Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Witajcie moje kochane !! :-) :-) w ten niedzielny poranek - własnie piję kawusię,nie moge spac. Paziu-my lubimy spedzac aktywnie czas,chociaz w Turcji jak bylismy to troche leniuchowalismy na plazy,ale od tego sa wakacje :-) powiedz mi jak z jedzeniem w tym konkretnym hotelu-moj mąż to : pasibrzuch,dlatego tak dopytuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w hotelu nie ma radia ani tv ? patrzyłam, jest całkiem przyjemny,a opinie dobre :-) uciekam do wyrka polezec z miskiem troche bo sie denerwuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja też już wstałam bo za godzinke jedziemy do rodzinki więc dopiero będziemy wieczorem w domku. Akasiu co do jedzenia, to jest HB śniadania kontynentalne w formie bufetu i obiadokolacje prawdopodobnie danie główne serwowane a przystawki w formie bufetu ale pani w biurze nam powiedziała że jak jest dużo ludzi w hotelu to będzie bufet bo im się to nie opłaca serwować bo musieli by więcej kelnerów zatrudnić. A co do tv i radia to nam to nie przeszkadza bo i tak przez cały dzień i pół nocy nas w hotelu nie ma. Bierzemy sobie tylko z polski radio takie małe na kasety w razie co. My bardziej jedziemy na leniuchowanie niż zwiedzanie. Ale napewno coś tam pozwiedzamy. A i jeszcze podobno w Turcji i tak jest lepszy standart i lepsze jedzenie niż w Tunezji (takie opinie czytałam) ale tego mojego mężusia nie moge namówić na Turcje nie chce jechać i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc myszki wlasnie wstalam - odsypiam stres - dla mnie to i tak długo spac do prawie 10 - tej - bo nie jestem śpiochem ;) fajnie macie planujac te wyjazdy wakcyjne - ja niestety moge pomarzyć ... moze jednak namowie męża choćby na Chorwaję ?? ale wiem ... bo moze byc nieciekawie - wiem ze musze szukac nowej pracy - i na pewno nie zrzuce całej odpowiedzialnosci na mężaa- ale w moim mieście cięzko z pracą - a o Warszawie moge pomarzyc bez znajomosci ... także na pewno bedzie problem :( własnie wysylam Wam zdjecia - napiszcie czy doszły ... a co to wyjazdów wakacyjnych to Tunezja brzmi egzotycznie ale my jak juz wyjeżdzamy to spędzamy czas aktywnie ... nie lubimy leniuchować - spac do południa itp. zawsze dużo zwiedzamy i jeżdzimy na okoliczne wycieczki - przywozimy wtedy mnóstwo zdjeci i pamiątek no i oczywisci wspomnień ... lubimy tez troche wyzszy standard hoteli - dobre jedzenie - to podstawa - a to osztuje takze w tym roku musimy sobie odpuscić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
Cześć dziewczyny ja też już nie spię weszłam do was na chwilę idę przekąsić jakieś śniadanko ale macie fajnie z tymi wyjazdami u nas to nie możliwe całą naszą kasę pochłania budowa właśnie wczoraj zalewaliśmy część posadzek. Tak więc nici narazie z jakiegokolwiek wyjazdu może na kilka dni w góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem CIę sysiaczku ... my tez marzymy o wlasnym domku ... jak na razie splacilismy mieszkanie na blokach ... no i ten samochod jeszcze musimy oddac rodzicom 5 tyś . takze sa rzeczy wazne i wazniejsze ... trudno kiedys pojedziemy do Egiptu i Grecji ... a może Hiszpania ... na razie jednak musimy podziwaić piekno polskiej natury - ale góry tez sa piękne - w maju na pewno pojedziemy na kilka dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach w Hiszpanii jest pieknie chciałbym tam mieszkac.domek nad brzegiem morza albo na klifie też z widokiem na morze.a za plecami góry.naprawdę widoki wspaniałe.a do tego kawałek piaszczystej plaży.nic tylko życ ,i nie umierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziu _ Turcja jest wspaniała !! gorąco polecam,rzeczywiscie w Tunezji podobno jest nieco gorzej :-) wycieczki na Sahare bardzo chwalone Hiszpania raczej bez rewelacji--jesli chodzi o urlop wakacyjny to nie polecam.Jest tam super,ale np.wypoczynek w formie zwiedzania-polecam Barcelone,szczegolnie ogrody Gaudie-go :-) mizialismy sie cały ranek teraz zabieram sie za nauke :-) buzalki dziewczynki :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. Trinity dostałam zdjęcie ale tylko jedno na którym widać same wasze twarze, jest piękne ale proszę o jeszcze, gdzie będziesz w całej okazałosci.