z masą ... zagotowac garnek wody tak 3/4 ..zanurzyc łyżke-dużą by była goraca i nabierac masy na łyżcze - kładąc do wrzącej wody one opadna na dno ale się nie posklejają -/ masa musi byc dosc gęsta/ - wypłyna jak zaczną byc dobre - pogotowac je na delikatnym ogniu tak z 5-6 min ... wylawiac cedzakiem ... polac bułka tarta roztopioną z masłem - slodzic do smaku w/g uznania SMACZNEGO ... mam nadzieje ze Ci wyjdą .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana 24
cześć kochane...ja dziś miałam dużo pracy..wiadomo okres przed świętami..więc musiałam organizowac promocje..a z tym wiąża się kontrole...ludzi w sklepach mnóstwo...taki nastrój przed swietami:)fajny..kolędy, choinki i wogóle dużo fajnych rzeczy! Teraz piję winko z moim misiem...i zaraz idziemy ogladać film:) już nie mogę doczekać się świat...nie wiem tylko co z Sylwestrem..fajnie by było gdzieś pójść..ale z kaska cienko! Martyniu..a gdzie tańczysz słońce? Całuski dla was...pozdrawiam,,MArtnie, Lenke, Pazię-trzymaj sie i zdrowiej!, Justysię, Akasię..i wszystkie inne dziewczyny...ciekawe co u Agatki, dawno się nie odzywała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana 24
ojej..mała pomyłka - Pazię pozdrawiam...ale to Trinity ma wracać do zdrowia!!!buzialki..to pewnie to winko:)hi, hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akasia
Witajcie kochane !!! widze,ze tu pusciutko w ten niedzielny wieczor ,hm... trinity szybciutko wracaj do zdrowia :-) u mnie wczoraj padalo caly dzien..po pracy spedzilismy pol dnia w markecie..na swiatecznych zakupach,ludzi cala masa-przepychaja sie niemilosiernie!a potem pyszna kolacyjka z winkiem :-) mam duuuzzoo nauki,a cos ciezko mi sie zabrac,az sama sie nie poznaje-nie mam weny(p.s studiuje rowniez). najchetniej bym juz chciala wolne i od pracy i od nauki :-) ale coz,, jak narazie czekam na @ powinnam dostac we wtorek..ale wolalabym szybciej...im szybciej tym lepiej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akasia
diana24 nooo..noo udanego wieczorku!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akasia
dobrej nocki..pappap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana 24
Akasiu...chciałąbym...aby ten wieczór był milusi...ale mam@!!!buuu...niestety..ale napewno nadrobię P.s ja też studiuję...ech sesja się zbliża, a uczyć sie nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plemnik.
nie straszne mi "@" ale jakby co to dzialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diaan 24
Dzień dobry wwzystkim:)...oj Plemniczku...zabawny jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akasia
dzien dobry :-) no tak - Swieta tuz tuz...dlatego tak pusciutko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyneczki ... Dzis juz o niebo lepiej się czuje ... poł dnia jednak przespalam - grypka mnie trzyma :( ale goraczka juz mniejsza niz wczoraj ... tylko ten katar i kaszel ale mam jeszcze dwa dni wolnego takze - chyba sie podlecze trochę ! po za tym troszke zaczelam porzadki świąteczne - troszke bo prawie nie mam sily ... ale szafki w kuchni i szuflady wysprzatałam ... jutro moze uda mi się coś więcej zrobić ... kochana mamunia przywiozla mi rosołek takze pewnie szybciej wydobrzeję ... całuje myszki moje ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akasia
