Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

hej...moi goście poszli właśnie...i jesteśmy sami. Ale Sylwester był super..taki jak chcieliśmy..gorsza wiadomość, zgodnie z planem przyszła cholerna...@!!!!!!!!!!!ech....może ten Nowy Rok..zmieni coś:) Całuję Was..i wszystkiego najlepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....po wyzycie u rodzicow i obiadku ... bylismy tak zmeczeni ..i niedospani po wczorajszej zabawie ze poszlismy spać ... i dopiero przed chwilka się obudzilismy ... wiecie co już jestem troche smutna ... boli mnie brzuszek i piersi jak na @ ... i chyba znowu nam się nie udało a wczoraj na Sylwestrze 2 dziewczyny posrednio w kregu naszych znajomych powiedziałay ze sa w ciazy ..jedna w 5 tyg. druga w 11 ... - żadna z nich nie planowała dziecka - to bejbiki z wpadki :( Boze czuję ze znowu zaczynam wymiekać ... kończę smucić i wracam do mińka - do lózeczka - do jutra kochanieńkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć kochane, ja własnie wróciłam i od razu do was zaglądam. zabawa była super, ale do dziś jestem strasznie padnieta, nie mogę się odespać, a jutro do pracy, ale mi się nie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie obejrzałam kartke sysiu jest słodka, ale wiesz co my nie wymieniłyśmy się jeszcze zdjeciami:(. Przyślij mi swoje bo ja skasowałam kartkę i nie mam Twojego maila to ci odeslę moje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam w Nowym roku nastroje ? tak mi się rano nie chcialo wstac do pracy ... bylam tak śpiaca - powinno byc po nowym roku jeszcze pare dni wolnych :) właśnie mamy zamiar oglądac z moim mińkiem 7 krasnoludkow ... jemy sobie ciasteczo - pycha i sie luzujemy ... a co tam u Was skarbeczki moje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Trinity! nastroje (przynajmniej u mnie) są pozytywne. Narazie czekam na @ i mam nadzieje, ze się nie pojawi, czego i Wam kochane życzę z całego serca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/Skąd.............WIEK.........CYKL STARAŃ............TERMIN@ Pazia/Warszawa.........26.............14................ ......21.01.07 Trinity /k.Łowicza.......30.............16.....................06-0 9.01.07 Martyn--ia/Legnica......26..............3............... ......ok 10.01.07 Lenka/Ostrołęka........ 28...............3.....................24-28.12.06 Diana/Olsztyn............25.............18.............. .......31.12.06 Mluwa/Warszawa........29...............0................ .....ok.23.11.06 Justyna/Londyn..........26.............. 3.....................ok.28.12.06 akasia/ Zielona Góra.....26............ 20........................ok. ??? nieudana 13/? ............36.............15 ......................01.12.06 myszkaaaa/Białystok....25..............6................ ......22.12.06 ? sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............36...................ok.15.01.07 Pozwoliłam sobie zmienić Wam też, mam nadzieje, że nie macie mi tego za złe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moje kochane...wiecie co...musze Was poprosić o poradę..mianowicie, jak pisałam na którejś ze stron..w Sylwka miałam planowo dostać @..i dostałam..miałam przypuszczenie i tak się stało..tylko, że ta moja @jest jakaś dziwna...nie krwawię...w sylwka, miałam delikatne plamienia...i nic....dziś też plamienia...bardzo dziwne. NIgdy tak nie miałam wcześniej..jak myślicie czy jest powód do zmartwień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
Cześć Diano a może do zadowolenia może Nowy Rok coś ci przyniósł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