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyniu ...wysłałam dwa ... zaraz sprawdzę ...i w razie czego za chwilke sprobuje ci wyslac drugie ... wiesz co ono ma duzą pojemnosc takze zapisz go sobie gdzies na pulpicie i tamto ze skrzynki odbiorczej skasuj ... bo moze dlatego ci nie chce wejśc ... ja szykuje wlasnie obiadek ... zraziki ..suróweczka i pure - moje kochanie wlasnie jedzie do domku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam ... chodz - w skrzynce mialam jako wyslane i nie przyszedl zwrot ... dajcie znac ...czy Wam poprzechodzily zdjecia ..pozapisujecie je gdzieś i nie trzymajacie w skrzynce - bo maja duża pojemnosc i moze dlatego blokują dalsza pocztę ... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo trzeba
zdjęcia zmniejszyc funkcją resize w programie graf. i wtedy są dobrze widoczne ale nie zajmuja duzo miejsca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trinity wtedy dostałam od Ciebie 2 zdjecia, ale dwa takie same. teraz przyszło nowe:) Pięknie wyglądałaś, ale muszę Ci powiedzieć że w pierwszym momencie Cię nie poznałam bo jakoś tak inaczej niż na tym zdjeciu co przysłałś kiedyś(nie ślubnym):) postaram się też zeskanować swoje i Wam wyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też dostałam zdjęcia ! bardzo ładne :-) :-) wysyłajcie mi dduuuzo swoich zdjęc :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak martyniu ... makijaż robi swoje ... a tamto co wyslalam wczesniej - to z działaki ... lato opalenizna i nic po za tym :) mam nadzieję ze nie jestem bardzo niepodobna do siebie ?? to było 4 lata temu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mam jasne wlosy - bez bajejażu - choć marze by się oddac w rece fryzjera ... do tego mam grzywke a wtedy wlosy były dłuzsze by je specjalnie upiac ... zdjęcia robilismy w plenerze w parku w Zelazowej Woli u Szopena :) - bo mieszkam strasznie blisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trinity szczerze Ci powiem jeszcze raz, ze naprawde Cię nie poznałam:) Wyglądałaś pięknie- tak \"dostojnie\", a na tym zdjeciu z działki, w tej nowej fryzurce jak dziewczynka!(potraktuj to oczywiście jak komplement):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki ... ja zazwyczaj wygladam jak dziewczyna... - zupełnie zwyczajna - hi...hi ... w dzień ślubu - oczywiście chciałam wygladac najpiekniej jak potrafiłam ... makijaż u wizazyski - pewnie zrobil swoje ! a jak tam wasze smopoczucie ? bo mi sie do pracy wcale nie chce jutro isc ... siedze cały dzień w domku i nawet mialam namówic mińka na spacer ale leże w łóżeczku i podjadam sobie slodycze ... teraz jednk wzielo mnie na coś pikantengo i chyba zrobie sobie kanapke z ogorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trinity zdjęcia bardzo ładne ale jakbym nie wiedziała że to ty to bym cię nie poznała :-) A mnie brzuch zaczyna pobolewać na @:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Wy az tak inna jestem na tych zdjeciach ? ... faktycznie ubóir, fryzura i majkijaż zmienia ludzi ... obecnie mam popsuty kabelek z aparatu fotograficznego ale jak mąż kupi nowy - to przeslę Wam moje nowsze fotki ... ja dziś leniuchuję na maxa a maż reinstaluje system na kompku - także byłam odcięta parę ladnych godzin :( ufarbowałam sobie tez włoski na popielaty blond - bo juz odrosty mialam paskudne - zamierzam jednak przed 30-stymi urodzinami iśc do fryzjera - obciąc włosy - bo mam do ramion i zrobić balejaż - teraz nie mam okazji by tak zaszalec - bo ta przyjemnośc bedzie mnie kosztowac ze 120 zł. kończe maleńkie ... widze ze chyba juz lezycie w łóżeczkach z swoimi miniusiami ... ja tez idę - myc mojemu skarbulkowi plecki :) dobranoc kochane !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki...Trinitko, dziękuje za foktki:) piekna z Was para...ale jeśli miałabym powiedzieć czy to Ty w porównaniu z tym zdjęciem z działki..to powiedziałabym..ze to nir Ty:) zupełnie inaczej wygladałaś na tycyh zdjęciach...ale to rzeczywiscie fryzura, makijaż robią swoje:)..U mnie dobrze. Leże i kuję...tyle nauki mam na środę..