Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Tabelka nr.1 oczekujące NICK/Skąd.............WIEK.........CYKL STARAŃ............TERMIN@ Pazia/Warszawa.........26.............14................ ......21.01.07 Trinity /k.Łowicza.......30.............17.....................30-31 .01.07 Martyn--ia/Legnica......26..............3............... ......ok 10.01.07 Lenka/Ostrołęka........ 28...............3.....................24-28.12.06 Mluwa/Warszawa........29...............0................ .....ok.23.11.06 Justyna/Londyn..........26.............. 4.....................ok.29.01.07 akasia/ Zielona Góra.....26............ 21........................ok. ??? nieudana 13/? ............36.............15 .......................? myszkaaaa/Białystok....25..............6................ ...... ? sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............36...................ok.18.01.07 myszka123/Koszalin.........28............. 8.......................08.02.2007 Paula76......................31...............5......... ...........ok.11.01.07 Surfitka/Krakow...........27..............3............. ....ok.30.01.07 natasha77/bydgoszcz......22.............6............... ......13.01.07 Tabelka nr.2 zaciążone NICK/Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn.......25..............5................. .....15.09.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia11
cześc dziewczynki. kurcze Trini a juz miałam nadzieje że sie posypiemy pokoleji a tu nic przykro mi kochanie ja właśnie czekam na @ i coś mi sie wydaje że napewno przyjdzie. Cholera jasna mam juz dosyć. Jeszcze troszkę i szlak mnie szczeli. zobaczycie jak przez dłuższy czas nie będe się oddzywać to znaczy że mnie trafił ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
tak wogóle to się rozpisałyście że ho ho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Wpadlam na chwilke sie przywitac. Paziu fajnie, ze trafilas wreszcie na \"fachowca\". Zycze Ci, zby takim pozostal i leczenie bylo skuteczne. Ja sie dzis fatalnie czuje. 21 d.c. jajniki pobolewaja, ale juz mniej a temp. dalej niska :( Moze jeszcze bedzie owulka, bo w tamtym miesiacu byla w 22 d.c. Zobaczymy. Zycze zdrowia dla wszystkich. Sysiu, chcialabym zeby sie tabelka sie posypala i z gornej bylo nas jak najwiecej w tej dolnej. Mysle ze tak sie stanie, tylko na to potrzeba czasu, jednym wiecej drugim mniej. Pozdrawiam was dzieczyny. Trzymajcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wkońcu nie wiem czy miałam tą owulacje czy nie bo jajniki są pokryte drobnymi pęcherzykami. Ale w-g temp. niby miałam natomiast w-g śluzu nie i bądź tu mądry człowieku. Wycieczke mam zarezerwowaną także 28.06 wyjeżdżam i już nie moge się doczekać:-) Prawdopodobnie pójde na hsg w pełnym znieczuleniu bo powiedziałam mamie (ale nie to że się staram, coś tam jej pościemniałam) i powiedziała że mnie nie póści bez znieczulenia tak więc może się dołoży. Także kochane ide na taki mały zabieg pewnie na początku lutego oby dobrze wyszedł posiew bez bakterii. A mój mąż 26.01 pójdzie dopiero na badanko bo ma dopireo tak czas. Później pewnie będę miała zrobiony monitoring cyklu a później to ja się pewnie już poddam bo nie będę miała kasy i chęci do leczenia się;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejki ... ale koszmarny dzień ... w pracy masakra - nie wiem jak ja przetrwam te 2,5 mieś ... w czwartek wizyta u gina ... a moj szef jak na razie nie chce mi dac urlopu :( chyba pójde na zwonienie ... dziś bylam w przychodzni po skierowanie ... trochę sie boje al mam nadzieje ze nie będzie żle ... szkoda ze nie poczekalam do dzis ze testem juz od rana mam piękny śluz rozciaga się chyba na 2 metry hi..hi /zartuje / - nie wiem a moze moje jajeczkowanie się przesunelo skoro tak źle się czulam ?? zobaczymy ... na nic sie nie nastawiam jednak ... nie staram się w tym cyklu - jestem zmeczona okropnie - do tego psychika rozsypana w drobny mak - przez nerwowa atmosfere w pracy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o plemniczku na czarno sie walnales:):):) biedactwo ty nasze, nie pekaj, przeciez jestes taki silny i dzielny, dasz rade;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
paziulku kochanie moje daj znać koniecznie jak tam bedzie na zabiegu bo na 99% tez mnie to czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
Hej plemniczku nie odpisałeś mi na moje pytanie. A zadałam je już doś dawno czyżbyś nie wiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, po historii forum widać, że każda ma ten sam problem ale zupełnie z innnej \"beczki\". Jak z kolei nic juz z moją @ nie rozumiem. Dostałam wczoraj i to wcale mi nie wyglada na nią i nawet nie na plamienia, poprostu mam brunatny śluz i nic z tego nie rozumiem a do tego pobolewa mnie albo brzuch albo jajnik sama nie wiem co. Dianko ja chodze do pani Schrandt-Litepło i jak do tej pory na nią nie narzekałam. Przez te wszystkie lata (8) przy każdej wizycie pytała się czy już \"pracujemy\". Więc jak jej powiedziałam, że tak to powiedziała, że jak przez ok 9 m-cy nic to wtedy będziemy robić badanka. Zobaczymy co będzie dalej. Mam nadzieję, że nie będzie ich trzeba robić :) z przyczyn naturalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkikhfgu
gtjrthhjdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plewka
cześć dziewczyny. mam podobny problem, choć zawsze myślałam że zajście w ciąże to żaden problem. Od czterech miesięcy staramy się z mężem o drugie dziecko i na razie nic z tego nie wychodzi, bardzo się boję że się nie doczekam. owulacja u mnie przebiega prawidłowo więc nie wiem może za dużo o tym myślę.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaak. Na Fotelu dałem rade, tyle tylko że mnie Łepetynka napier...a.A co do sysi to nie wiem gdzie była ze nie czytała.może cos i pominałem ,a może to było pytanie z tych wstydliwych,czyzbym chciał cos ukryc???.sam juz nie wiem.ale jak masz jakies ciekawe to odpowiem w miare moich laickich wiadomosci ,doswiadczen i spostrzeżen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO tak Justynko zrobiłem sie na czarno bo mam taki cenny pseudonim i nie chcę aby ktos podrzucal wam nie moje\"Plemniczki\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza333
Witam jestem nowa mam 30lat i ok 2 lat staramy się o dzidziusia .Brałam przez 2 lata tabletki anty a od dwuch biore luteine i kwas foliowy . Bardzo proszę o jakies wskazuwki od was poniewaz nie wiem od jakich badan zacząc .Jestem z okolic Krakowa więc jak ktos zna w Krakowie dobrego lekarza lub klinike to proszę o wiadomosc. Jestem zdesperowana moje okresy są nieregularne na usg wychodzi wszystko ok ale tak nie jest .Lekarz ginekolog powiedział mi ze mąż musi zbadac swoje plemniczki i dopiero ja muszę poddac się odpowiednim badaniom ale on jest ginekologiema i zabardzo nie zna sie na bezpłodnosci. U mnie w miasteczku za bardzo nie mam do kogo się zwrócic więc Wasz proszę o pomoc.pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Elizo!! proponuje Ci natychmiastową zmianę lekarza !!! koniecznie-niestety nie polece nikogo ,bo ja nie z tych okolic.Ale z tego co wiem to Sufitka jest z Krakowa.Badania koniecznie musicie zrobić oboje-w rownym czasie :-) najlepiej jak najszybciej-TY badania hormonów,a on nasienia :-) tak jak my tu wszystkie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziu _zabieg ze znieczuleniem koniecznie!!mnie tez on czeka :-) moje uszy dalej otępiałe :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coral bay
do elizy ..spróbuj w klinice Macierzyństwo na Białoprądnickiej w Krakowie.Jeżeli chodzi o badanie męża to mój był naprawdę zadowolony,i wyniki masz już na drugi dzień ..więc nie musicie czekać długo w niepewności.Ja mam 33lata i wcześniej leczyłam się w innej klinice jak i również chodziliśmy po różnych lekarzach,ale dopiero w Macierzyństwie ..dali nam zastrzyk nadzieji i przeprowadzili dokładne badania ,naprawdę polecam szkoda czasu na zwykłego ginekologa.. Jak będziesz miała jakieś pytania to pisz ja tu czasem zaglądam ,ale tylko podczytuje..... pozdrawieniam dla wszystkich ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry kochane:) u mnie w Olsztynie ponura pogoda...ech...a ja mam tyle nauki. Sesja się zaczyna!!Widzę, ze dużo nowych osób się pojawia...i dobrze, bo niepłodność, czy chociaż samo pragnienie dziecka staje się problemem! Pozdrawiam ciepło wszystkich...u mnie dobrze, tzn innych objawów nie mam-te same wciąż. Czuję się dobrze:) a..w piątek wizyta u gin. Paziulku, super że coś się rusza u Ciebie...dobrze że będziesz miała ten zabieg(operację) w znieczuleniu..po co się dodatkowo stresować! Całuski dla wszystkich od Dianki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elizo 333.koniecznie ,ale to koniecznie niech twoj mąz zbada sobie nasienie to koszt ok.30 zł. i juz bedziesz miała poglad co sie dzieje.jak plemniki klasy-A beda miały np.10% to niestety bedziecie musieli skorzystac z pomocy technik wspomaganych lub z in- vitro po wykonaniu jego badan jak beda dobre wyniki w granicach ok.50% klasy-A ,to niestety badaniom bedziesz musiała sie poddac sama..no i koniecznie leczyc sie w klinice gdzie maja spore doswiadczenie.a nie u zwykłego gina.bo szkoda kasy.ale i tak czekaja cie spore wydatki.kazda wizyta,kazde badanie.kazda próba wspomaganego zapłodnienia, to koszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
''w każdym bądz razie jesteś niezle obeznany w tych sprawach. Może powiesz mi coś takiego :mój mąż jak pierwszy raz robił badania miał ruch A 25% i B 20% i napisane było asthenozoospermia więc dostał od lekarza jakiś tam lek juz nie pamiętam jaki ale w każdym razie poprawiły mu się chlopaczki teraz ma ruch A45 I B 25 poza tym ma ich dość dużo więc czy po czasie mogą znowu wyniki się pogorszyć?''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