NICK/Skąd.............WIEK.........CYKL STARAŃ............TERMIN@ Pazia/Warszawa.........26.............14................ ......21.01.07 Trinity /k.Łowicza.......30.............16.....................06-0 9.01.07 Martyn--ia/Legnica......26..............3............... ......ok 10.01.07 Lenka/Ostrołęka........ 28...............3.....................24-28.12.06 Diana/Olsztyn............25.............18.............. .......31.12.06 Mluwa/Warszawa........29...............0................ .....ok.23.11.06 Justyna/Londyn..........26.............. 3.....................ok.28.12.06 akasia/ Zielona Góra.....26............ 20........................ok. ??? nieudana 13/? ............36.............15 ......................01.12.06 myszkaaaa/Białystok....25..............6................ ......22.12.06 ? sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............36...................ok.18.01.07 Pozwoliłam sobie zmienić termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..Dianeczko - mam nadzieje ze to nie powód do zmarwień tylko do radości ... :) co zamierzasz zrobic - bo ja chyba skusilabym się na test ? czekam z niecierpliwoscia na news - y ... kurcze przydałoby się wreszcie krórejś z nas zapoczątkowac dobra passę ... Martyniaczku ... 30 latek ? to tak poważnie brzmi i nawet się pisze :) ja tam nadal mysle o sobie jak o 29 latce bo w sumie urodzinki dopiero za 5 miesiecy :) a tak wogole to czuje się o duzo duzo mlodziej ... na jakies 24 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/Skąd.............WIEK.........CYKL STARAŃ............TERMIN@ Pazia/Warszawa.........26.............14................ ......21.01.07 Trinity /k.Łowicza.......30.............16.....................06-0 9.01.07 Martyn--ia/Legnica......26..............3............... ......ok 10.01.07 Lenka/Ostrołęka........ 28...............3.....................24-28.12.06 Diana/Olsztyn............25.............18.............. .......31.12.06 Mluwa/Warszawa........29...............0................ .....ok.23.11.06 Justyna/Londyn..........26.............. 3.....................ok.29.01.07 akasia/ Zielona Góra.....26............ 20........................ok. ??? nieudana 13/? ............36.............15 ......................01.12.06 myszkaaaa/Białystok....25..............6................ ......22.12.06 ? sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............36...................ok.18.01.07 dziewczyny tak mi smutno!!!!!!:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( wszystkiego naj w 2007! pozdrawiam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
Cześć JUstyś domyślam się że nici z ...... Przykro mi a już myślałam że ci się udało tak długo nie dawałaś znać myślałam że się cieszysz i nie masz kiedy dać nam znać pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrzałam na topik Justyny ... tam troszke wiecej napisala ... każdej z nas ... co miesiąc cos takiego się przydaza - to rozczarowanie ... boli ... i mija ... pojawia się nadzieja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć moje kochane przyjaciółeczki...zrobiłam test..no i wynik negatywny...a miesiaczka niby jest a jej nie ma!! nie mam pojęcia co się dzieje. Czuję się dobrze, poza tym że latam często siusiu, że chce mi się ciagle jeść - w sylwestra zjadłam cały słoiczek grzybów marynowanych...ale to wszystko były pzypuszczenia, że @ się zbliża...bo ja mam wtedy różne zachcianki. Tyle, że @ nie ma...a test wskazuje 1 kreskę....zaczynam się niepokoić:( Justynko...bardzo mi przykro, trzymałam kciuki bardzo mocno aby się udało....pozdrawiam wszystkie Was....ciekawe co u Lenki, dawno jej nie było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fas-olka
:( Szkoda Diańciu :( Nic nie mówiłam ale się łudziłam ze może... tym razem... Ale sytuacja u ciebie jest dziwna z @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane, Dianko szkoda, bo jak zaczęłam czytać Twoją wczorajszą wypowiedź to pomyślałam, ze moze akurat Tobie pierwszej się udało, faktycznie dziwne z tą @ , sama nie wiem co ci poradzic, moze to jakieś krwawienie przed @ tak jak ja miałam ostatnio-tylko że ja miałam w środku cyklu. Mam nadzieje, ze wszytko się wyjaśnie i będzie dobrze. Ja czekam na @(tzn nie czekam na nią tylko na jej termin), sama nie wiem kiedy dostanę bo tylko raz w trakcie brania duphastonu przyszła 26 dc, a w tym miesiącu nie wzięłam więc nie wiem co mnie czeka, ale tak czy siak ok 10.01. zrobię sobie test. Wiecie co zamówiłam sobie na www.sklep.starania.pl mieszkanę ziołową na wywołanie i poprawienie owulacji. Chyba kiedyś pazia coś o tym pisała, wiec od następnego cyklu biorę sie za picie ziółek. Martwię się tylko miom mężem i tym że jego plemniki mają trochę za słabą ruchliwość, ale faszeruję go witaminami i mam nadzieję, ze nie będzie źle. Ale się rozpisałam, a co u was słychać kochane moje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Martyniu:) ja tez się martwie...chyba pójdę do lekarza, poczekam przez weekend..i pójdę. Szkoda nerwów...bo dziwna sytuacja:( Mojego Minia czeka wizyta u lekarza, ale tak się boi..