że ojej...tak czytam o tych waszych wyprawach i fajnie Wam...nas kompletnie nie stac na takie wydatki:( a szkoda, jesteśmy młodzi i chcielibyśmy pozwiedzać..ale może chociaż zwiedzę Karaków...i góry? Uwielbiam Kraków..chciałabym tam mieszkać...to takie urocze, romantyczne miasto:) A tak poza tym? hm..ciesze się, ze nie mam mdłości, tylko ciągle jeść mi się chce:) a poza tym jest w porządku:)czuję się dobrze, zaczynam mieć homorki, jestem ciągle śpiaca...tak więc wszystko na dobrej drodze. Plamień już nie miałam 5 dni:) tak więc wszystko na dobrej drodze:) Pozdrawiam Was bardzo serdecznie, całuję...i do usłyszenia moje kochane..pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Widzisz Dianko wszystko dobrze się układa, plamienia minęły teraz nie pozostaje ci nic innego jak cieszyć się z uroków bycia w ciąży:-). A ja głupia dziś zrobiłam testa i wynik oczywiście 1 gruba krecha. Wczoraj tempka poszła troche w dół więc już miałam nie robić ale dzisiaj znowu w górę więc zrobiłam. Ech szkoda gadać nadzieja matką głupich :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :-) Dianko cudownie,ze nie ma plamien!!:-) teraz ciesz sie tym wspaniałym okresem :-) i ucz do szkolki :-) Ja też mogłabym mieszkac w Krakowie-rewelacyjnie sie tam czujemy .Kiedys czesto bywalismy w delegacjach - maja tam mieszkanie sluzbowe :-) wiec zdazylam poznac miasto z kazdej strony :-) jest super. W tamtym roku też bylismy w naszych górach ( jestem ich milosniczka,a co za tym idzie moj maz tez sie stał) Bylismy w Bieszczadach tydzien-ale strasznie lało i niestety widokow zero,pozniej wybralismy sie w Tatry( kocham je) i moj misiek przy mojej pomocy zdobył RYsy :-) musialam mu troche pomagac :-) hihiihi zwłaszcza na Kośćelcu ,czy Przełeczy Zawrat na Swinice - wchodzi sie po łancuchach. tymczasem idę sie troche pouczyc/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu takaaaa cisza? Ja już jestem w domku. Kupiłam sobie piwko na poprawe humoru po dzisiejszym teście ale i tak nie jestem zdołowana, wszystko jest ok. Czekam sobie na tą wredną @ i się zastanawiam kiedy przyjdzie ale nawet brzuch mnie nie boli, nawet jeszcze krosta boląca mi się nie zrobiła, jeszcze! Chciałabym się zapisać na hsg. Tam gdzie ide wykonują tylko w poniedziałki więc muszę być między 6 a 12dc. Wiecie co strasznie się boje tego badanka ale wiem że dam rade. Mój kochany w piątek idzie na swoje badanie i też się denerwuje żeby mu wszystko poszło gładko. Nawet przy nim ne będę bo niestety muszę zostać w pracy do 18. Tak się zastanawiałam dzisiaj jakby mi zaproponowano inseminacje czy bym się zgodziła. I doszłam do wniosku że tak ale najwcześniej dopiero jesień/zima. No, dobra nie będę wam truła o sobie. Lenko a ty znowu się do nas nie odzywasz. Mam nadzieje że u ciebie wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Paziu :-) nie martw się - napewno bedzie OK :-) zobaczysz ! jesli Cie to pocieszy to ja tez smigam na to badanie :-) zaraz po Tobie.Nie ma co czekac i trzeba dzialac ,a napewno bedą efekty :-) wierze w nas...buzialki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Akasiu, to ja ide na pierwszy odstrzał;-) Trzeba coś ruszyć przecież nie możemy tak siedzieć w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po krótkiej przerwie strasznie zajęta byłam ostatnio ale jutro wzięlam wolne i idę do lekarza staram się byc dobrej myśli mam nadzieje że zaradzi coś na moje plamienia i uda się nam nareszcie pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć myszka. Lekarz napewno zaradzi pewnie przepisze ci duphaston albo luteine. Tak mnie dzisiaj naszło i jestem ciekawa czy niepłodność to wstyd? Bo moim zdaniem ja się wstydze tego. A wy jakie macie na ten temat zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..ja tez sie boje tego hsg ..bo mi juz lekarz cos o tym wspomnilal - przy okazji tego pogrubionego jajowodu :( boje się bo moja koleżanka to miała to robione i mówiła ze strasznie ja bolało mino znieczulenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×