Tabelka nr.1 oczekujące NICK/Skąd.............WIEK.........CYKL STARAŃ............TERMIN@ Pazia/Warszawa.........26.............14................ ......21.01.07 Trinity /k.Łowicza.......30.............17.....................30-31 .01.07 Martyn--ia/Legnica......26..............3............... ......ok 10.01.07 Lenka/Ostrołęka........ 28...............3.....................24-28.12.06 Mluwa/Warszawa........29...............0................ .....ok.23.11.06 Justyna/Londyn..........26.............. 4.....................ok.29.01.07 akasia/ Zielona Góra.....26............ 21........................ok. ??? nieudana 13/? ............36.............15 .......................? myszkaaaa/Białystok....25..............6................ ...... ? sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............36...................ok.17.02.07 myszka123/Koszalin.........28...........8.......................08.02.2007 Paula76......................31...............5......... ...........ok.11.01.07 Surfitka/Krakow...........27..............3............. ....ok.30.01.07 natasha77/bydgoszcz......22.............6............... ......13.01.07 Tabelka nr.2 zaciążone NICK/Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn.......25..............5................. .....15.09.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr.1 oczekujące NICK/Skąd.............WIEK.........CYKL STARAŃ............TERMIN@ Pazia/Warszawa.........26.............14................ ......21.01.07 Trinity /k.Łowicza.......30.............17.....................30-31 .01.07 Martyn--ia/Legnica......26..............3............... ......ok 10.01.07 Lenka/Ostrołęka........ 28...............3.....................24-28.12.06 Mluwa/Warszawa........29...............0................ .....ok.23.11.06 Justyna/Londyn..........26.............. 4.....................ok.29.01.07 akasia/ Zielona Góra.....26............ 21........................ok. ??? nieudana 13/? ............36.............15 .......................? myszkaaaa/Białystok....25..............6................ ...... ? sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............36...................ok.17.02.07 myszka123/Koszalin.........28...........8............... .......08.02.2007 Paula76......................31...............5......... ...........ok.11.01.07 Surfitka/Krakow...........27..............3............. ....ok.30.01.07 natasha77/bydgoszcz......22.............6............... ......13.01.07 Tabelka nr.2 zaciążone NICK/Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn.......25..............6................. .....15.09.2007 Poprawiałm..u mnie zaczyna się dziś 6 tydz ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza333
Bardzo dziekuje wszystkim za tak szybka odpowiedz. Jestem szczęsliwa ze udało mi się przypadkowo trafic na to forum. Dzięki waszym radom napewno będzie łatwiej przez to przejśc Dziekuje coral bay Bardzo dziękuje Ci za informacje jutro spróbuje się dodzwonic do tej kliniki i umówic się na wizytę .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yta
Cześć dziewczyny! Jak na razie , to nie wiem , czy ten problem mnie dotyczy, bo to dopiero drugi cykl starań, ale strasznie się boję, bo w przeszłości miałam czeste stany zapalne i lekarze ostrzegali mnie, ze mogę mieć problemy z zajściem w ciążę. Mam normalnie dni płodne w 12 - 14 dc. Miesiąc temu czułam się tak dziwnie jak nigdy - napady euforii i smutku, dziwne zachowanie, częste sikanie i brzuch mnie bolał tak jakoś zupełnie inaczej, piersi też były obolałe. Miałam nadzieję, że się udało, a tu klapa. Test negatywny, przyszedł okres. Więc w tym miesiącu nie doszukuję się na siłę objawów, stwierdziłam, że co ma być to będzie. U mnie 23 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! JA już czuję się dobrze, myślę, ze jutro już pójde do pracy, alejeszcze zobaczę:)Poza tym to siedzę cały dzień w domku i mam takiego lenia, że nic mi się nie chce. @ dalej nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza333
PLEMNIK mam pytanko jesli chodzi o badanie nasienia u mojego męża to gdzie on może sie udac zeby otrzymac jakieś skierowanie na takie badanie , bo patrzyłam na cenniki kliniki i kompleksowe badania to ok 500zł -gdzie to 30zł? Przepraszam jeśli komus mogą wydasc się nieco smieszne pytania ale ja jestem zupełnym laikiem w tych sprawach A wole zapytac kogos kto jest zorientowany żeby później nie byś zaskoczoną Dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eiza nie wiem skad wziełas taką cenę ale my płaciliśmy 60 zł za badanie nasienia. Z tego co wiem dziewczyny też coś koło tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ... dziś jeszcze gorzej niz wczoraj ... w pracy taki stres ...ze plakałam prawie cały dzień ... myslę o odejściu ...malo co a jutro bym byla w pracy a nie u nowego lekarza ... Elizo ...za badanie nasienia placilismy 60zł ... w pażdzierniku 2006 ... bez skierowania a ze skierowaniem ... za darmo ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×