Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Lenko ja w wierszykach nie najlepsza jestem ale jak coś wymyślisz to będzie fajnie:-) Trini nie wiem co ci doradzić, może zrób ten test żebyś wiedziała na czym stoisz a wyjść jakby co to powinien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrzałam na chwilke, paziu chyba mi wykrkałaś, bo zaraz przyjdą do nas znajomi, ale ja nie będę pić:( posiedzę tylko z nimi Trinity rób test i daj koniecznie znać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyn--iu mogłabym wykrakać ale co innego :-) Do nas też dzwonili znajomi chcieli się umówić na jutro ale nie idziemy, w poniedziałek do pracy. A na kacu się źle pracuje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>> Niech dobry los się kłania w pas... Sto lat, sto lat jeszcze raz! Niech ten Jubileusz Milowym będzie kamieniem. Czekamy następnych Z wielkim w sercu Wzruszeniem. Abyśmy dalej szły przez życie, Trzymając się razem za wirtualne dłonie, Z sercem i obliczem, które nigdy we łzach nie zatonie.. Silne sobą i silne nawzajem, Poczujemy spełnienie, które dla Nas Rajem.. Poczujemy spokój, potem grzeczne wołanie.. Mamo zrób kakao.. już robię Kochanie !!! >>> :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, nie mam jakos od 3 dni chwili dluzszej napisanie do was, sorki. paziulek wysle foty jeszcze dzis slowo. lenka witaj kochana🌻 nie przesadzaj nogi to mam ale do samej d...:D:D:D:D:D kazda z nas ma cos w sobie:) u nas w tym miesiacu spokojnie az za bardzo az nie dowiary... a ze wiatroplna nie jestem to spokojnie czekam na @ i kupie testy owu. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie takie proste jakby się wydawało..Ale uczciłam 100 stronę ... Pozdrawiam Was Kochanie u życzę przyjemnego wieczorku wśród znajomych.. Paziu jeśli chodzi o moj dc. to muszę usiaśc i sprawdzić...bo ostatnio to też zaniedbałam.. :-( musze pewnie zacząć już brać duphaston @ miałam jakoś po Swiętach TO JUŻ CZAS.. Jak policze to zmienie dane w tabelce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Lenka, fajne , podoba mi się ten wierszyk. Na 200 strone też coś będziesz musiała wymyśleć:-) Ok. Justyś czekam na fotke od ciebie, później ja ci wyśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze Lenka że nie liczysz, bo ja tak różnie ale troche też mi się mieszają te dc. moje. Niewiem czy mnie też nie czeka duphaston lub luteina bo jak nie miałam owu to cykl może mi się przesunąć grubo pare tygodni. Ale tego dowiem się we wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam waszych adresow mailowych dziewczynki, paziu, martyniu, moj jest w moim niku i tez prosze o foty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche się wsparłam netem.. 4 pierwsze wersy. Myślałam, że coś gotowego znajdę...Tymczasem... Trzeba było kombinować... ;-) Napiszę, bo jak jakiś szpieg Wam doniesie to będzie, że prawa autorskie sobie przypisałam.. hihi cmok.. cmok.. A poetka ze mnie licha.. Ale coś tam sobie porymujemy na te stroniczkowe Jubilatki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plemnik.
setna stronka wam rypneła niewiadomo skad sie wzieła ale czeka juz nastepna optymizmem bedzie tracac Plemnik zyczy wam "dziewuchy"byscie wnet powiły BRZDACA.czy to chłopak czy dziewucha niechaj stary wartko"Ru..a!.co by szybko urósł brzuszek bo wam spieszno do pieluszek.niech wiec spełnia sie marzenia to ja spadam do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne plemniczku:-) Dzięki Justynko za zdjęcia ale bardzo słabo cię na nich widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plemnik.