witaj trinity :-) ciesze sie ze juz lepiej - oby tak dalej-lez i sie wygrzewaj ! u mnie sprzatanie w szafach prawie juz dobieglo konca..uff- dzisiaj sie fatalnie czuje-mam nadzieje,ze jutro przyjdzie@ bo juz minelo 7dni od odstawienia duphastonu!!!bzialki dziewczynki gorace !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim. Diano ja bawie sie na sylwka w hotelu we wrocławiu, a ty gdzie się wybierasz? wiecie co dzisiaj zrobiło mi się tak smutno, otóż rano jak jechałam do pracy, zobaczyłam na przystanku kolezankę która tez pracuje we wrocławiu i czekała na busa. nie widziałyśmy się dawno no z jakies 4 miesiace temu. Zabrałam ją więc do auta i pierwsze co się dowiedziałam (nie zauwazyłam od razu) to to, że jest w 5 miesiacu ciaży. Boże jak mi się ciepło zrobiło na sercu, a jesnocześnie poczułam taką zazdrość, smutek sama nie wiem co. Mówiła że nie planowała jeszcze dziecka ale tak wyszło i teraz jest bardzo szcześliwa. Ma termin na koniec kwietnia. I od razu zapytała kiedy u nas się pojawi jakaś dzidzia, a ja nie mogłam... nie chciałam ...nie potrafilam mówić jej o tym weszytskim o czym tutaj mówię Wam i powiedziałam że jeszcze narazie nie myęlę o tym. I dziś w pracy byłam jakaś taka rozbita, cały czas myślałam o jej szczęściu , o jej pięknie zaokrąglonym brzuszku. Ach ale to życie jest niesprawiedliwe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..martyn--iu ... ja tez jestem smutna .... pojawilo sie delikatne plamienie które mam zawsze przed @ także pewnie juto ... przylezie wredna suka :( ja prawie codziennie ogladam moja koleżanke z pracy - jest w 7 miesiącu ciazu - widze jak jej brzuszek rośnie ... wyglada pieknie bo jak pileczka ... okraglutki ... ostatnio nawet głaskalam go i poczułam ruchy maleństwa :) bryka jak mały kangurek :) też mi starsznie serducho krwawi - dlaczego mi się ciągle nieudaje ... dlaczego ?? ale tak widocznie musi byc ... musze skupic się na czymś innym ... by było mi lzej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana 24
Martyniu słonko...co do Sylwestra? hmm..spędzimy go albo w domku..albo gdzieś pójdziemy ze znajomymi:) niestety w tym roku nie stać na wydatki...moja siostar wychodzi za mąż, chrześniak ma komunię..w lipcu ślub koleżanki...i niestety:( Co do Twojego opowiadania...doskonale Cię rozumiem!!!!wiem, jaki ból czułaś gdy ona powiedziała o ciąży...zapewne chciałaś wykrzyczeć że ty tez chcesz, że pragniesz...a ból ścisnął ci gardło:(...u mnie wszyscy myslą, że stawiam na karierę..że tyle pracuje itp...ale to tylko maska...nie umiem im mówić, że nie o to chodzi, że dziecko to moje marzenie..nasze...ale po co im to opowiadać?! kto ma zrozumieć...zrozumie np. Ty...ktoś kto nie ma takich problemów...nie zrozumie..bo nigdy nie poczuje tego żalu w sercu na widok matki z dzieckiem, kobiety w ciąży....straszne to jest MArtyniu...być kobietą, a nie czuć się spełnioną do końca:( Całuję Cię kochana...oraz wszystkie inne dziewczyny. Trinity...zrowiej szybko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ja tak na chwilkę. U mnie nic nowego. Dzisiaj 21 dc. Więc do @ jeszcze dalego jakieś 10 dni. Trinity zdrowiej szybciutko. Martyn--iu ja też doskonale cię rozumiem, zresztą tak jak my tutaj wszystkie. Wszystkie pragniemy a niestety nam się nie udaje :-( Pozdrawiam wszystkie kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
Cześć widzę że jeszcze nikogo nie ma. Jak tam trini dostalaś czy nie , mam nadzieje żę nie i że już coś o czymś wiesz? Bardzo bardzo ci tego życzę jak oczywiście każdej z nas. Pozdrowionka dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×