że ciągle odwleka wizytę. mam nadzieję, że poprawiła mu się liczba plemniczków..bo miał małą:( Matyniu z Twoim mężem też będzie dobrze...wiecie co...podświadomie..pierwszy raz byłam na 99% pewna że jestem w ciąży...to się czuję, że coś jest z Twoim organizmem..a może za szybko na tes? nie wiem, nie wiem..może u mnie będzie na owrót niż Justysi..będzie 1 kreska..ale ginekolog powie..jest pani w ciąży:) marzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysiu kochanie ..a jak Ty się trzymasz? Lenko!!!-gdzie się podziałaś? tak dawno cię nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dianko ja bym nie wytrzymala i zrobiła test:) zyczę Ci z całego serca aby się udało. Ja się martwię o miejgo meża bo on dalej dośc dużo pali, ale mam nadzieję, ze te witaminy mu choć troche pomogą, daję mu tylko SalezinACE i wita A+E, nie wiem czy to nie za mało, może coś jeszcze mu dokupię. Ja w tym cylku, sama nie wiem dlaczego tak się niepotrzebnie nakręcam, ze ciąglę sobie wmawiam, ze moze się udało, nie chcę o tym myśleć, ale jakoś wyjątkowo nie mogę przestać. Dianko zrób test, czasem w ciązy występuje krawienie i daj nam szybciutko znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianko a co twój mąz łykał, jakie witaminy? Moze juz pisałaś, ale ja nie pamiętam.Napisz może mu coś dokupię z tego co mu podajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loci
Hej dziewczyn mam pytanko bo nie wiem co jest grane jestem przy 7 tabletce drugiego opakowania i wydziela sie ze mnie taki sluz jak podczas dni płodnych a przecież podczas brania tabletek nie ma dni płodnych!?!? wiecie moze co moze byc grane!?!?biore Cilest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trinityy27
czesc dziewczyneczki... martyniu - ciekawa jestem tej mieszanki i moze zamowie ja sobie w przyszlym mieś. ? w sumie jade tak ok. 15-16 stycznia do lekarza mojego mińka - to to androlog i ginekolog ... i zobaczymy co powie ... wiecie moj skarbulek po braniu tych wszystkich lekarstw ... ma juz o wiele lepsze wyniki - ale witaminki nie wystarczaja jak ktos ma zaburzoną zywotnosc budowę i ruchliwośc ... trzeba specjlaisty ... ilosc można owszem sobie poprawic - przez te wszystkie minerały i wiraminki ... mojemu skarbusiowi wzrosla podwójnie ... z 23 mil na 45 mil..takze sa efekty ..i ruchliwosc się poprawila choc byla dobra szkoda ze ta zywotnosc jest slaba i budowa tochę zaburzona ... w tym cyklu tez chyba się nie udalo zaczyna mnie bolec brzuszek jak na @ - dzis 23 dc - zobaczymy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja oczywiscie trintka tylko jakoś tak mi się koslawie napisał nick! martyniu palic nie mozna - to bardzo osłabia ruchliwosc .... tak powiedział lekarz mojego mińka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Trinity, ze palenie bardzo szkodzi, ale ja go nie moge przekonać zeby rzucił:(mój ma ilość dobrą, rychliwośc też tylko z żywotnością nie jest dobrze, narazie go faszeruje witaminami a gdziś za 2 misiace powtórzy badanie, jeśli ise nie polepszy, totrzeba bedzie poszukać pomocy u specjalisty. Kurczę jaki to wszstko skompliowane:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie wiesz jak bardzo ale do tego facet musi dojrzec - bo albo pali - albo chce zostac ojcem ... rozumiem ze jest mu trudno ... moj maz nie pali ... z namowieniem pojscia do lekarza nie mailm duzych problemów ... gorzej bylo jak odebrał wyniki - choc udawal ze jest oki - wiem jak bardzo to przezywał ...wspieram go i motywuje - go pragniemy tego samego ... kup mu androwit ... wit e ..c - forte i selen ... aspargin ... to wszystko mozna kupic bez recepty ... bo te inne co mój maz bierze to juz tylko jak przepisze lekarz ... moze nie bedzie żle choc moj miniek chodz bierze te wszystkie prochy to i tak budowe ma bez zmian i oslabiona zywotnosc ...dlatego w styczniu ma badanie genetyczne - troche się boję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×