Oj poszło w Polske,oj poszło .no dzisiejszej nocy beda sie iskry sypać.oj bedzie chlupotac!.niechno "chłopy zoboczum tyn wirszyk.ale tak dla dobra sprawy przejmijcie inicjatywe drogie Panie.niech sie dzieje co chce!.i zdac mi tu relacyje na 101 stronicy proszę.nie zebym buł ciekow.ale tak dla zasady oczywiscie.He,He....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..nie kupilam testu ... bo to przeciez bez sensu - dziś 8 dc - pomyślę i sie troche upokoje - moze te objawy ustaną ?? ma razie jednak podbrzusze troche jakby cmi ... piersiątka bola ... no i ta sennosc - powala mnie z nóg - także nie wiem ... pocztałam sobie dziś w necie - i istieja przypadki ciązy pomimo miesiączek nawet do ok. 4 mc - zastanawiajace co ? ja na razie czekam na dni płodne - jak się pojawi śluz - to dylemat z głowy - to pewnie cos z hormonami - mi sie plącze i dlatego jestem taka niewyraźna ... zmykam kochaniutkie ... do jutra ! cisza wieczor juz nadchodzi nasza praca skończona jeszcze raz pozdrawiam Was kochane śpijcie slodko - dobranoc BUZIAKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plemniku ... czy Ty troche nie jestes za wulgarny ? z tym r-aniem ? to przesadzileś ... dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam posty na forum i zrozumiałam jak wiele z nas ma takie same problemy. My też staramy sie o dziecko - od maja nadal nic. Dziś dostałam @ i znowu złapałam totalnego doła, aż mi się płakać chce. Gdy @ się skończy pójdę do lekarza. Martwi mnie jedna rzecz - plamienia przed @. Zauważyłam że od kilku miesięcy jest dokładnie to samo - na około tydzień przed @ mam takie dziwne plamienie, to takie nawet skrzepy. Czy jest możliwe aby dochodziło do zapłodnienia tylko komórka z jakichś powodów nie może się zagnieździć? I stąd to plamienie - tak sobie pomyślałam - zapytam o to lekarza ale może któraś z Was była w podobnej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko123 ... myslę ze to niedobór hormonów niestety - progesteron - gdy jest go za mało wystepuje plamienie przed miesiaczką :( ja tez tak mam ale doslownie 1 dzień a potem @ się rozkreca ... idz do gina ... powiedz mu co sie dzieje - bo to niepokojace - pwnie jakos temu zaradzi ... buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trinity27 dziękuję za odpowiedź uważasz że moja teoria ma sens? dochodzi do zapłodnienia i komórka nie może się zagnieździc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewuszki:-) Pewnie jeszcze śpicie? Myszka może tak być jak piszesz. Moim zdaniem masz mało progesteronu. Ja też kiedyś miałam plamienia przed @ ale progesteron to zlikwidował. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc maleńkie ... własnie wstalam ... pije goraca czekoladke i siedze w ręczniku na głowie przed kompkiem - moje kochanie jest w pracy :( smutno mi jest bez niego - ale taki ma czas w pracy ze musi przychodzic w wekendy by coś nadrobic - dobrze ze mu placa nadgodziny - to zawsze rekompensuje - te zmeczenie i poświęcenie ... zaraz się zabieram za prasowanko ... mam troszke tego ... potem obiadek - wieczorkiem chcę isc do kosciółka - myśle ze to pozwoli mi się troche odnaleźć ... wiecie wczoraj poznalam \" możliwe \" że swoja przyszłą bratową - i juz w tej chwili wiem ze to super dziewczyna - dogadam sie z nią bez problemu - a to przeciez jest wazne - mój brat jest taki zakochany - w sumie - znaja się od 4 miesiecy - ale to jest cos naprawde poważnego - bo chca z soba zamieszkać ... tak pieknie do siebie mowia i widac ze sa za soba bardzo ... zreszta maja oboje prawie po 30 lat - także - ciesze się bo mój braciszek zasługuje na kogoś wyjatkowego :) no i na to by być szczęśliwym ... zmykam zajrze po poludniu ... pa pa do myszki 123 - myślę ze w niewielu przypadkach mozliwe jest zagnieżdzanie się i poronienie - pytalam się o to mojego lekarza ... to niedobór hormonow - wskazane uzupełnienie progesteronu - leczenie hormonami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×